Şimdi Ara

Yeni Axess kart başvurusuna 400 tl chip para 31 Temmuz Son (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
39
Favori
25.082
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    exi26 için geçerli bu durum. küçük yıldız simgelerine dikkat etmediniz sanırım. neyse olan olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuyudakitas K kullanıcısına yanıt
    Kampanya 1-31 mayısta kartı onaylananlar için geçerli.
    Kart onaylandı ise elinize geçmese dahi sms ile katılım mümkün.
    Sektör ve üye işyeri şartı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Ne alaka boş boş konuşma arkadaşım.

Sitede ilk yıl kart ücreti alınmamaktadır yazıyor. Bundan ne anlıyorsun sen ? Teklif gelsin diyorsun teklif yapmazlarsa boşu boşuna neden ödeyeyim 109 tl az para mı ? ki sordum geri alabilir miyim diye. Net birşey yok dediler. Bir dediği bir dediğini tutmayan bankanın kartını niye açık bırakayım ben ? Şans oyunumu oynuyoruz burada ?

Asıl sen egonenin tekisin ilk yıl ücretsiz kasıt ne biliyormusun 11 ay yansımaz 12. Ay yansır demek diyelim yansıdı ekran görüntüsü alarak şikayet maili at saniyede silerlerdi aidatı ikincisi ben platiunum kartım ayrıca 2 adet free kartlarım için belli süre kullandıkdan sonra her biri için kapatmayın sözüne 120 tl chip para aldım ayrıca platiumum için ayrı bir 100 tl de ekstra chip para aldım hesap işletim ücreti yansıdı vadesiz hesabıma onun zararına istinaden verdiler gelmiş burda bi halt bilmeden konuşuyosun adamlar al sana aidat deyip çat diye kapatmış ağlama bence

• kart basvurusu yapmıstım aradılar telesekreter toplam limitiniz 200 tl altı olacak diye onaylıyosanız 1 onaylamıyosanız 2 bas dediler ben kapata bastım .

simdi ilk yazıp gönderiyorum sistemde kayıtlı degilsiniz diyor.

bankayı aradaım tekrar arayın onaylıyam biz arayamıyoruz dediler.

onaylasam diger kartların limiti düşürürdüm durumu düzeltirdim

ama şimdi napacagım bende bilmiyorum aramazlarsa bizim basvuru yatıyor bugün son gün

varmı önerisi olan ?
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekkur ederim.
    Gün içinde basvuru yapsam onaya yetismez sanirim.

• kuyudakitas K kullanıcısına yanıt
    Diğer banka limitlerinize bağlı. Benim 10 dk içinde onaylanmıştı. Hatta gelire rastgele 50 bin yazmıştım. İlk sayfada paylaşmıştım.

• htepeli kullanıcısına yanıt
    Ben az once hizli olur diye telefon bankaciligindan basvurdum, sistem geri arayacagiz dedi. Acaba internetten mi basvursam?

• quote:

Orijinalden alıntı: kuyudakitas

Ben az once hizli olur diye telefon bankaciligindan basvurdum, sistem geri arayacagiz dedi. Acaba internetten mi basvursam?

Direkt müşteri hizmetlerine bağlanıp başvurunu yapsaydın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün internet üzerinden başvurmuştum, az önce aradı müşteri hizmetleri. Gün içi onay mesajı gelir herhalde.

• Sabah aradılar belgelendirebileceğim bi gelirim olmadığı için başvurumu tamamlayamadı. Anlamıyorum diğer bankalar sürekli kart vermek isterken limit yükselirken bu akbank vakıfbank ve teb neden böyle yapıyor. Vakıfbank 50 TL limitli kart gönderir. Cepteteb kredi kartı vermez. Geçende ing ye başvurdum anında onaylandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asezerd

Sabah aradılar belgelendirebileceğim bi gelirim olmadığı için başvurumu tamamlayamadı. Anlamıyorum diğer bankalar sürekli kart vermek isterken limit yükselirken bu akbank vakıfbank ve teb neden böyle yapıyor. Vakıfbank 50 TL limitli kart gönderir. Cepteteb kredi kartı vermez. Geçende ing ye başvurdum anında onaylandı.

findex notunuz düşük mü? findex notunun önemli olduğunu duymuştum.

• Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Hayır düşük değil Türkiye ortalamasının üstünde geçenlerde sorgulatmistim 1600 un üzerindeydi.Hatta daha yüksekti geçenlerde bi ara kartın borcu 40 TL falandı önemsemedim hesaptan çeker diye hesapta da fatura otomatik ödeme talimatı vardı onu çekmiş. Kartın son ödeme tarihinden 2 gün sonra farkına vardım hemen ödedim. Bu durum biraz düşürmüş. Anında etkiliyor.

Kartın ödemesini yaptıktan sonra sorguladim. 1600 un üstündeydi. Geciktikten sonra. Yukarıda hep geçenlerde diye bahsetmişim :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIduayenaII -- 31 Mayıs 2016; 16:24:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sabah başvurmuştum 16:00da aradılar. 16:12de başvurum onaylanmış. böylece kampanyaya da dahil olmuş oldum.

2016'nın en iyi kampanyaları ve en iyi hizmeti açık ara akbank'ta.
  • Dostlar acıl ıardıma ıhtıyacım var..

Sarı kızı alınca 50+50 chıp para verıyormu..ayrıca bkm ındırımı yapılıyormu..
    Sarı kız almak 500 tl ıcın ne kazandırıyor..

cevap yazan arkadaşların KLAVYEYE UZANAN ELLERINE DERT GELMESİN İNŞAALAH..
  • Beni oglen aradilar gerekli bilgileri aldilar basvuru sonucu icin bilgilendirileceksiniz dediler daha sonra ne arayan oldu nede sms? Sonuc belli olmusmudur acaba? Ona gore biran once smsi gondersek...

• Dusunemedim, banka geri de donmedi kacti bu firsat.
  • Bugun başvurmuş olmak yeterli midir? Yoksa illa 31 mayisa kadar onaylanmali mi? Ben aksam 5 gibi basvurdum. Degerlendiriliyor yaziyor

• Mrb arkadaşlar. Benim de kartım onaylandı ama diğer bankada limitim yüksek olduğundan basıma gönderilmemiş. Ben bu hafta limitimi düşüreceğim muhtemelen 10 gün sonra da kart bana ulaşır. Bu şartlar altında bu kampanyaya başvursam başvurum kabul edilir mi sizce?

• Daha once 2 alisveris yaptım puanlar yuklendi sıkıntı yok fakat 3. alışverişi yaptım puan yuklenmedi dedim nasıl olsa yüklenir.
    Daha sonra bi sigara alıyım dedim 8tl ye bi baktim 0.80 kuruş puan yuklendi diye.
    3. Alışverişi yaptığım yer axess üye iş yeri degildi.
    Axess üye isyeri olmayipta puanı yatan var mı ona göre musteri hizmetlerini ariyacagim

• Haziranda devam eder mi bu kampanya??
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.