Şimdi Ara

Telefon alicagim kararsiz kaldim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar yeni telefon ihtiyacimdan dolayi kararsiz kaldim. Gelistirici oldugum icin android yapisinda telefon istiyorum kendimi bildim bilelide samsung note serisi kullanmaktayim

Kararsiz kaldigim telefonlar

Note 5 piyasa fiyati 2400 tarifeye ek 3300 e gelicek
    Lg g5 piyasa 2899 tarifeye ek 3000 tl ye gelicek

Hayatimda hic lg kullanmadim internetteki arastirmamda lg nin fonksiyonlari samsunga gore zayif kaliyor ama tamamen kararsiz ve ortadayim ikisinide gold renk dusunuyorum

Bana neden lg yada samsungda devam etmemi söylerseniz sevinirim.

Cihazi sonradan satma olasiligimda olabilir haziran ayinda note 6 bekleniyor bunuda düşünerek hangisi ne kdr deger kaybeder fikrinizi almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• farfar12 F kullanıcısına yanıt
    ben tamamen artık firmaların amiral gemisi telefonlarının alınmasına karşıyım inanılmaz pahalı ve orta segment telefonlardan hiçbir farkı yok pahalıda her türlü ısınıyor ucuzda her türlü ısınıyor ayrıca artık cebimizde tablet taşır olduk erkek cebinden bile taşıyor telefonlar senin yerinde olsam 5 inç ekrandan büyük bir telefon almam ayrıca huwai honor adında bir telefon var piyasa fiyatı 1000-1100 bir araştır derim lenovo ya da meuzi marka telefonları
  • bence note5 ile devam et, harika telefon
  • Yorumları bekleyemeden piyasa değerinde bir şey kaybetmeden bir arkadaşımın yönlendirmesi ile g5 aldım.

Kendim note 2 kullanıcısıyım note serisinden memnundum şayet yazılımsal sorunlar olmaya başladı birde lg deneyeceğim.

açık kaynak kodlu telefon ihtiyacımdan dolayı huwai ye felan bulaşmak istemiyorum. Birde uzun süreli şarj ihtiyacımdan dolayı asus max geçti aklımdan ama yönlendirilmeden dolayı g5 e kaldım. Bir olumsuzluk belirtirse piyasa değerinden satarım gibisinden düşündüm açıkçası. 2400 TL peşin fiyatına note 5 varken 3300 e alıp 2800 e felan satmak mantıklı gelmedi.

Yinede yorumlarınız için teşekkür ederim. Aynı telefonlarda babamada almayı düşünüyorum yine olumlu olumsuz yorum ve yanıtlarınıza açığım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.