Şimdi Ara

Muhammed theokoles ışık?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stomaged skt'den baron çaldı sen ne çaldın? boş yapma

• Faker'in kalbini calmis diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk stream açtığı zamanlar çok az kişi izlerdi pek donate subs vb yoktu sonradan ise subslar ve donate gelmeye başladı şimdi ise bana göre donate için stream yapıyormuş gibi geliyor ve soloQda çok tilt oluyo kendi feedlese bile illa midi ve topu suçluyo.senin konuna gelirsek bi aralar çok hype'landı fakat şuanda pek iyi bi jungler değil stomaged'a göre belkide profesyonel arenada oynamadığı içindir.
  • Theokoles iyi bir yayinci, izlemesi zevkli ve eglendiriyor. Ancak iyi bir oyuncu oldugunu dusunmuyorum, hic yoktan o duzeyde oynayabilecek bir oyuncu degil suan.

• Böyle kişileri övüp beğenip izleyenler 12-13 yaşında ki tayfa. Ne kadar itici ve basit cümleler kurduğunu, böyle bir yayıncı olduğunu aklı başında izleyen herkes anlayabilir. Ne kadar basit bir oyuncu olduğunu da West Diamond üstü oyuncular anlar.

23 yaşında ki adama babaağğğ diyip duruyorlar

Esprilere falan bak abi, bune

https://youtu.be/y0w29deBGQs?t=1m14s

Üstte de biri övmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchloveKilled -- 4 Mayıs 2016; 19:47:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchloveKilled

Böyle kişileri övüp beğenip izleyenler 12-13 yaşında ki tayfa. Ne kadar itici ve basit cümleler kurduğunu, böyle bir yayıncı olduğunu aklı başında izleyen herkes anlayabilir. Ne kadar basit bir oyuncu olduğunu da West Diamond üstü oyuncular anlar.

Üstte de biri övmüş

Aynen övdüm bir sorun mu var? 21 yasindayim ve arada bir de olsa izlerim yayinlarini. Sen begenmiyor olabilirsin ancak ben seviyorum, oyunculugu icin degil muhabbeti icin izliyorum. Begenmezsen izlemezsin bu kadar basit

• kitlesi rezil. "boynuma dola babaaağğ" "çare gurd" "babaaaaağğğ" gibi tavırlar takınıyorlar. chatinde çok flame yapıyorsun dediğim için 3-4 kişi pmden sövdü oynayışı falan da iyi değil sadece donate için açıyor bence de..
  • quote:

Böyle kişileri övüp beğenip izleyenler 12-13 yaşında ki tayfa. Ne kadar itici ve basit cümleler kurduğunu, böyle bir yayıncı olduğunu aklı başında izleyen herkes anlayabilir. Ne kadar basit bir oyuncu olduğunu da West Diamond üstü oyuncular anlar.

Üstte de biri övmüş

yaş kaç hocam =

• Geçen trolledim, ilk 5 dakikada 3 kez öldü topta camp yiyorum gel diye ağlıyordu. Chattende gerçekleri yazınca sustu. Sonra profilime baktı winleri gördü (winstreak yapmıstım) birkac snaiye düşündü sonrada çöp dedi :)) He bide Rito beleş ward vermiş bu kullanmıyor jax top oynarken Kappa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JJimi -- 4 Mayıs 2016; 20:43:35 >
  • twitch chati kötü sade bunun chati kötü değil.
    sadece birileri gülsün diye o kadar laf ediyor takımına.
    insanların yüzde 99 u gibi işini en büyük yapma sebebi para çünkü para olmadan hayat olmuyor.
    artık prof olmadığı için tryhard antremanlar yapmıyor eskisi gibi oynayamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zirve011 -- 4 Mayıs 2016; 22:56:06 >
  • theokoles in çok da umrunda burdan söylediğin:D
  • Çok fazla izleniyor ve ben buna anlam veremiyorum. Oyun olarak kaliteli desen değil , yayın güzel öğretici desen hiç değil. Zaten kendi arkadaşları arasında bile sallanmayan bi adamı yüceltiyorlar sürekli. Naru yayın açıyor herkes ' gurd duo ' falan derken Naru ' o ne ya ligi ne onu bile bilmiyorum girmem ben ' diyor. Sadece ayıp olmasın diye takılıyorlar bu elemanla bu da kendini bişey sanıyor. Twitter'daki LongB'nin Twitch şubesi işte.
  • Yayina ilk basladiginda severek takip ediyodum suan izlemeyi pek tercih etmiyorum sanki zorla oturuyormus hissiyati veriyor cunku. Oyunculuga gelirsek eglenmek icin izliyodum zaten ogrenmek icin degil ama tank ormancilarla nasil bir taktik izlenmesi gerektigini ogrenmedigimi inkar edemem. Kendisi burayi okuyorsa tavsiyem full time yayincilik yapmamasi. Arada sirada actiginda insanlar daha cok ozleyecegi icin (belki ben bile tekrar severek takip ederim) ayrica ozgunlugunu koruyacagi icin belki daha cok bile izlenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Obie

Çok fazla izleniyor ve ben buna anlam veremiyorum. Oyun olarak kaliteli desen değil , yayın güzel öğretici desen hiç değil. Zaten kendi arkadaşları arasında bile sallanmayan bi adamı yüceltiyorlar sürekli. Naru yayın açıyor herkes ' gurd duo ' falan derken Naru ' o ne ya ligi ne onu bile bilmiyorum girmem ben ' diyor. Sadece ayıp olmasın diye takılıyorlar bu elemanla bu da kendini bişey sanıyor. Twitter'daki LongB'nin Twitch şubesi işte.

naru elwind gibi ergenler aklı başında biriyle arkadaş olamayabilir.
  • 12-13 yaşındaki ergenlerimizin gözde abisi her oyununda flame yapıyor ve sürekli kendi takımı taşıyomuş gibi konuşuyor Tr de oyuna girdiğimde babaaaağ freee bot motor gibi boş beleş laflar kullanılıyo ha bide anlam veremiyorum heryerde gurd duo pls yazıyolar zamanında holy bu adam yüzünden ace den ayrılmıştı
  • Babagggggggggg gurttt auuuuuuu

• quote:

Orijinalden alıntı: Macht

quote:

Üstte de biri övmüş

Aynen övdüm bir sorun mu var? 21 yasindayim ve arada bir de olsa izlerim yayinlarini. Sen begenmiyor olabilirsin ancak ben seviyorum, oyunculugu icin degil muhabbeti icin izliyorum. Begenmezsen izlemezsin bu kadar basit

Beğenmezsem eleştiririm, bu kadar basit?

• Beyler bence kıskançlık krizlerine girmeyin, muhabbeti en iyi olan yayıncılardan. Herkes dehşet profesyonellik kusursuz oynayış aramıyor. Ben de yayın yapıyorum genelde de troll üzerine geçiyor yayınlarım. Yapıcı bir eleştiriniz varsa yapın da, şöyle oynuyor böyle konuşuyor laga lugasına girmeyin, hiçbir yayıncı iyi değil o şekilde değerlendirecek olursak. Herkesi aynı anda mutlu edemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judge Magister

theokoles in çok da umrunda burdan söylediğin:D

* E o zaman hiç buralarda takılmayalım forumu da kapatalım gidelim madem Teokoles'in umrunda değilmiş.

* Biz de burdan akıl alıyo sanıyorduk oysa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

quote:

Orijinalden alıntı: Judge Magister

theokoles in çok da umrunda burdan söylediğin:D

* E o zaman hiç buralarda takılmayalım forumu da kapatalım gidelim madem Teokoles'in umrunda değilmiş.

* Biz de burdan akıl alıyo sanıyorduk oysa.

okadar oxi abi dedik hiç duymadı nedense:D:D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.