Şimdi Ara

Kanıt:Ateş Üstünde Başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz gibi 100.bölümüyle 2013 yılında final yapmıştı..Biray giralkan instagram hesabından duyurdu...Dizi kanıt Ateş Üstünde olarak yayınlanacakmış.Çekimlere başlanmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26mekanesk -- 13 Temmuz 2016; 2:34:53 >

• Güzel bi dedektif dizisiydi zamanında çok izlerdim.Umarım aynı çizgiden devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şeyin ilki güzel oluyor umarım benim için efsane olan bu diziyi kestane etmezler.
  • abi onu izleyince tiribe griyorum
  • Başrol oyuncuları farklı olacak mış ama izlemeye değer yinede.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk başrol Tansel Öngel olcakmış çok iyi oyuncu fakat gönül isterdi ki Engin Benli ile devam edilsin..
  • Kanal aynı mı yine?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman başlıyormuş acaba?İple çekiyorum artık

• Başlığı ilk gördüğümde birden heyecanlandım fakat oyuncuların değişeceğini okuyunca tüm sevincim gitti. Daha bir kaç hafta önce en baştan başlayıp yine bitirdim diziyi. Sonu muğlak bitmişti, gönül kaldığı yerden devam etsin isterdi. Oyuncular değişecekse benim için kanıtın devamı sayılmaz bu. Aynı konuyu işleyen başka bir dizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vozer kullanıcısına yanıt
    Haklısınız keşke aynı oyuncularla devam etseydi..Tumaz bence...Ama gene de bir şans vermek lazım.
  • biray dalkıran hocam adamın ismi

dizi gayet güzeldi geceleri sıkılınca bakıyordum sarıyordu bayağı, başrolun değişmesi umarım dizinin kalitesini etkilemez
  • koskoca cinayet masası 2 kişi hareket ediyor

• Engin Benli de olsa harika olurdu ama Tansel Öngel çok yakışmış, zaten kendisi inanılmaz bi oyuncu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 29 Haziran 2016; 10:53:10 >
  • ilk dizi berbattı gerçek kesit gibiydi bilgi amaçlı yapılan basit bir diziydi.

bu dizi bari aksiyonlu dedektif dizisi olsa izlerim. Tansel de var.
  • Şu fragmana bakar mısın ya. Senede banko 3 tane bu tip polisiye yapılıyor ;

-Yurtdışından gelen soğuk,aksi komiser
    -Başkomiser ile yeni gelen komiserin sürekli atışması
    -Yeni gelen komiser in damdan düşer gibi olaylara zıplaması

Tansel Öngel + Sevil Atasoy var diye bakarım birkaç bölüm.
  • umarım güzel olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzliyorum ama malesef tutmaz bu dizi hele zaten kız aşırı itici bi tip. Tansel Öngel harika bir oyuncu ama bu diziyi kurtarmaya yetmeyecektir ki rolünün bi ağırlığı yok zaten. Polisiye dizileri açısından bi Behzat Ç, Poyraz Karayel samimiyeti hiç yok bu dizide malesef. Tansel Öngel'i resmen yerli Deadpool yapmak için zorlamışlar sürekli bi alay hali falan, çok zorlama buldum bu rolde kendisini.
  • Diziye 5 dakika dır bakıyorum ve maalesef eski dizi gibi değil. Eskisi belgesel gibi bir şeydi bu bildiğin normal dizi olmuş.
  • Diziye içtenlik, sıcaklık katacak oyuncu ihtiyacı var gibi ama genel olarak beğendim.

• Kaan Komiser iyi olmuş ama Sevil Atasoy'u ana hikayeye katmaları yanlış. Kadın da zaten oyunculuk yok hikayede zorlama durur. Önceki gibi arkaplanda detaylar hakkında bilgi verseydi sadece keşke. Bunun dışında iyi başladı dizi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.