Şimdi Ara

Telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
69
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen hafta 5 yıldır kullandığım ve neredeyse hiç bozmadığım iPhone 4S in ekranı kırıldığı için ve artık değişmesi gerektiği için telefonumu değiştireceğim.

2.200-2.400 civarı bir bütcem var. 2.400 biraz maksimumu gibi.

Aklımdan geçen telefon Galaxy Note 5. Fakat android ekosistemini çok bilmemem ve artık piyasada her firmanın 2-3 tane amiral telefonu olduğu için çok bir bilgim yok.

Galaxy Note 5 in kaleminin çok iyi olması (çizim not çok kullanıyorum, hatta ipad pro almayı düşünüyordum bi ara fiyatına bakınca vazgeçtim ) diğer baktığım özelliklerin önüne geçiriyor.

Aynı zamanda kamera da önemli, özellikle geniş açıdan çekim ve kalitesine önem veriyorum, ama çok da über bir öncelik vermiyorum çok fotograf çeken bir insan değilim

Donanım önemli, telefonu performans olarak aktif kullanacağımı düşünüyorum.

Batarya çok mühim olmasa da yine önemli

Tabii ki de stabilite en en önemli durum. 5 yıllık telefonu tek bir sorun olmadan yıllarca kullanınca diğer telefonlardan da bunu biraz bekliyorum.

Görüş-önerilerinizi yazarsanız çok sevinirim malum şu an kafam çorba olmuş durumda.

• Android sizin için doğru bir seçim olurmu iyice düşünmek lazım
    Ayrıca iPhone varken stabiliteyi Samsung ve haricinde aramak mantıklı değil. .
    Haricen
    Z5 premıum

Samsung s7 (egde değil )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playinq kullanıcısına yanıt
    Eğer sık not tutan birsiyseniz Android'de Samsung Galaxy Note serisinden başka telefona bakmamalısınız.

Note 5 şu an için en iyi seçenek. Her anlamda sizi tatmin eder
  • haklısınız fakat bütçe bu durumu zorluyor. Yani indirimli hali bile 2800 olduğundan yaa bekleyip almam gerek ya da Androide yönelmem gerek, açıkçası kalem olayı hala beni note almaya yöneltiyor fakat stabilite ve diğer unsurlarda note 5 den çok daha iyi bir telefon varsa o daha önemli olacak. Android te böyle bir telefon var mı zaten asıl soru bu
  • Playinq kullanıcısına yanıt
    Yani kalem konusunda şu durumda note 5 başka da yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Motti79

Yani kalem konusunda şu durumda note 5 başka da yok

Kalem olmasa bile diğer yönleriyle almaya daha çok deyecek ve daha öne geçebilecek android cihaz da görmedim açıkçası şu an, başka var mı daha öne geçen cihaz diğer yönleriyle
  • Note 5 in size yeteceğini düşünüyorum özellikle kalemi sizi mutlu edicektir bence güzel bi tercih :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.