Şimdi Ara

Digiturk kutu tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 senedir şampiyonlar paketi ile hd olarak plus kutu kullanıyorum ama internete girmediği için bana çok avantajı yok ayrıca yavaş geliyor bana. taahütüm bu ay bitiyor normal internete bağlanabilen kutu istiyeceğim.Sizlerden kanal geçişleri hızlı stabil çalışan kutu tavsiyesi istiyorum.teklif sundular şampiyonlar paketi+plus iq kutu+ocak ayına kadar mobil tv. 12 ay ortalama 64 tl nasıl teklif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Normal HD kutu olarak humax 9505 kutuyu tavsiye ederim.Kanal geçişleri hızlı ve portal da hızlı ayrıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbjk43

Arkadaşlar 1 senedir şampiyonlar paketi ile hd olarak plus kutu kullanıyorum ama internete girmediği için bana çok avantajı yok ayrıca yavaş geliyor bana. taahütüm bu ay bitiyor normal internete bağlanabilen kutu istiyeceğim.Sizlerden kanal geçişleri hızlı stabil çalışan kutu tavsiyesi istiyorum.teklif sundular şampiyonlar paketi+plus iq kutu+ocak ayına kadar mobil tv. 12 ay ortalama 64 tl nasıl teklif

plus iq kutu iyidir. aylık 15 tl internete bağlıysanız değilseniz 18 tl. ben kayıt etsin istemiyorum canlı yayını geri sarma gibi özellikleri kullanmak istemiyorum derseniz. direk humax diyorum.
    teklifte güzel ama iyice sorun iyice araştırın hesabınızı yapın dedikleri doğruysa bu dediklerinize 64 tl süper rakam zaten plus iq hem internete girip hem hdd li kutu aylık 15 tl normalde.
  • butun hd kutularda intternete baglanma iq ozelligi oluyor mu? bilgisi olan var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: victorhugo1987

butun hd kutularda intternete baglanma iq ozelligi oluyor mu? bilgisi olan var mi?

merhabalar;

evet bütün hd cihazlarımızda ethernet girişi mevcut portala erişebilirsiniz.. saygılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.