Şimdi Ara

Bu GS liler gerçekten Türkiye kupasında FB yeneceğinimi düşünüyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Beşiktaşlı olarak Fener ile Galatasarayın arenada oynadığı maçta o kadar kötü oynadı Fener bir sürü posizyona girdi adamlarda şans varmış hiçbiri gol gitmedi Fenerin hatası yoksa o maç en az 3-0 olurdu. O yüzden haftaya korkumuz yok GS yi 2-1 veya 2-0 yeneriz düşünüyorum.Şimdi bu adamlar Türkiye kupasını alacaz diyor :D Siz bize yenilirseniz o kupayı unutun Fener affetmez birde rahat yeneriz diyorlar en az 3 gol yersiniz GS liler.

• En az 3 golü siz yediniz.

Biz iki maçta toplam 1 gol yedik o da zaten ofsayttı.

Hadi şimdi çizgili pijamalarını giy sütünü iç, rüyanda BJK nin Arena da GS yi yendiği belki görürsün.
  • Okumadım okumamanızı tavsiye ederim. Buralarda kimse yokmuş gibi davranalım bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oq
  • Nick + konu uyumu

• ne komik bide beşiktaşlıyım demiş
    ver gazı fenerli
  • Tamam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gol atabilen forvet demiyorum

bos kaleye topu yonlendirebilecek bir forvetimiz olsaydi 3-0 oluyordu, diger gol pozisyonlarini saymadan, fenerin ayibiydi o mac, gs zaten kotu bu sene herkes biliyor.
  • Siz bize yenilirseniz fener affetmez demiş birde Beşiktaşlıyım yazmış bunun için hesap mı açtın naptın gereksiz fenerli hesap .
  • Şu konuyu da ekliyorum favorilere. Arena'da birileri ezildikten sonra itinayla uplanacaktır.
  • Fenerbahçe ligde iki maçtada Galatasaray i yenemedi kupa finalinde hayatta yenemez Galatasaray winner Fenerbahçe looser bi takim

• Sana niye dert oldu boşver.

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Fenerbahçe ligde iki maçtada Galatasaray i yenemedi kupa finalinde hayatta yenemez Galatasaray winner Fenerbahçe looser bi takim

Öyleyse senin takımına yeni bir tabir bulmak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Fenerbahçe ligde iki maçtada Galatasaray i yenemedi kupa finalinde hayatta yenemez Galatasaray winner Fenerbahçe looser bi takim

Bu loserliğimizle bile 19 şampiyonluk aldıysak bir de winner olduğumuzu düşünün dua edin ki winner değilmişiz :))
  • Nicke bakın ve yavaşça konuyu terkedin

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Greyjoy

Şu konuyu da ekliyorum favorilere. Arena'da birileri ezildikten sonra itinayla uplanacaktır.

hadi ins
  • fb liler kafayı yedi konuyu açana bak tam bir sarı papatya her halinden belli. Bu fbliler yakında gs forması giyip sokakta dolaşacaklar yazık acıyorum hallerine , Gs umarım kupayı alır da daha cok kafayı yerler.
  • Kupa finali ne zaman bilmiyorum ama BJK zaten GS'yi yenerse FB moral olarak %0 a iner. Bir sürü olay var takımın içinde hepsi su yüzüne çıkacak ve FB için zaten moral motivasyon sıfır olacak bu kupayı alsalarda birşey değişmeyecek 4.yıldızı alamayacaklar. GS için ise kupayı almak başarı ve ölü sezonda 2 maçtada yenilmedi o dediğin pozisyonları her takım buluyor gs ye karşı ama bizim de attığımız ve iptal edilen golümüz var 1-0 öne geçse GS o maç farklı bir havaya bürünürdü. O yüzden olsaydıları falan konuşacaksan objektif olacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

fb liler kafayı yedi konuyu açana bak tam bir sarı papatya her halinden belli. Bu fbliler yakında gs forması giyip sokakta dolaşacaklar yazık acıyorum hallerine , Gs umarım kupayı alır da daha cok kafayı yerler.

Daha çok kafayı yersiniz ne demek hayırdir ? bjk nin sampiyon olacağını senmi belirledin daha önümüzde 3 hafta var.

• Biz kötüyüz evet ama sonunda kupa olan maç varsa karşımızda kimin olduğunun pek önemi yoktur. Çok kötü sezonlarımız oldu fakat kupa finallerinde genelde kazanan olduk.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.