Şimdi Ara

League of Legends 2016 MSI Turnuvası [3.GÜN] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
696
Cevap
0
Favori
13.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

23-4 is coming.
  • Maç noldu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reaktonis

Maç noldu ?

Aynen cumada yiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi Sup ilk Skt dısındaki bence her maçta cok iyi oynadı oynuyor bence o maçta heyacandan gitti gerçekten gurur duyuyorum supla
  • Maç iyi : ))

yine kaybedicez gibi
  • Clg şov yapmaya başladı
  • Soraka carry

• güle oynaya aldılar
  • dumble'in poppysi bi boka yaramıyor. söyleyin şuna
  • bana kimse bu dumble iyi sup demesin, o seviyeye gelip de poppy den başka bir herosu olmayan support, support değildir. adam alır işte böyle sorakayı eline verir.
  • Dumble Bard dışında bir şey oynayamıyor sanırım.
  • takim fena oynamadı ama karşıdaki kalista,azir sorak 3 lusu bizi süpürdü.
  • Bence thaldrin fab'dan daha iyi, niye 2de1 değişiyor anlamadım. Bir de bizimkilerin şampiyon havuzları çok dar. Yinede 1 galibiyet daha alabileceğimizi düşünüyorum.
  • ayrıca diğer oyuncularımızın da şampiyon havuzları gerçekten çok dar, meta şampiyonlarını bilmiyorlar. neyse umarım 1 galibiyet daha alabiliriz.
  • Kaybettiğimiz maçların (SKT hariç) hepsinde Dumble hatalıydı.Bu adamın yerine düzgün bir support olsa şuan 3.winimizi alıyor olurduk.
  • dumble çöp :c
  • En azından Alistar ya da Braum alıp denesin.Böyle olmaz.Poppy güçlü olsa yine anlarım da eski etkisi yok.Sadece Poppy ve Bard.Thresh ve Morgana da oynamıyor ki en azından farklılık olsun.
  • Bugün kim poppy aldıysa oyunu kazandı ama bizim takım tatar razamana bağlayıp dumbledogelol'un eline verdiler poppy'i. Bu adam ne zaman adc korumasını öğrenecek? Tankta değil doğru düzgün ama 5 kişiye giriyor takım yokken. Adama bard vermediklerinde mala bağlıyor. Janna, alistar, tahm, braum varken poppy ısrarı neden.
  • Maçı izleyemeyenler için özeti;
    Şey gibi tecrübe kokan aphromo vs şampiyon havuzu olmayan dumble

• cidden bard dışında hero oynayamıyor dumble bizimkilerde hala azir banlamayı öğrenememiş bu kadar güçlü olması mantıklı değil bir heronun
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.