Şimdi Ara

En iyi dizustu markasi Anketi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
4.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

En iyi dizustu markasi Anketi

(En Son Oy Tarihi: 25.8.2016)
Giriş
  • HP

Processor Intel(R) Core(TM) 2 Duo processor T5600 (1.83 GHz)
    Display 17.0" WSXGA+ BrightView Widescreen (1680x1050)
    Graphics Card 512MB NVIDIA(R) GeForce(R) Go 7600
    Personalization HP Imprint Finish + Microphone + Webcam
    Memory 1024MB DDR2 System Memory (2 Dimm)
    Hard Drive 160GB 5400RPM SATA Dual Hard Drive (80GB x 2)
    Primary CD/DVD Drive FREE Upgrade - LightScribe DVD+/-RW w/Double Layer
    Networking Intel(R) PRO/Wireless 3945ABG Network w/Bluetooth
    TV & Entertainment Experience No TV Tuner w/remote control
    Primary Battery High Capacity 8 Cell Lithium Ion Battery
    Mobile Storage Devices HP 2GB USB Flash Drive (S100)
    HP Personal Media Drives HP 160GB Personal Media Drive
    Audio & Speakers HP Mobile Noise Canceling Headphones
    Networking Linksys Wireless-G Broadband Router with Speedbooster

2 GUN SONRA ELIMDE OLACAK BIR MAKINA... HAYATIMIN MAKINASI

• saçma ve gereksiz bi anket, herkes kullandığı dizüstünü yazıyor görüldüğü gibi...
    vestel diyen casper diyen var ..
    hayret ettim datron listede yok olsa heralde bi 30-40 oyu olurdu...........
  • quote:

Orjinalden alıntı: LasTSuRvivoR

saçma ve gereksiz bi anket, herkes kullandığı dizüstünü yazıyor görüldüğü gibi...

hmm..tabi "ahu tuba ajdarla evleniyor" diye konu açmaları lazımdı arkadaşların dimi?insanlar kullandığı dizüstü bilgisayarı yazıcak tabiki.İnsanlarda yorumlara bakıp bir analiz yapacık buna göre.He ne kadar yardımcı olur bu konu bilinmez ama 1 kişiye bile yardımı dokunursa ne mutlu.Diğer gereksiz abidik gubidik kim kimin donunu indirmiş kim kimin evinde yatmış, kim kiminle aldatılıyor diye konularda zaman öldürmektense bu konularda ömür geçirmeyi yeğlerim..Haksızsam haksızsın de..
  • HP Pavilion 9087 al rahat et. Her açıdan.
  • quote:

müziklerde hem ses olarak gayet yüksek hemde kalite olarak çok iyi.Sallıyorum mesela sağdan davul sesi geliyorsa soldan gitar sesi geliyor(o ne ya ).

O stereo hoparlördür.

Benim Oyum Sony e.
  • toshıba derim.
  • bende kasım ayına kadar fs v2045 vardı.evden çalınana dek.fanı hariç idare ederdi.

şimdi asus f3f var.1,5 aydır kullanıyorum.

- lcd'sinin çok çabuk kirlenmesi(dokununca leke kalıyor.)
    - diğer laptoplara göre giriş çıkışları ters.(adsl sağda.cd solda)

+bataryası 6, oyun oynarsam 4.5saat gidiyor.
    +webcam
    +parlak ekran
    +bluetooth
  • sony
    tft parlak ekran ozelligi yeter yeni yeni diger modellerde gelmeye basladi,
    parmak izi okuyucusu olan modelleri daha guzel parmak izini griyorsun bilgisayar aciliyor, maillerin aciliyor, sifreli dosyalarin aciliyor vs vs
    hafif
    havali
    dizayni guzel

yaninda hicbir cd vermiyorlar tum kurulum paketleri bilgisayarin icinde, canin SIKILDIGI zaman at formati kur yeniden, yok ekran karti cd si, yok ana kart cd si hicbirsey yok,
  • Sacma sapan diyorsan katilmazsin mesajda yazmassin ilgilndigin konulari gir oku datron eksik olabilir unuttugumuzdan yoksa bi gicigimiz yok hemen ekliyoruz

quote:

saçma ve gereksiz bi anket, herkes kullandığı dizüstünü yazıyor görüldüğü gibi...
  • Lenovo nerde arkadaşlar. IBM ThinkPad lerle Lenovo ları aynı kefeye mi koyacağız.

Lenovo 3000 serisi WSXGA (1680x1050) ekrana sahip makineler benim listemde 1 numara açıkcası.
  • görünüm ve özellik olarak Toshiba'ya Qosmio,Dell'e Xps modelleri dışında sıcak bakmıyorum.Tabi ki bu notebooklarda benim bütçeme uygun değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: onderzengin

sony=apple>toshıba>............ilk üc tartısmasız böyledır..herkes kullandıgı bilgisayarın en ıyı oldugunu soyluyor..bu tarafsız bi siralama..

hp dell asus fj bu sıralamadan sonra gelır..ilk üce gıremezler..

kesinlikle katılıyorum

bilgisayarım Sony Vaio..süper bir dizüstü
  • Anliyorum seni arkadasim ama marka tartisiyoruz model degil
    quote:

Orjinalden alıntı: etpalaz

Lenovo nerde arkadaşlar. IBM ThinkPad lerle Lenovo ları aynı kefeye mi koyacağız.

Lenovo 3000 serisi WSXGA (1680x1050) ekrana sahip makineler benim listemde 1 numara açıkcası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoMiKaZe

quote:

hmm..tabi "ahu tuba ajdarla evleniyor" diye konu açmaları lazımdı arkadaşların dimi?insanlar kullandığı dizüstü bilgisayarı yazıcak tabiki.İnsanlarda yorumlara bakıp bir analiz yapacık buna göre.He ne kadar yardımcı olur bu konu bilinmez ama 1 kişiye bile yardımı dokunursa ne mutlu.Diğer gereksiz abidik gubidik kim kimin donunu indirmiş kim kimin evinde yatmış, kim kiminle aldatılıyor diye konularda zaman öldürmektense bu konularda ömür geçirmeyi yeğlerim..Haksızsam haksızsın de..

ben bu konu notebook/dizüstü bölümüne açıldığını sandığımdan öyle dedim.Konu dışına açtılarsa olay başka tabi

• Oraya acmak mumun olsa orda yapicaz biraz daha amaca yonelik olur orda.Burasi konu disi topigi oldugu icin dizustu kullanan herkese burda ulasamiyoruz
  • toshiba!
  • Ohaaaa Apple tek geçerim Apple kullanmıyanlar kanyon alışveriş merkezinde kullanabilirler deli cihazlar yapyorlar
  • arkadaşlar 3 yıldan beri notebook inceliyorum . hala parayı denkleştirip alamadım. bu zaman içinde incelemediğim model, marka kalmadı. bir ara notebook satışıyla bile uğraştım. bu tecrübelerden sonra en iyi marka diye bişey olmadığını gördüm. her markada sorunlar var. kimisinde daha çok kimisinde daha az ama sorunsuz marka yok.

bu arada notebooklar standart makinalar olduğu için donanımsal bir problem olduğunda tamiri kendi fiyatını bile bulabiliyor. bu yüzden marka kadar önemli servis desteği.

apple ın ürünlerine bakmadım bilmiyorum onun haricinde şöyle bir sınıflandırma yapabilirim.

1. toshiba, sony, apple
    2. hp, acer, asus, dell, lenovo,
    3. fj siemens, msi, monster
    4. beko, vestel, casper

bu değerlendirmeleri marka bilinirliği, kalite, tasarım, servis gibi özellikleri göz önüne alıp yapıyorum. kendi görüşümdür

• TABİ Kİ DE ASUS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upenn -- 19 Ocak 2007; 22:01:28 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.