Şimdi Ara

Derbi yasağı kalkti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaşlı futbol severler Arenada maci izleyebilecekler. Neden sezon sonunu beklemiyorlar neden boyle isler hep bizim maca dekkeliyor. Hadi bir tatsizlik olsa bizim stad kapansa . Ek olarak Bastan beri karşıyım bu yasak olayina fikir guzel ama bu sezon basinda olur. Haksızlık soz konusu hadi bizi geçtik Fenerbahçe ye haksızlık olur 2 şampiyonluga gidecek takim arasında haksizlik olacak bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 12numara kudurur şimdi
  • Muazzam zamanlama

• Kol kola izlersiniz artık.

• Yalnız fb ile oynanan maçta neden olmadı, o zaman fb'ye haksızlık oluyor, bence olmamalı. Ama maça ilgi azsa ve yönetim para kazanmak istiyorsa orasını bilemem.
  • çabuk kalktı dikkat edersen
  • Fenere haksizlik oldu. Ne deseler haklilar. Fenerbahce macinda kampanya yapilmisti terore karsi kolkola seklinde. O zaman yasagi kaldirmayip simdi kaldirmak cok sacma.

• Böyle birşey yapılırsa haksızlık olur, ona varım da.

Neden bir-iki gazeteci dışında kimse 1 aydan fazladır Fenerbahçe'nin hep Beşiktaş'tan sonra maç yaptığını konuşmuyor? Açın fikstürü bakın. Ya 4 hafta ya 5 haftadır Fenerbahçe sürekli Beşiktaş'tan sonra oynuyor. Bu tesadüf mü peki? 1 maç olur tamam, 2 maç olur ona da tamam. Doğru olanı dönüşümlü yaparsın, 1 maç Beşiktaş önce oynar, 1 maç Fenerbahçe oynar. 4-5 haftadır sürekli Fenerbahçe'nin en son oynaması haksız rekabet sağlamıyor mu peki?

Aynı şekilde bu hafta da. Önce derbi oynanacak ondan sonra Fenerbahçe. Zaten 4-5 haftadır Fenerbahçe sonra oynuyor. Bu maçta neden önce oynatmıyorsun sayın TFF? Biri bunu açıklayabilir mi?

Tüm dünya liglerinde kafa kafaya giden bir şampiyonluk yarışı olduğunda 1 ay önceden şampiyonluk ve düşme hattında olan takımların maçları aynı günde aynı saatte oynanmaya başlıyor. Bizimkiler bir sayı tutmuşlar (2) nerelerinden tuttularsa, illa o olacak, yıllardır böyle.

Peki şimdi bu hafta Beşiktaş Arena'da mağlup olursa, bu Fenerbahçe için ekstra motivasyon olmayacak mı? 2'li averajda önce olan ve fikstür olarak ta rakibine göre avantajlı olan Fenerbahçe. Bu haksızlık olmuyor mu peki?

• Hayır bunları gorup sonrada fenerasyon demeniz ironik olur bjk arkadaşlar . Neyse kalkması iyi olmuş

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Bu sezon beşiktaş yanlış hatırlamıyorsam 10 maçtan fazla gs ve fbden sonra oynadı. Çoğuda pazartesiydi.

• Şaka mı yapıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

Bu sezon beşiktaş yanlış hatırlamıyorsam 10 maçtan fazla gs ve fbden sonra oynadı. Çoğuda pazartesiydi.

İlk 5 hafta sonra oynamakla, son 5 hafta sonra oynamak aynı şey mi?

Ayrıca ben süreklilikten bahsediyorum, toplamda hangi takım daha çok sonra oynamıştan değil. Dediğim gibi son 4-5 haftanın fikstürüne bakarsan Fenerbahçe sürekli Beşiktaş'tan sonra oynamış.

Ayrıca atalarımızın bir lafı var; "su-i misal emsal olmaz"

Eğer bir takım sürekli (haftalarca,aylarca) rakiplerinden sonra oynuyorsa buda bir haksız rekabettir. Bunların dengelenmesi lazım. Hele son haftalarda şampiyonluk mücadelesi varsa, bir takım 1 ay boyunca sürekli en son oynayamaz!
  • Fenerasyon iş başında

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Yalnız fb ile oynanan maçta neden olmadı, o zaman fb'ye haksızlık oluyor, bence olmamalı. Ama maça ilgi azsa ve yönetim para kazanmak istiyorsa orasını bilemem.

1500-2000 kişiden ne kazanç elde edeceksin

• Yılan haber

• Özledik Çarşı ya tezahürat yapmayı , bırakın gelsinler
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Son iki hafta aynı saatte oynanacak. Son oynan 10 haftada da bjk-fb eşit sayıda maçları en son oynadılar. Avrupa kupaları ve Türkiye kupasının da etkisi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

quote:

Ayrıca ben süreklilikten bahsediyorum, toplamda hangi takım daha çok sonra oynamıştan değil. Dediğim gibi son 4-5 haftanın fikstürüne bakarsan Fenerbahçe sürekli Beşiktaş'tan sonra oynamış.

Eğer bir takım sürekli (haftalarca,aylarca) rakiplerinden sonra oynuyorsa buda bir haksız rekabettir. Bunların dengelenmesi lazım. Hele son haftalarda şampiyonluk mücadelesi varsa, bir takım 1 ay boyunca sürekli en son oynayamaz!

Burada avantajlı tarafın Fenerbahçe olduğunu nereden çıkarıyoruz ? Keşke önce oynayan biz olsak.Beşiktaş'ın kazandığı her maçın sonrası Fenerbahçeli futbolcular için ekstra stres demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: equando

quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

quote:

Burada avantajlı tarafın Fenerbahçe olduğunu nereden çıkarıyoruz ? Keşke önce oynayan biz olsak.Beşiktaş'ın kazandığı her maçın sonrası Fenerbahçeli futbolcular için ekstra stres demek.

O zaman neden büyük liglerde 1 ay önceden şampiyonluk ve küme düşme maçları aynı gün aynı saatte yapılıyor? Neden bizde son 2 hafta aynı şeyi yapıyoruz? Hiç yapılmasın o zaman?

Demek ki yapılan araştırmalar ve birazda "mantık" kullanarak düşününce, 1. olan takım ilk oynayıp eğer puan kaybı yaşarsa, bu 2. olan takım için ekstra bir motivasyon sağlıyor demek ki. Özellikle ligin sonuna gelindiğinde.

Bunu biz çıkarmıyoruz, FIFA / UEFA ve diğer büyük liglerin federasyonları bir bildikleri var ki çıkarıyor

• quote:

Son iki hafta aynı saatte oynanacak. Son oynan 10 haftada da bjk-fb eşit sayıda maçları en son oynadılar. Avrupa kupaları ve Türkiye kupasının da etkisi var.

Ben diyorum Ankara sen diyorsun Muş.

Sana diyorum ki, ben toplamdan bahsetmiyorum. Ben artık son 3 haftası kalmış ligde, 1 aydan fazladır ve bu hafta da geçerli olacak şekilde Fenerbahçe'nin hep sonra oynadığını söylüyorum. Sen bana "ama iki takımda eşit sayı da sonra oynamış" diyorsun.

Senin mantığınla bakarsak 10 hafta önce Galatasaray'da şampiyonluk yarışındaydı, matematiksel olarak şansı vardı. Sadece Fenerbahçe, Beşiktaş çekişmiyordu. 10 hafta önce Beşiktaş'ta Türkiye Kupasında mücadele ediyordu.

Benim sorduğum soru ve anlatmak istediğim şey çok basit. Ama sen anlamamakta ve olayı başka yere çekmekte ısrar ediyorsun.

Ayrıca avatarında kartal resmi var ve kulüp olarakta Beşiktaş yazmışsın profilinde. Eğer fake hesap değilsen aslında seni ve kulübünü bağlayan birşeyden bahsediyorum. Bu hafta Arena'da Galatasaray'a kaybedersen, 2'li averajda Fenerbahçe'nin gerisinde olduğun için 2.'liğe düşeceğinin umarım farkındasındır.

Ve yine senin mantığınla düşünürsek, dünya ligleri federasyonları son 1 ay kala şampiyonluk ve küme düşme maçlarını boşuna aynı gün ve aynı saatte oynatıyor. Çok gereksiz, saçma bir şey bu. Ne gerek var değil mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.