Şimdi Ara

7 Aylık Vatan Faturalı MSI GTX760 Twin FrozrGaming OC GDDR5 2GB 256Bit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kart hulusiaktas nickli arkadaşa satılmıştır pazartesi ödemesini yapacak perşembede kartı teslim alacak.

Ürün 7 Aylık Vatan Bilgisayar faturalıdır vatan faturası mevcuttur kutusu mevcut değil güzelcene paketlenip gönderilecektir.

Pazarlık takas mesajlarına cevap verilmez.Rica ediyorum 450 olur mu 460 olur gibi yazılar yazmayın fiyat yeterince uygun 7 aylık ürün için
    Havale/eft yapılır 3 iş günü içerisinde ürününüz kargoya verilir.Kargo alıcıya aittir aras sürat yurtiçi tercih sizin.

Ürün bunun aynısıdır.
    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx760-twin-frozrgaming-oc-gddr5-2gb-256bit-nvidi-geforce-dx111-ekran-karti.html

Referans tasarım modeli zotac marka şuan sıfırı 610 civarındadır bu özel soğutmalı modeldir boşta 30-31 derece sıcaklık şuanda.

Fiyat : 470 Lira olmuştur 480'den indirdim Tek Kuruş Pazarlık Takas Yok.1,5 Yıl daha garantisi var ürünün.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeSioN -- 8 Mayıs 2016; 0:06:10 >

• Ayni ekran kartini ayni fiyattan 2 gun once sattim.meraktan fiyata bakiyim dedim.fiyat cok uygun bence pazarlik edip uzmeyin arkadasi:)Bu fiyatin altina satilmamasi gereken f/p bir kart.bana ilk gun gelen 400 425 öldüren tekliflerin size gelmemesi, caninizin sıkılmaması dilegiyle hayirli satislar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zyperX

Ayni ekran kartini ayni fiyattan 2 gun once sattim.meraktan fiyata bakiyim dedim.fiyat cok uygun bence pazarlik edip uzmeyin arkadasi:)Bu fiyatin altina satilmamasi gereken f/p bir kart.bana ilk gun gelen 400 425 öldüren tekliflerin size gelmemesi, caninizin sıkılmaması dilegiyle hayirli satislar.

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.
  • Takas Düşünürmüsünüz Telefon ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuSKuNReiS

Takas Düşünürmüsünüz Telefon ile

Mesaj atıldı takas yok hocam siz hariç soran olursa diye konuyada belirtmiştim zaten nakit satılıktır teşekkürler.
  • Hayırlı şatışlar Usta.. :)
  • pm
  • alındı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulusiaktas

alındı...

Hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.