Şimdi Ara

OverWatch Açık Betada!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yapımcısı Blizzard Entertainment olan OverWatch oyununu denemeyi dört gözle bekleyen varsa bu ayın 9' una kadar açık betada ücretsiz oynanabilir olacak bilmeyenlere duyurulur! Bu şekilde oyun eğer hoşunuza giderse - sistemsel bir sorun yaşamazsanız isterseniz de satın alabilirsiniz. Oyun fiyatı 120 - 180 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Nasıl ayın 9' una kadar oynayabilirim diyorsanız onu da anlatayım;

Bu linkteki Battle.net masaüstü uygulamasını indirip kurun.http://eu.battle.net/en/app/

Ardından bir Battle.net hesabınız mevcut değilse kaydolup edinin sizden para vs istenmeyecektir kayıt olurken.

Uygulamayı kurup, kaydolup, giriş yaptıktan sonra sol en alttaki OverWatch butonuna tıklayın ve "Install" seçeneğini seçin.

Oyun yaklaşık 7 GB ve indirme süresi internetinize göre değişkenlik gösterecektir. Oyun indikten ve kurulduktan sonra "Play" butonuna basarak kısa süreli açık beta deneyiminden yararlanabilirsiniz, iyi oyunlar - eğlenceler dilerim...
     OverWatch Açık Betada!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 5 Mayıs 2016; 11:41:39 >

• betada oynadıığımız itemler leveler oyuna geçecekmi acaba
  • Murt82 kullanıcısına yanıt
    İnanın hiçbir fikrim yok olabilir de olmayabilir de çok arada bırakan bir soru...
  • hanzoyla bir ulti atmısım .

oyun pahalı keske daha ucuz olsada alsak
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    Optimizasyonu öyle rezil ki bir an 50 FPS bir an 20 aşırı droplanma mevcut oyunda Ping sorunu yoktu şükürler olsun da FPS droplanıyor sürekli bu sorunu düzeltmedikleri sürece şahsen almayı düşüneceğim bir oyun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkMallet

Optimizasyonu öyle rezil ki bir an 50 FPS bir an 20 aşırı droplanma mevcut oyunda Ping sorunu yoktu şükürler olsun da FPS droplanıyor sürekli bu sorunu düzeltmedikleri sürece şahsen almayı düşüneceğim bir oyun değil

lowda bayagı akıcı
  • maçın hareketi gibi bişey var sonda orada kendimi görünce baya gururlandım, güzel oyun pvz'ye benziyor biraz
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Haha MVP özetle o :D
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    Shader Quality düşürünce oyunu insanın oynayası kalmıyor yani şahsen :( Zaten bu oyun kendine özgün bir oyun değil ondan 50 TL' yi dahi hak etmez şahsen Warframe' den 3-4 karakter mekanikleri hatta görselleri çalınmış sonra Smite' tan azcık almışlar, MOBA oyunlarından da az kopyala yapıştır adlarını vermeye gerek yok biraz da Paladins' i ektik mi üzerine ---> OVERWATCH

Oyunu özetledim resmen
  • daha kapanmadı umarım kapanmaz ya free to play olsa toptan hatta çok iyi olur
  • 9una kadarmış... bugün ayın 10u ve yeni görüyorum
  • oyun çok hoşuma gitti benim satın alıcam en azından velet çok olmaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gundur oynuyorum oyunu ve buyuk ihtimal satinda alacam ama bu oyunun olmasi gereken f2p ayni lol gibi

• Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    hocam lolün durumu ortada....bence böyle çok daha iyi , wolfteam olur oyun...

• Oyun çok güzel. Böyle oyunların ücretli olmasından yanayım. Fiyatı 70-80 lira olsa daha iyi olabilirdi orası ayrı.
  • Oyunu bence almayın ilk önce Blizzard hataları sorunları halletsin şahsen böyle kusurları bulunan bir oyuna 180 TL değil 50 TL de verilmez onun yerine Paladins oynayabilirsiniz Heroes of The Storm' un FPS bakış açılı sürümü gibi tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.