Şimdi Ara

Call of Duty: Infinite Warfare Uzayda Geçiyor (Yeni Video) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRnTuNeS -- 2 Mayıs 2016; 18:30:23 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arsenon

aslinda sorun cod un mp ye onem vermeye baslamasi bunun sonucundada son oyunlari uzak gelecekte geciyor hani mp kismini icerik olarak doldurmak zorundalar ben sahsen cod u 1 den bo2 ye kadar oynadim ve hikaye olarak cok begendim ne zaman mp ye onem verdiler o zaman seri bozuldu yani benim icin single cod mp bf idi benim icin isterse arafta gecsin hikaye guzel olsun yeter faka son oyunlarda onuda basaramiyolar cod 4 un finalinde gozlerimin doldugunu biliyorum o kadar yani

CoD 2, CoD 4 ve MW2 multiplayer açısındanda efsane oyunlardı bozulan kısmı sadece hikayesi değil şu anda oyun ne mp ne de sp olarak MW2 de dahil öncesinin yerini tutamıyor. AW ve BO3'ü bir heyecanla alıp çok geçmeden mp kısımlarından sıkılmıştım ama CoD 2'den MW2'ye kadar gece gündüz CoD'un multisini oynuyordum.

• 2. dünya savaşında geçen oyun yaparlar yine mi aynı şey deriz. Farklı tarzda bir şey ortaya koyarlar COD çok bozdu olur. FPS oyunundan beklentiniz nedir tam olarak?

(Bu yorumu fps oyunlarıyla arası iyi olmayan birisi yazmıştır)

• Trailerın son 20 sn de heyecanlandım tek :D Hey gidi günler..
  • Çok merak ediyorum ciddi soruyorum hatta. 10-15 yılda 2. dünyadan halo evrenine geçti resmen CoD serisi. Biri desin bana.. Ben oğlum benim yaşıma gelince nasıl bir CoD oynayacak?
  • Eğer heyecanlanıp birazda duygulanmak istiyorsan 2:57 den aç ve olmuş bu diyebilirsin.

• Son kısmı beni benden alıp götürdü çok eskilere.Cod ne kadar kalitesini bozsada kendini oynatan bir oyun.Ama adamlar cidden gelecek ile kafayı bozdular resmen
  • Şu güzelim serinin geldiği noktaya bak.Ayrıca o karakter tasarımının Price ile alakası bile yok.

• Uzayda savaşıyoruz, uzak gelecek ve silahlar hiç değişmemiş. Çok inandırıcı Infinity Ward bravo.

• Call Of Duty'nin geçmişe dönmesini bekleyen bizler;

• quote:

Orjinalden alıntı: Reb0rn

Biraz daha saçmalayın yetmez bu kadarı..
    Yakında COD MMOFPS tarzında çıkarırsa şaşırmayacağım.

Activison'ın elinde Destiny varken ona kalkışmaz heralde :D yoksa kalkışır mı ? :/

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• valla ben ikisini de pc ye alip oynarim

• Uzaydan sonra??
  • Call of Duty serileri hala çıkıyor mu ya hahahaha
  • İkinci dünya savaşı vietnam pasifik kesinlikle bunlardan devam etmediği sürece oynamam. Işın silahları elektronik sesli silahlar çok saçma ve gerçek dışı geliyor.
  • Assassin's Creed'le mi yarışıyorsunuz?

• Benim umrum aslında pek Senaryo değil , Multiplayer BO3 teki gibi sağlam ve zevkli olsun her türlü gider..

Uzay temali MP maplarıda güzel gider diye düşünüyorum , onun dışında Senaryo zerre ilgilendirmiyor..

Zaten Ghost'tan beri hiç Singleplayer oynamıyorum direkt Ön Sipariş > Açıldığı dakika multiplayer...

Varsa CoD gibi akıcı , sağlam multiplayer sunabilen oyun söyleyin oynayalım.Onun dışında artık kimsenin umrunda değil zaten senaryo..

• Karaçi yi özledim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fps silah uzay üçlüsü bence çok kötü bir karışım. Büyük ihtimalle vasat bir şey çıkacak ortaya. Ben hayır diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.