Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Apple MACBOOK PRO+Adobe Photoshop Element 11 2799 LİRA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasa'da şu an en uygunu 3250 lira. Yanında da Adobe Photoshop Element 11 hediyesi var. Sepete eklemeyi unutmayın ekranın alt kısmından. İhtiyacı olan kaçırmasın bu dolar kuruyla bu fiyata daha düşmez.

http://www.vatanbilgisayar.com/macbookpro-notebook-corei5-2-5ghz-4gb-500gb-13-3-intel-notebook-bilgisayar.html

Diğer siteler;
    http://www.teknosa.com/urunler/125032295/apple-md101tua-macbook-pro-notebook 4299 lira
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_apple-md101tu-a-13-in%C3%A7-%C4%B1ntel-core-i5-2-5-ghz-4-gb-500-gb-os-x-10-8-1081848.html 3999 lira

http://www.akakce.com/bilgisayar-dizustu/en-ucuz-apple-macbook-pro-md101tu-a-notebook-fiyati,827888.html

Düzeltme:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfzcn -- 4 Mayıs 2016; 11:39:31 >

• cihaz çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

cihaz çöp

Sen anlamazsın bunlardan bro o paraya 10 cigolayt ramli kasa topla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yıla kadar zam gelmeden bu fiyata macbook un yanında ipad minide hediye ediyorlardı. Şimdi tek macbook bu fiyata. Fiyat daha düşeceğine artıyor arkadaş
  • Basit bir orneklemi var bu olayın. Dolar düşerken fiyatı artıyorsa almayın. Keriz yerine koyuyorlar insanı 1 ipad mini kadar fiyatı kurdan dolayı artamaz. Bildiginiz adam tiktiklemek bunun adı ki dolar düşüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarihi eser, bunun icin sicak diye konu acilmamali

• cihaz en az 5-6 yıllık gibi. hdd, çözünürlük falan rezil. ağır çöp.
  • şuna 2800 lira versem uzuntuden 3 gun uyuyamam :) bu kadar prim vermeyin su markaya ki adam gibi fiyat bicsinler urunlerine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende md102 modeli var. 2012 sonunda aldım. Cihazlar mid 2012 zaten. Yıl olmuş 2016. Retina ekran yok. SSD yok. RAM 4gb. Uğraşmayın. Gidin üst model alın. Bu para bu cihaza verilmez. Bendekine 16gb ram 250gb ssd taktım. Öyle kullanıyorum. Bir de masaüstü pc var oyun için. Yoksa gider yenisini alırım.

Kısacası bu fiyata bu cihaz çöp. Ha ucuz olsa bile artık çöp

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    Bir ürünün sıcak fırsat olması için son model mi olması gerekiyor? Eğer ürün piyasadan oldukça düşük fiyatla satışta ise ihtiyacı olan için sıcaktır. Tarihi eser olduğunu düşünüyorsanız yorum yapıp konunun hitini artırmamanızı öneririm.
  • mstfzcn kullanıcısına yanıt
    Bilmeyen insanlar gercekten sicak sanip alabilirler. Diger firmalar cok ucuk fiyat vermisler onlarin yaninda dusuk kaliyo diye sicak oldugu anlamina gelmez bu. Bu cihaz cok net alinmaz, hele bu fiyatlara hic alinmaz. Bilmeyen pek anlamayan arkadaslara yardimci olmak icin bunu belirtmek lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 4 Mayıs 2016; 12:43:16 >
  • MD101TU/A, Mid-2012 modelidir. MacBook Pro diye gecer ama artik vadesi dolmus bir cihazdir. Sirf MacBook Pro'nun baslangic fiyatini dusuk gostermek icin hala urun gaminda tutuluyor. 2000 TL'ye bile dusse alinacak bir cihaz degil. Paraniza yazik. Sozde liste fiyati 4399 TL ama bu cihazi Apple'dan ne alan var ne soran. Ayrica bu saatten sonra retina ekransiz Mac dizustu alinmaz. Camur gibi ekranlara bakip gozlerinizi ve goz zevkinizi bozmayin.

Vatan Bilgisayar Apple MACBOOK PRO+Adobe Photoshop Element 11 2799 LİRA

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • baya ucuz apple ürünleri artık en aşağı 5bin liradan başlamalı bence, bizim gibi 3.dünya ülkeleri kullanamamalı premium bir markadansa lüks bir marka olmalı
  • Bu urun cok eskı kesınlıkle almayın.

Artı retına olmayan bır mac cıhaz asla alınmaz
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

cihaz çöp

Sen anlamazsın bunlardan bro o paraya 10 cigolayt ramli kasa topla

Yeni model donanımların 2 ayda eskidiği sürekli yeniliklerin yapıldığı devirde 4 yıllık bilgisayara bu kadar para vermek sizce mantıklı mı?
  • Burada bence arkadaşın demek istediği farklı. Oyun oynamaya elverişli değil diye Macbooklara çöp gözü ile bakan cahil bir tayfa var.

Onlara diyor ve bence de haklı.

Bu tayfanın düşünce şekli de şu: 4 gb ram, Intel HD ekran kartlı macbook 3000 TL, o zaman bu makine çöp. Ben bu paraya bilmem kaç gb ramli ekran kartı yüksek bir bilgisayar alırım diyor. Ama şunu bilmiyorlar ki o baktıkları cihazlar ile macbook aynı sınıfta değil. Aynı amacın ürünleri değil.
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Zaten windows kullananların hepsi oyun oynayan ergen tipler değil mi??

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Çoğu öyle haklısın. İş/eğitim yazılımları için windows kullanmak zorunda olanları hariç tutabiliriz.
  • Intel HD Graphics 4000 nedir yav 6000 çıktı en az 3 yıllık bilgisayar. Bende çok baktım daha yeni pc aldım üzülecektim az kaldı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.