Şimdi Ara

Kasımpaşa - Osmanlıspor Maçında Verilen Skandal Penaltı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz maça bakayım dedim bakmaz olaydım. Kasımpaşalı oyuncunun kafasına çarpan topa penaltı verdi hakem. Osmanlıspor penaltıyı gole çevirdi ve maç 1-1 oldu. İlk yarı bitti. Hakem Hüseyin göçek sanırım :) Böyle rezalet bir karar görmedim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hüseyin Göçek = Eyyam

Zaten bunu bilmeyen kaldı mı hala? İnönü'deki malum Galatasaray maçından sonra bu adama maç vermek Türk futbolu için utançtır.

Ayrıca Osmanlıspor bu yıl fena halde kollandı zaten. Bütün maçlarında nerdeyse hakemler lehine eyyam yapıyor. Avrupa'ya yollayıp Osmanlı adını duyurmak için uğraşıyor devlet erkanı. İnşallah ilk ön elemede elenirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

Hüseyin Göçek = Eyyam

Zaten bunu bilmeyen kaldı mı hala? İnönü'deki malum Galatasaray maçından sonra bu adama maç vermek Türk futbolu için utançtır.

Ayrıca Osmanlıspor bu yıl fena halde kollandı zaten. Bütün maçlarında nerdeyse hakemler lehine eyyam yapıyor. Avrupa'ya yollayıp Osmanlı adını duyurmak için uğraşıyor devlet erkanı. İnşallah ilk ön elemede elenirler.

Hakem İlker Meral'miş ama Hüseyin Göçek ile ilgili yazdıklarımı değiştirmez bu.

Ayrıca pozisyonu şimdi izledim tam bir rezalet bu hakemin lisansı elinden alınmalı.

• Osmanlı efsane kollandı bu sene. Fener ve bjkden sonra en çok kollanan takım olabilir.5. olsalar bile Avrupa kupasına gidebilceklerini falan sanmıyorlardır umarım. Son tur elemesinde Az Alkmaar , St. etienne tarzı takımlar geliyor , bizim anadolu takımları da tokatlanıp dönüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Osmanlı efsane kollandı bu sene. Fener ve bjkden sonra en çok kollanan takım olabilir.5. olsalar bile Avrupa kupasına gidebilceklerini falan sanmıyorlardır umarım. Son tur elemesinde Az Alkmaar , St. etienne tarzı takımlar geliyor , bizim anadolu takımları da tokatlanıp dönüyor.

ilk 4 te olmayan GS kupayı alırsa 5. avrupaya gidiyor mu ? ben gitmiyor diye düşünüyorum zatende öyle olması lazım.bence osmanlı 5.olsa bile gidemeyecek.kupayı GS kazanır.
  • Hakem İlker Meral ama bu hakemde ağır çöp.

• quote:

quote:

Hüseyin Göçek = Eyyam

Hakem İlker Meral'miş ama Hüseyin Göçek ile ilgili yazdıklarımı değiştirmez bu.

Ayrıca pozisyonu şimdi izledim tam bir rezalet bu hakemin lisansı elinden alınmalı.

İlker mi ? Ben yanlış yazmışım o zaman pardon.

• Osmanlı alırsa işimize gelir.
  • Melihin takımı kümeye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kasımpaşa kırmızı görmüş. Sanırım hakem Osmanlıspor'a çalışıyor.

• Bu demek oluyor ki Melih Gökçek > Recep Tayyip Erdoğan.

• Menemenci Kenpachi kullanıcısına yanıt
    ilk 5 kesin gidecek. galatasaray kupayi alirsa cezasini cekmis olacak. alamazsa avrupdan 2 yil men yemis duruma dusecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

ilk 5 kesin gidecek. galatasaray kupayi alirsa cezasini cekmis olacak. alamazsa avrupdan 2 yil men yemis duruma dusecek.

aa doğru GSnin avrupaya gitmemesi durumunu unutmuşum
  • Yıllarca konuşuruz bu saçmalığı.

Kasımpaşa - Osmanlıspor Maçında Verilen Skandal Penaltı

• Kasımpaşa'nın da iyi hakkı yendi bu sezon yazık lig her türlü rezalet.
  • bu kasimpasiyi bi bizim maclarda harcamadilar. diger maclarin cogunda hep aleyhlerinde karar verildi.
  • Ulan bu Galatasaray yine dört ayak üstüne düştü bi takım bu kadar mı şanslı olur maçta Galatasaray için en iyi sonuç ortaya çıktı
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    oyuncunun işi o, penaltıya gereksiz itiraz etti, sonra ikinci yarının ilk 5 dakikasında rakibe disek attı ikinciyi gördü. belki galibiyeti kaçırdı takımı.

tabi rıza çalımbayın tribüne gönderilme olayı da var.

ilker meral azcık şahsiyet sahibi ise çıkar özür diler kasımpaşadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

oyuncunun işi o, penaltıya gereksiz itiraz etti, sonra ikinci yarının ilk 5 dakikasında rakibe disek attı ikinciyi gördü. belki galibiyeti kaçırdı takımı.

tabi rıza çalımbayın tribüne gönderilme olayı da var.

ilker meral azcık şahsiyet sahibi ise çıkar özür diler kasımpaşadan.

Yani bir hakem maçın içine nasıl eder onu gördük.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

bu kasimpasiyi bi bizim maclarda harcamadilar. diger maclarin cogunda hep aleyhlerinde karar verildi.

3 3 biten maçda verilen skandal penaltıyı unutmuşsun sanırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.