Şimdi Ara

League of Legends 2016 MSI Turnuvası [3.GÜN] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
695
Cevap
0
Favori
13.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle burda olmayı haketmıyor SUP. Ligde saçma sapan oynuyolardı aylar geçti hala saçma sapan oynuyolar . Wildcard'ta belliydi böyle olacagı . Rezil herifler
  • TEHET kullanıcısına yanıt
    Ya ışınlan avantajımız var :D ama 1 kere kullanamadık adamlar snowball a bağladı o zaman arkadan dönüp geliyor naru :D
  • Tam kazanilabilir bir mac izliyorum diyorum bakiyorum adamlar elini kolunu sallaya sallaya 3 ejder aliyorlar hevesim kaciyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plat seviyeside bi adam call verse daha iyi durumda olurlardı adamlar baronlu zorla engage başlatıyosun daha doğrusu başlatamıyosun :D:D
  • Gamesatış, biz bunlari rahat yenebilirdik ama maci firlattik..
    Naru cok mu pasif yoksa karsisinda oynadigi midler mi cok iyi bilemiyorum ve neden israrla lisandra

Edit: Fabfab neden sadece fizz oynuyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RhyN -- 5 Mayıs 2016; 11:54:54 >
  • Supun maçlarını gördükçe çıldırıyorum abi bütün split boyunca fight yapmadan kmf ve iwci kazandınız ne bu fight sevdası sabırlı olun her zaman oynadığınızı oynayın yine yenilin. Böyle savaş seven takım olsalar içim yanmicak.

• quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

Faker usta bir tek Ryze mi oynayabiliyor?

Faker ilk defa mı yenildi? SKT ilk defa mı lose aldı? Faker ilk defa mı Azir ile kaybetti?

Faker kötü değil , Faker'a kötü diyorsanız ya kıskanıyorsunuz, yada nefret ediyorsunuz adamdan.

Adam 2 defa dünya şampiyonu olmuş, kaç defa kore ligini kazanmış, mid denilince çoğu insanın aklına otomatik olarak geliyor, saygı görüyorsa, sizde saygı göstermek zorundasınız.

Bırak hocam. Arkadaş geçen Worlds'ten beri böyle bir yorum yapmayı bekliyordu.
  • Sampiyon havuzumuz cok dar. Fab hep fizz oynuyor. Naru desen hep lissandra. Achu bi ezreal bi lucian oynuyor. Dumble ilk defa poppy disinda bir sey oynadi. Hayir neden yani, top da fizz oynayan kim kaldi ya suan ? Jungle desen ya gragas ya graves. Hep ayni kompozisyon hep ayni oyun. Totem kullanma desen o da eksik

• Dumble çok kötü oynadı bu maç
  • ya gençler dünyada hangi ligde meta support metası ? bizim ligimizde banlara bakıyorum hepsi supporta geliyor. neymiş arkadaş bu support bu kadar önemli mi ? sanki bana adc , ap değilde support taşıyor
  • o değilde yeni karşılaşma ne zaman

oynamasını bilmiyorum oynamadım ama izlemesi keyifli gerçekden
  • Maokaiye karşı alınabilecek mis gibi Trundle picki varken neden fizz anlamıyorum hiç

• Bir ward için gitti maç. Lee ve LeBlanc o pozisyondayken oraya o kadar yaklaşamazsın. Şimdi burada herkes takım çöp diye ağlıyor da burada tüm bölgelerin birincileriyle oynuyorlar. Worlds'de Pain'den daha etkili olacağımızı düşünüyorum.

Edit: Stomaged'ın sıkıntısı tamamen oyun tarzıyla ilgili. Maçların çoğunda farmer oynuyor, diğer bölgelerde ise çoğu jungler early gamede domine etmek için oynuyor. Bu direk bölgenin sıkıntısı. Ligde Nidalee ve Lee gibi mekanik ve early dominasyon olayını en iyi yapan heroları oynayan jungler yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onii Chan Kenobi -- 5 Mayıs 2016; 12:02:37 >
  • Şifalı Bitki kullanıcısına yanıt
    Faker'ı istediğin gibi eleştirebilirsin buna karışma hakkım yok, fakat sen eleştirinde her fırsatta Faker'ı kötülüyorsun.

Eğer her Faker ile ilgili yazında böyle içini döküyorsan nefret ediyorsundur, niye nefret ettiğini ben bilemem.

2015 Worlds te Faker : Ryze, Lulu, Kasaddin, Olaf ve Azir ile oynadı. 2016 LCK play-off ta ise Zilean, Ekko, Lissandra, Cass, Velkoz, Azir ve Twisted Fate ile oynadı. Yine 2016 LCK Spring'te ise Lulu, Corki, Karma, Viktor, Zed, Jayce , Ezreal, Gp, Quinn , Fizz, TF ile oynadı.

Eh tabii sana sorarsak sadece Ryze spamlıyor.

Faker'ın kötü olduğu tek sezon var oda sezon 4 . Onun dışında kötü değil. Eğer bir adam kötüyse, nasıl o kadar başarıya imza atıyor?

Adam seni eğlendirmek için Zed alacak değil ya, karşıya göre en uygun picki seçiyor, kazanmak içinde bazen Safe oynuyor, oyun tarzı seni pek ilgilendirmez.

Sözde eleştiriyorsun, eğer eleştirmenin ne olduğunu öğrenir isen saygı göreceğini düşünüyorum.

Ek olarak yüz yüze görmediğim kimseye de hakaret etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanıncipsi -- 5 Mayıs 2016; 12:07:46 >

• Ya 30 dk lık oyunda 3 defa TP kullanmış naru 1 tanesi lane e gelmek için sonuncusuda baron aldıktan sonra :D
  • Rakibin tüm seçimlerini görmene rağmen gidip soloya fizz tercih ediyorsan şampiyon havuzun konusunda büyük sıkıntı vardır demektir. En basitinden fizz yerine nautilus alınmış olsa şu an farklı şeyler konuşuyor olabilirdik. Dumbledoge'un oyun tarzını severim ama savunmacı supportlar konusunda o da çalışmamış sanırım. Braum ultisini defansif olarak kullanıp rakibi önlemek için hiç kullanmadı. Kalkanı açıp kule hasarını engellemeye çalışması faildi. o savaşta 3-4 tane kuleden yedi sonra lucian gelip tek skil atarak kesti. stomaged'in farm odaklı oyunda hiç ejder takip etmemesine bir şey diyemiyorum.

Ama yine de tüm bu sorunlara rağmen toptaki şampiyonu düzgün bir tank seçseydik maçı alabilirdik.
  • Takım diğer iwci takımlarımıza göre earlyi çok daha iyi oynuyor fakat mid game e gelince oyun yapamıyoruz sadece karşı takımın oyun yapmasını veya yakalanmayı bekliyoz, adamlarda maokai heryere en önde giriyor bizde lissandra ve dumble en önde basit hatalar yüzünden kaybediyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şifalı Bitki kullanıcısına yanıt
    :D aynı eleştirel yazını Sup oyuncuları için bekliyorum

Faker bir maç kötü oynamış olabilir zaten 3. sezon sonrası duraklama kısmına geçmişti 5. sezonda yine parladı ama ryze&lulu elinden alınınca ortaya koyduğu performans bu demek mantıksız :( olaf mid oynayan adama söylenecek şey değil Zilean da oynuyor Riven midde oynuyor
  • Naru bekleneni veremiyor. Keşke jungle ve adc değişse yeni sezonda. msi da oynamayı haketmiyoruz

• Intz katılsa belki win alabilirdi .
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.