Şimdi Ara

Yeni Axess kart başvurusuna 400 tl chip para 31 Temmuz Son (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
39
Favori
25.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • exi26 dahil midir? başvurup onay alan var mı acaba?
  • Arkdaslar Free kart var .. aylik 50 tl yurtdışı chip para kazandıyorum.. AXess kart da alsam bi 50 tl de ilave aylık axess ten alabilirmiyim
    yoksa kampanya kişi bazında mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ertanizmir E kullanıcısına yanıt
    Tek 50

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanizmir

Arkdaslar Free kart var .. aylik 50 tl yurtdışı chip para kazandıyorum.. AXess kart da alsam bi 50 tl de ilave aylık axess ten alabilirmiyim
    yoksa kampanya kişi bazında mi

Madde 3: Tüm kartlarınızla her ay en fazla 50 TL chip-para kazanabilirsiniz. Kampanyaya kayıtlı olan müşteriler, 31 Aralık 2016 tarihine kadar, her ay en fazla 50 TL kazanabilir.
  • Daha öncesinde akbankda hesabı ve kartı olmayanlar "başvurum nerede" kısmına nasıl bakıyor ? bilen varmı arkadaşlar..
  • peki 500 tl lik bir alışveriş yapsam direk 50 lira vericek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

peki 500 tl lik bir alışveriş yapsam direk 50 lira vericek mi?

Evet

• başvurdum bakalım ne zaman dönecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

peki 500 tl lik bir alışveriş yapsam direk 50 lira vericek mi?

Evet

harika o zaman peki bu gittigidiyor'daki 100 chip para kampanyasıyla birleşir mi acaba? 1200 liralık telefon 1050'ye gelir öyle bi durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 6 Mayıs 2016; 10:25:42 >
  • Aynen

• 87 lira kart ücreti var değer mi kampanyaya girmeye. Yada bu kart ücretini almanın bir yolu var mı
  • Peki %10 Chip para kazanmak için üye işyeri şartı var mı sizce, zira maddelerin içinde böyle bir husus belirtilmemiş, en güzel harcamalar benzin ve altın olur.
    Bir de kart gelir gelmez ilk ekstreye aidat mı yansıtacaklar?
  • Yalniz kart parasini aliyorlar ha haberiniz olsun. Bizim elemanda vardi. Her seferinde iptal ediyorlardi. Bu sefer almislar. Saniyorum paraf bu konuda iyi

• Esim hiç çalışmaz yıllardır bugün free başvuru için kayidima istinaden aramışlar mail.gelmiş kabul edildi free ye 400 TL gelmese de başka türlü acısı çıkar

• kartım geldi, n11 500 uzeri alisveris yapildi,
    6071 ile biten yeni Axess'inize 50.00 TL chip-para yuklendi. 7 gun icinde Axess isyerlerinde kullanabilirsiniz.

• Geçtiğimiz haftalarda free kartım gelmişti. Dün akşam axesse başvuru yaptım. Platinum kart çıktı (muhtemelen aidatı fazla almak için). Sanırım hafta içi gelir. 400 kazanmam zor ama en az 250-300 puan gelir. Aidatı geri alamasam bile 150 den fazla para cepte kalır.

• piri.reis kullanıcısına yanıt
    Açıklamada 2 gün sonra puan yüklenecek yazıyor. Hemen yüklenmesi iyi olmuş. Benim kartta öbür hafta gelir heralde.

• Carfoursadan 74 tl ye 5 lt kristal dolgun lezzetleri 3 teneke aldık gecen kampanyadan , özem indirim li fiyatı 105 tl
    FIRSAT. Lık bir durum yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de GG'den telefon alıcam. 750/150 kupon + 1000/100 chip para bir de buradan gelecek 50chip para ile 300 lira kârım olacak. Başvuruyu yaptım bakalım inşallah 20 Mayısa kadar elime ulaşır.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.