Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ziel34

quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

PC'nin grafik farkını abartıyorsunuz. Bütün oyunlar konsola göre yapılıyor. PC'deki fark, gölge çözünürlüğü, bir miktar lod artışıyla sınırlı kalıyor; oyunlar aşağı yukarı aynı görünüyor.
    Sanki PS2'nin son dönemindeki konsol-PC farkı varmış gibi yazıyorsunuz.

Tek problem konsolların 30 FPS olması. O da, gamepad'le çok dert değil.

Ne yani konsolmu alayim her oyuna 60 dolar verip her ay online ücret parası ödeyip 900p'de 30 fpsde oynayim ben pcde gayet mutluyum yeni nesi denilen konsollar daha 2012-2013 yılındaki pclerle anca yarışabiliyor

Her oyunu kardeşlik ile alıyordum bitirip satuyordum 10-15tlye geliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

PC'nin grafik farkını abartıyorsunuz. Bütün oyunlar konsola göre yapılıyor. PC'deki fark, gölge çözünürlüğü, bir miktar lod artışıyla sınırlı kalıyor; oyunlar aşağı yukarı aynı görünüyor.
    Sanki PS2'nin son dönemindeki konsol-PC farkı varmış gibi yazıyorsunuz.

Tek problem konsolların 30 FPS olması. O da, gamepad'le çok dert değil.

Ne yani konsolmu alayim her oyuna 60 dolar verip her ay online ücret parası ödeyip 900p'de 30 fpsde oynayim ben pcde gayet mutluyum yeni nesi denilen konsollar daha 2012-2013 yılındaki pclerle anca yarışabiliyor

Her oyunu kardeşlik ile alıyordum bitirip satuyordum 10-15tlye geliyordu.

Abart hatta 1 tlye geliyor konsolda oyunlar

• 30FPS'si pek akıcı değil GTA'nın. Ayrıca frame düşmeleri de oluyor.
  • KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Atın atın, 970'i hedefliyorlarmış. Ne zaman söylediler bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutku

quote:

Orijinalden alıntı: mamad

quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

480 235 dolar seviyesinden çıkıp, 980 390x performansında olacakmış.

Nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz arkadaş? Ben de bunu anlamıyorum.

http://www.guru3d.com/news-story/amd-radeon-r9-480-perf-is-close-to-r9-390x.html

Sadece OpenGL ile test edilmiş tam olarak 390x performansı olmasa da ona yakınmış.

Orada guru3d dekiler de dahil on screen testine bakıp aldanmış inanılır gibi değil

Offscreen testine bakarsanız sonucun ne denli olduğunu anlarsınız

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: berkayjan

Atın atın, 970'i hedefliyorlarmış. Ne zaman söylediler bunu?

http://arstechnica.co.uk/gadgets/2016/04/amd-focusing-on-vr-mid-range-polaris/

• Eski nesil için konuşmuşlardır. R9 390 gibi bir kart zaten GTX 970'i geçiyor.
  • Şu resimleri simage olarak koyun ya, yemin ederim konudan soğudum ya.
  • Testler doğru ise 300 serisine sahip olanların 400'e geçmesine çokta gerek kalmadı; bence bundan sonra gelecek olan hbm2'li kartlar devrim niteliğinde olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr light -- 4 Mayıs 2016; 19:07:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr light

Testler doğru ise 300 serisine sahip olanların 400'e geçmesine çokta gerek kalmadı; bence bundan sonra gelecek olan hbm2'li kartlar devrim niteliğinde olacak.

2 yıldır millet bekliyor. Zaten bu kartlar hbm2 ile çıkmalıydı. Şimdi hbm2 ile çıkanları beklerse millet 3 yıl olacak. 3 yılda bir gelişme gösterememiş olacak ekran kartlarıki. Şuan vr ve 4k oyunculuk için sıçrama yapacak ekran kartlarına muazzam ihtiyaç var.

• son zamanlarda bol bol trollüyorsun gözümden kaçmıyor

bu arada amd den fazla bir şey beklemeyin eğer amd yi biraz biliyorsam elindeki kartlar birazcık iyi olsaydı tablolar havada uçuşurdu aylar öncesinden

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Muhaha, hayatında kaç tane AMD kart kullandın merak ediyorum. Zamanında HD 5000 serisi kullanıp buraya gelmişsindir veled. Siz 3.5 GB VRAM ile takılın.

• Polaris Kart 980ti(dx11 performansi) performansına yakın cikmaz. Çıkarsa eldeki furyler patlar ellerinde satamazlar. Benim tahminim 390x performansı verecek. Shader sayısı 2500 lerde çünkü yüzde 10-15 Shader performansı iyilestirme yapsalar 390x den biraz iyi olur. Düşük frekans çıkacak kartlar iyi overclock olup düz Fury performansı verecek.o.c fiyat avantajı ile çok satacaklar. Bence en mantıklısı bu geliyor.

• quote:

Muhaha, hayatında kaç tane AMD kart kullandın merak ediyorum. Zamanında HD 5000 serisi kullanıp buraya gelmişsindir veled. Siz 3.5 GB VRAM ile takılın.

ağzını topla, toplamasını iyi bilirim,yetmezse daha da atarım hadi, uza şimdi

http://forum.donanimhaber.com/m_66857580//tm.htm#66857580

http://forum.donanimhaber.com/m_68200012//tm.htm#68200012

http://forum.donanimhaber.com/m_72057773//tm.htm#72057773

http://forum.donanimhaber.com/m_73142284//tm.htm#73142284

http://forum.donanimhaber.com/m_73830876//tm.htm#73830876

http://forum.donanimhaber.com/m_75527817//tm.htm#75527817

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 4 Mayıs 2016; 23:26:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cyraxus

Polaris Kart 980ti(dx11 performansi) performansına yakın cikmaz. Çıkarsa eldeki furyler patlar ellerinde satamazlar. Benim tahminim 390x performansı verecek. Shader sayısı 2500 lerde çünkü yüzde 10-15 Shader performansı iyilestirme yapsalar 390x den biraz iyi olur. Düşük frekans çıkacak kartlar iyi overclock olup düz Fury performansı verecek.o.c fiyat avantajı ile çok satacaklar. Bence en mantıklısı bu geliyor.

Ozaman hiç çıkarmasınlar daha iyi bence bu dediğinin olma ihtimali çok düşük gtx 1080'nin gtx 980'le aynı performans vermesi gibi bir şey bu.
  • Şunu şuraya atayımda millet gülsün biraz

quote:

Beyler kendime en uygun bulduğum meslek memurluk.

Yatıcam 7/24, 3000 TL Maaş.

Vasıfsız, tembel, asosyal bir malım. Allahtan beyin biraz çalışıyor da kurtarıyoruz ordan.

Üniversite için en kolay memur olunabilecek bölümler nelerdir?

En az KPSS puanı isteyen bölüm hangisidir?

Arkadaşlar, bu arada matematiğim sıfır fakat türkçe ve ingilizcem gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlos1111

Şunu şuraya atayımda millet gülsün biraz

quote:

Beyler kendime en uygun bulduğum meslek memurluk.

Yatıcam 7/24, 3000 TL Maaş.

Vasıfsız, tembel, asosyal bir malım. Allahtan beyin biraz çalışıyor da kurtarıyoruz ordan.

Üniversite için en kolay memur olunabilecek bölümler nelerdir?

En az KPSS puanı isteyen bölüm hangisidir?

Arkadaşlar, bu arada matematiğim sıfır fakat türkçe ve ingilizcem gayet iyi.

Hahhaaa.amd bu kadar ezik dusmemeliydi.konuyu acana bak :))

• vay arkadaş ya koptum :)))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cyraxus

Polaris Kart 980ti(dx11 performansi) performansına yakın cikmaz. Çıkarsa eldeki furyler patlar ellerinde satamazlar. Benim tahminim 390x performansı verecek. Shader sayısı 2500 lerde çünkü yüzde 10-15 Shader performansı iyilestirme yapsalar 390x den biraz iyi olur. Düşük frekans çıkacak kartlar iyi overclock olup düz Fury performansı verecek.o.c fiyat avantajı ile çok satacaklar. Bence en mantıklısı bu geliyor.

Ozaman hiç çıkarmasınlar daha iyi bence bu dediğinin olma ihtimali çok düşük gtx 1080'nin gtx 980'le aynı performans vermesi gibi bir şey bu.

Fiyat/performans yapacak yeni teknoloji gelişmiş mimari fiyat uygunluğu sürümden kazanacak.Öyle çok kuvvetli kart beklemeyin zaten furyx2 var onun önünü kesmezler vr isteyenler furyx2 alacak.2017 ye kadar furyleri eritip vega çıkaracak adamalr.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

son zamanlarda bol bol trollüyorsun gözümden kaçmıyor

bu arada amd den fazla bir şey beklemeyin eğer amd yi biraz biliyorsam elindeki kartlar birazcık iyi olsaydı tablolar havada uçuşurdu aylar öncesinden

Amd'den fazla bir şey beklemiyoruz zaten, var olan güçlü ekran kartlarını biraz daha güçlendirip daha uygun fiyata satacağından daha da fazla bir şey beklemiyoruz zaten. Zaten piyasaya Hbm gibi ve Direct X 12'de yaptığı atılımlarla zaten bir sürü yenilikçi şeyler getirdi biz rakibinden bir şeyyler bekliyorduk ama pek göremedik. Bu arada sırf yorum yazmak için yorum yazmamanızı öneririm böyle biraz komik oluyor da.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.