Şimdi Ara

HTC'den BoomSound'lı ve 5.5 inç ekranlı yeni telefon: Desire 830

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'den BoomSound'lı ve 5.5 inç ekranlı yeni telefon: Desire 830 
    HTC, Tayvan pazarı için yeni orta seviye modeli Desire 830'u duyurdu. Plastik malzemeden üretilen telefon önceki nesil Desire 820'nin yerine geliyor. Ekranın alt üst kısmında stereo BoomSound hoparlörlerini barındıran telefon 5.5 inç boyutta 1080p çözünürlüklü bir ekrana sahip.

Donanım tarafında MediaTek'in 8 çekirdekli Helio X10 çipsetini barındıran telefonun işlemcisi 1.5GHz frekansa sahip. 3GB RAM, 32GB dahili depolama alanı sunan model microSD kart yuvasıyla 128GB'a kadar arttırılabilir depolama seçeneği sunuyor.

HTC'den BoomSound'lı ve 5.5 inç ekranlı yeni telefon: Desire 830

Arka yüzünde OIS destekli f/2.0 diyafram açıklığına sahip 13MP kamera barındıran Desire 830'un ön yüzünde ise 4MP'lik f/2.0 UltraPixel bir kamera bulunuyor. HTC'nin güncel arayüzünü barındıran telefonda 2800mAh'lik bir batarya yer alıyor.

Ölçüleri olarak 157.5 x 78.9 x 7.79 mm boyutlarına sahip telefonun kenarları, hoparlörleri ve kamera halkası mavi ve kırmızı olmak üzere 2 renk seçeneği ile sunuluyor.

Şu an için uluslarası pazarda satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen Desire 830, Tayvan'da 6 Mayıs tarihinde $310 etiketiyle satışa sunulacak.

• Hoparlör açıklıkları çok mu çirkin yoksa sadece bana mı böyle geliyor.

• Bu nedir arkadaş yav nasil çirkin bişey bu hamur halindeki plastiği 3 metreden yere biraksalar muhtemelen bundan daha guzel bir tasarim ortaya çıkardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altta HTC yazısı yerine tuşlar olaymış iyiymiş. Onun dışında şık duruyor abartmayın.

• hala altta htc yazıyor bunlar adam olmaz

tasarım özürlüler

• Ben de herkes gibi htc yazısına takıldım
  • Yok, yok.... HTC nin batması farz oldu...

• Çerçeveler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 310$ olduğuna emin misiniz? 610$ olmasın o

• Kimse de dememiş 1.5 ghz helio x10 mu olur diye

• tasarım sınıfta kalmış...

• elde kalan helio x10 çipleri bitirme çabası

• Fiyatı -1500TL olursa tercih edilebilir fakat 3000liralık HTC 10'dan sonra pek zannetmiyorum.

Ayrıca yapılan yorumların aksine tasarım bana o kadar da kötü gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkant1 -- 4 Mayıs 2016; 1:21:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkant1

Fiyatı -1500TL olursa tercih edilebilir fakat 3000liralık HTC 10dan sonra pek zannetmiyorum. Ayrıca yapılan yorumların aksine tasarım bana o kadar da kötü gelmedi.

1.500 liraya 3300mah bataryası parmak izi okuyucusu ve metal kasası olan Galaxy A7 2016 alıyorsun bu telefonun olması gereken maksimum barajı 999TL

• 820 kullanıyorum ve dün 6.0.1 güncellemesi ve sense 7 geldi telefona. batarya 3000 ve üzeri olsa,birde 1200 bandında olursa fiyatı cihaz efsane olur.

• bayan telefonu

• Çirkinliğin tanımını tasarlamışlar.

• Çerçevelerde tombiktoymuş :D

• Güzel bir tasarım ama renk kombinasyonları çok kötü. Mat siyah kasa ve kırmızı detaylar çok hoş dururdu bu telefonda.

• Bu cihaz çok satar htc nin desire serisi fps olarak oldukça iyi 1500tl altı fiyat olursa satar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.