Şimdi Ara

2. El 6s aldım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2. El 6s 16gb aldım. Telefon 2 aylık ve nokta hata yok. Faturası var, şarj aleti orjinal, kulaklığı hiç açılmamış tek sıkıntı telefonun kutusu yok. Yarın bir gün bu bana sıkıntı yaratır mı? 2250 ye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahankazim -- 3 Mayıs 2016; 19:02:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaratmaz. Güle güle kullan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReJim kullanıcısına yanıt
    hocam bu konuyi acmaya bile luzum yoktu ama briaz pipirikli bi insanim o yuzden sordum. cevabin icin tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla hocam kutuyu boşver fatura olmasa dahi sıkıntı olmazdı ben 6 ay önce 6 aldım 2000 e ne kutu ne fatura vardı sade cihazdı genpadan sıfırıyla değiştirdim 2 ay önce 1 ay sonra bunuda değiştircem
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Karaeski

valla hocam kutuyu boşver fatura olmasa dahi sıkıntı olmazdı ben 6 ay önce 6 aldım 2000 e ne kutu ne fatura vardı sade cihazdı genpadan sıfırıyla değiştirdim 2 ay önce 1 ay sonra bunuda değiştircem

imei kopyalayan falan olur mu diye düşünmüştüm ama sıkıntı olmuyor sanırım

• Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sahankazim

quote:

Orijinalden alıntı: R.Karaeski

valla hocam kutuyu boşver fatura olmasa dahi sıkıntı olmazdı ben 6 ay önce 6 aldım 2000 e ne kutu ne fatura vardı sade cihazdı genpadan sıfırıyla değiştirdim 2 ay önce 1 ay sonra bunuda değiştircem

imei kopyalayan falan olur mu diye düşünmüştüm ama sıkıntı olmuyor sanırım

yok hocam bişey olmaz iphonelerde o iş sıkıntı oluyor çünkü imeiler gömülü oluyor diye biliyorum

• R.Karaeski kullanıcısına yanıt
    Şefim one öyle çamaşır değiştirir gibi. Canın sıkıldımmı garantiden sıfırıyla değiştiriyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurxx

Şefim one öyle çamaşır değiştirir gibi. Canın sıkıldımmı garantiden sıfırıyla değiştiriyor musun?

can sıkıntısından değilde hocam kronik sorunlar beni buluyur ilk değişimde ön kamera lens kayması ve screenclicking vardı bunda da çıktı 1 haftadır 2 sorunda

• Öyle olmaz da sahibi imei kapattırabilir diye biliyorum. Onun üzerine sonuçta. Yanılıyor muyunm?
  • Hiç bir sıkıntı olmaz.
  • hayırlı olsun, iyi fiyata almışsın
  • Hayırlı olsun fiyat çok iyi satmaya kalksanız 2400 e satarsınız .

• alexturner kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam
  • sahankazim kullanıcısına yanıt
    - Faturada IMEI yaziyorsa,
    - Part number TU/A ile bitiyorsa
    - checkcoverage.apple.com adresinden seri no ile kontrol ettiginde garanti bitis tarihi fatura ile uyumluysa,
    - supportprofile.apple.com adresinden Apple ID'ne kaydettiysen ve servis gecmisinde bir onarim bilgisi yoksa,
    - Eski sahibine ait iCloud kilidi yoksa,

sorun yok demektir. Ama fatura senin adina olmadigi surece her zaman risk var. Eski sahibi Cumhuriyet Savciligi'na fatura kopyasiyla gidip telefonum calindi diyerek basvuruda bulunursa, polis aninda kapini calar ve hicbir hak iddia edemezsin (kimlik kopyali ve islak imzali satis sozlesmesine ihtiyacin var). Bu en karamsar senaryo tabii.

• Güle güle kullanın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.