Şimdi Ara

Yabancı dizi izlemek için tavsiyeleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bana yabancı dizi izlemek site uygulama vs tavsiye eder misniz? Artık gına geldi ara bul altyazı ekle şunu yap bunu yap vs vs ... ücretli ücretsiz fark etmez... en bilinen platformları denedim fakat Türkçe dil destekleri çok az, netflix gibiler mesela... Yerli de sadece ve güncel yabancı dizi izlemek için platform bulamaıdm. Digiturke baktım mesela film sinema kanalımız var diyor. diyorum ki yabancı dizi izlemek için yok mu yok diyorlar... sinema kanallarıda yarım saat arayla farklı kanallarda aynı filmi yüz kere gösteriyorlar... var mı tavsiyeleriniz..?

• dizimag diye bi yer var hocam ben çok beğeniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gıbıç

dizimag diye bi yer var hocam ben çok beğeniyorum.

hocam dizimagi biliyorum kesinlikle ama en son kapandıktan sonra yeni açılan versiyonu ne kadar güncel bilmiyorum gelişmiş ve güncel açıkçası şüphem var sence nasıl?
    eski dizimagin uploadlarını kullanıyor gibime geldi. tavsiye içinde teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedroid -- 4 Mayıs 2016; 7:14:57 >
  • Hocam bi 10dk önce ororo.tv diye bir site buldum. Telefondan biraz kurcaladım. Baya iyi site. 9-10tane dil desteği var. Bunları aynı anda bile kullanıyorsun. Bi bakın derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Hocam bi 10dk önce ororo.tv diye bir site buldum. Telefondan biraz kurcaladım. Baya iyi site. 9-10tane dil desteği var. Bunları aynı anda bile kullanıyorsun. Bi bakın derim.

ororo güzel bir sitedir fakat asıl işlevi yabancı dil öğrenimi şöyle ki, yabancı dili o dilde altyazılı olarak izliyorsunuz böyle bir güzelliği var. premium üyelik özelliği de var fakat rus altyaıpısı olduğu için ödeme yöntemleri de farklıydı en son. ororo ile tümleşik bir dizi sitesi açmıştım oradan biliyorum. Benim aradığım dizilerimi güncel hızlıca yayınlayan ücretli en iyi site tabi ücretsiz olarakta en iyi site. artık bul indir vs vs yap yoruyor çünkü. tavsiye içinde teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedroid -- 4 Mayıs 2016; 7:14:35 >
  • kedroid kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yanlış konuya mesaj atmışım.Ama benim de kullandığım birkaç site var. Çünkü bi dizi birisinde oluyor diğerinde olmuyor. En iyisi torrent. Eğer bsplayer kullanırsanız altyazıyı otomatik buluyor. Uğraşmıyorsunuz böylece.
    Digitürkte de 4 tane dizi kanalı 100e yakın dizi var. Ama istediğiniz gibi yayınlandıktan sonra direk verdikleri 5-10dizi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 4 Mayıs 2016; 7:27:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedroid

quote:

hocam dizimagi biliyorum kesinlikle ama en son kapandıktan sonra yeni açılan versiyonu ne kadar güncel bilmiyorum gelişmiş ve güncel açıkçası şüphem var sence nasıl?
    eski dizimagin uploadlarını kullanıyor gibime geldi. tavsiye içinde teşekkür ederim :)

hocam benim için ideal bir site izlediğim dizilerin yeni nölümlerini ve altyazılarını zamanında yüklüyorlar.bu bağlamda başarılı buluyorum.
  • Onlinedizi.co

Ücretsiz, altyazıları da kendi çevirilerini yaptıkları için bölümlere erkenden ekliyorlar

• dizipub fena değil birde sezonlukdizi'yi tavsiye ederim görüntü kalitesi çok yüksek.
  • quote:

quote:

quote:

hocam benim için ideal bir site izlediğim dizilerin yeni nölümlerini ve altyazılarını zamanında yüklüyorlar.bu bağlamda başarılı buluyorum.

hala güncels ne güzel o halde bi bakayım

lionel fusco, bi bakayım hocam kendi çevirisini yapıyorsa bir site bu çok güzel bir şeydir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedroid -- 4 Mayıs 2016; 17:35:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iskobi06

dizipub fena değil birde sezonlukdizi'yi tavsiye ederim görüntü kalitesi çok yüksek.

bi bakayım hocam tavsiye için teşekkürler , aslılnda bu sitelerin hepsini biliyorum tavaf ettim yine de olmuş mudur bir güncelleme diyerek bi bakayım. benim aradığım ücretli legal bir şeydi ama görülüyor ki bunu yapmazlarsa bizlerde sağdan soldan izlemeye devam edeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Onlinedizi.co

Ücretsiz, altyazıları da kendi çevirilerini yaptıkları için bölümlere erkenden ekliyorlar

avatarındaki eleman sopransos'daki polis mi hocam ona benzettim.
  • quote:

Hocam ben yanlış konuya mesaj atmışım.Ama benim de kullandığım birkaç site var. Çünkü bi dizi birisinde oluyor diğerinde olmuyor. En iyisi torrent. Eğer bsplayer kullanırsanız altyazıyı otomatik buluyor. Uğraşmıyorsunuz böylece.
    Digitürkte de 4 tane dizi kanalı 100e yakın dizi var. Ama istediğiniz gibi yayınlandıktan sonra direk verdikleri 5-10dizi var.

hocam bu digitürk dizi listesini falan netten bulamadım var mıdır bir yerde incelemek için...
  • quote:

quote:

hocam bu digitürk dizi listesini falan netten bulamadım var mıdır bir yerde incelemek için...

Bilidiğim kadarıyla House of Cards'ı çıkar çıkmaz koymaya başladılar. Game of Thrones yayınlandıktan 2 saat sonra buraya ekleniyor. Gotham, Arrow, Supernatural, Agents of Shield vs. çıktığı gün yayınlıyorlar yine. Yani genellikle devam eden diziler ya aynı gün ya ertesi gün yayınlanıyor.

• Hayır, Person of Interest dizisnden Lionel Fusco

• hocam gayet zengin içerik var peki bu hangi paketi digitürkün aylık ne kadar siz ne tavsiye edersiniz, çok merak ediyorum bir de netten bağlanıp izleme imkanım var mı acaba yoksa sadece tv altyapısı mı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedroid -- 5 Mayıs 2016; 20:44:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coutinho

Hocam şahsen telefonuma "tvshowtime" uygulamasını indirdim. İzlediğim dizileri/bölümleri ekledim, izlediğim dizilerin yeni bölümleri çıkınca telefonuma bildirim geliyor.

O bölümü en kısa süre de kim eklediyse oradan izliyorum. dizipub,dizimag vs.. ki akşama kadar altyazı/bölüm çoktan eklenmiş oluyor.

tavsiye için teşekkürler hocam tvshowtime da güzeldir fakat en iyisi series guide bence, hem film hem dizi eklemek için tek app series guide tvshowtime en son sadece dizileri ekliyorduk. şu an için hayal galiba böyle bir paketin müşterilere sunulması bizleri korsana yönlendirip sonra da korsana hayır demeleri yok mu ironik malesef
  • kedroid kullanıcısına yanıt
    Hocam dilediğin yerden uygulaması ile pcden telden falan izleyebiliyorsun. Burada 100den fazla dizi bulunuyor ama bazılarının ilk sezonları yok. Onun için sadece yabancı dizi izlemek için alacaksanız gereksiz olur.
    Örn:TBBT'nin son 2 sezonu yok.
    Ya da House of Cards'ın ilk 2 sezonu yok. Yok derken aslında kaldırıyorlar. Niye kaldırıyorlar hiçbir fikrim yok ama platformda son izleme tarihi falan oluyor, ondan sonra kalkıyor.

• alt yazı eklemekten şunu yapmaktan niye gına geldi anlamadım. tüm alt yazılar belli bir siteye yükleniyor zaten. birçok sürümün alt yazısını da senkronize şekilde yüklüyorlar. zaten olmadığında da dizi internet sitelerine yüklenmiyor.

t*rrent hep en iyisi olmuştur. görüntü kaybı olmadan, reklamlarla uğraşmadan, game of thrones yayınladıktan 1 saat sonra ing. altyazıyla izlemekten iyisi yok.
  • Genelde indirip izlerim ama arşivimde yoksa dizipub dan izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 6 Mayıs 2016; 1:23:32 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.