Şimdi Ara

Afyonkarahisar Trafik kazasi 4 ölü, Egea ya benzettim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
2
Favori
21.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Egea nin on tarafı darbelere karşı nasil bilmiyorum ama egeanin ana konusunda da yazmistim arkadan bagaj tarafından dusuk bir hızda aldığı darbeyi kendi gözlerimle gormuştum resmen tenekeydi bunu dile getirdiğimde ya olir mi oyle das gibi araba yorumları yapılmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tum forum kafayi yemis, parcalanmis araba resimleri atiyorlar. Ardlarinda kalanlara bassagligi dilemek cok mu zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ölenler maalesef büyük halamın damadının amca çocukları çıktı. allah rahmet eylesin.
  • Allah rahmet eylesin.

Ocak ayında 19 yaşımı doldurduktan sonra ehliyet aldım, ehliyet aldıktan sonra da birkaç defa araba kullandım, 1 defa şehir içi çok kısa mesafe ve boş zamanda sürdüm. Lafı fazla uzatmayayım, en son da cumartesi günü Istanbul-Edirne otobanda giderken ara sıra şerit 2'ye düşüyor. Sağda da kamyonlar hafif rampada bayıldı, 50 civarında gidiyorlar. Sol şeride baktım boş. Sinyali verip geçtim sola, hızlandım, 100-110 oldu, baktım arkamda doblo selektör yapıyor, sağa geçemiyorum kamyonlardan dolayı, ben de biraz daha hızlandım, 120 oldu hala selektör yapıyor, 130'a yaklaştı, hala selektör yapıyor. Dibime girmiş. 60km araba sürdüm, arkadan 120 ile selektör yapan kamyona kadar bir sürü şey gördüm. Memleket ruh hastası kaynıyor. Kazalar da böyle oluyor. Yüklü araçla sen 130 yapan önündeki arabaya selektör yap, sonra bilmem kaç kişiyi biç. Senin hayatın önemli değil anladık onu da biz ne olacağız?

• Ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Kalanların ve forumdaki dostlarımızın başı sağ olsun.

Çok farklı bir soru sorsam. Bu araçta LPG tankı olsaydı ayrıca durum ne olurdu? Ciddi soruyorum lütfen laubali bir tavır olmasın. Görüldüğü üzere araç baya ezilmiş. Ne kadar sağlam olursa olsun lpg tankı da ezilecekti. Sıkışan gaz tahliye edilemeden bir anda açığa çıkacak ve belki de ani parlamaya mı neden olacaktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

sen dönmedin mi hala canadaya.
    hani aston martin alıyordun.

Karistiriyorsun, ben Turkiyeye donup Leon alacak olanim.

farketmez, ala ala Leon mu alacaksın o kadar büyük konuştuktan sonra.
    canadadan buraya dönmene değmez.
  • RaptorFX kullanıcısına yanıt
    Lpg tankı benzin deposundan daha sağlam o yüzden hiç bir şey olmazdı ekstra. crash lpg tank yazarsanız youtube da video var.

Montajı iyi bir şekilde yapılan lpg sistemleri benzinli araçlardan daha güvenlidir ve bu yüzden bazı Avrupa ülkelerinde lpg emisyonu düşük olduğundan teşvik amaçlı lpg li araç alanlara vergi indirimi yapılır.

Ben dizel araca biniyorum bunun nedeni ise kapalı otoparklara girilememesi. Yoksa bende alır lpg li araba sessiz sessiz binerdim otopark sorunu olmasa. Sonuçta çocuklu bir aile kışın en fazla avm lere gidebildiği için ondada dışarda arabaya yer aramak ve sırf avm ye girebilmek için yağmur çamurda çocuğu bu eziyete maruz bırakmak mantıklı değil.
  • Ölenlere Allah rahmet eylesin.

Koç çok kalitesiz arabalar çıkarıyor, Tsk nın kullandığı Kirpi leride Koç yapıyor bomba patladımı araba savruluyor, adı üstünde bombaya dayanıklı araba yapacaksın.
  • Allah rahmet eylesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

Allah rahmet eylesin.

Hocam bunu demeyi bile yük gören insancıklar var bu ülkede.. Ağzına sağlık.. Allah hepsine rahmet eylesin..
  • Arka lastik öne yapışmış arkadan kamyonda çapmış olabilir. Allah rahmet eylesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 3 Mayıs 2016; 11:04:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben citroen elyyse sanmıstım basta ama oda olsa aynıboyle olurdu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yargicc

Hani bi resim vardı bilirmisiniz akbaba ölmek üzere olan çocuğun başında bekliyo ölsün ki yiyeyim diye.
    Maalesef egea için de aynı şeyi görüyorum. kaza tam olarak nasil oldu bilmiyoruz dolayisiyla neye dayanarak bu kadar da olmamaliydi diyosunuz. Diyebilirmisinizki astra focus jetta civic vs. bu kazada bu hale gelmezdi diye, diyemezsiniz arkadaş. Bilemezsiniz çünkü, akbaba misali ölümlü bi kaza üzerinden prim yapmaya çalışıyorsunuz. Ncap testinde haklisiniz girmeliydi. Peki ya hb giripte 5 yıldız alırsa bugün atıp tutanlar yorum yapıp helal olsun diyebileceklermi merak ediyorum.
    Forumu açan arkadaş arkandan bişi demiyorum. Kazasina göre bu hale gelmez diyebilecegin bi araç varmı. egeaya karşı neden bu kin anlamadım.

Tabıkı işte boyle bir kaza geçiren araç yok araba yok olmuş resmen.. Arkadan itiş savrulan direge carpan bolunan onden hasar araclar var ama boyle bi hasar alan arac yok. Arac direkt içine almış komple darbeyi yok olmus resmen. Yanı araba oldugu yerde gerı donupde 160la geri geri bi yere vuramazkı.. Oyle bir darbe emmiş bu arac dogusten pert bence trafige cıkısı yasaklanır yakında.. Dava acılırsa muhendısler arastırabılır o zamn sonucları gorulur. Bence Egea sahipleri dava acmalı. Lineada koltuk yuzunden sakatlanan olmustu burda da benzer bir durum olabilir. çok guzelde tazmınat alırsınız iyi bir fırsat.. hatalı uretm sanırım bu araclar

• Yanı demek istediğim su : Aşağıda kı araç 190 la duvara carpıyor direkt dum duz: Burdakı kazada egea nında ters donup 160la gidip duvara dumduz oturması ve orda kalması lazım ama oturmus sekip baska tarafa savrulmus tamamen aracla ilgili bir sorun bu nedenle. Az çok fizik kuralları belli yani.. Bildiğin teneke bu araç

• Herkes aracla ilgilenmiş insanlık vahim durumda.. Vah vah vah

• sasnaily S kullanıcısına yanıt
    Israrla ölümlü bi kaza üzerinden prim yapilmaya çalışıliyoya bişi demiyorum. hangi firma yüksek hizda can güvenliği verebilir ki.

• quote:

quote:

quote:

Ben araba icin donecek olsam zaten donmezdim. Nerdeyse her arabayi surdum. En son m4 te surdum. Herneyse..

Leon alacam evet. Eger honda civic hb 1.5 turbo manuel getirmedigi surece tek tercihim leon act fr.

Keske ulkemdede vergiler dusuk olsa bende 2.3 ecoboost mustang alsaydim. Ama mumkun degil.

Amerikadaki gercekler Turkiyede hayal oluyor. En azindan cogunu surdum, sahipte oldum. Insallah bir gun sizlerde sahip
    Olursunuz.

• Bu degilmi haberdeki olay? Allah rahmet eylesin.

http://m.mynet.com/i3.html#http://www.mynet.com/haber/iphone/yasam/genc-voleybolcunun-aci-sonu-2434935-1

• Allah rahmet eylesin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben araba icin donecek olsam zaten donmezdim. Nerdeyse her arabayi surdum. En son m4 te surdum. Herneyse..

Leon alacam evet. Eger honda civic hb 1.5 turbo manuel getirmedigi surece tek tercihim leon act fr.

Keske ulkemdede vergiler dusuk olsa bende 2.3 ecoboost mustang alsaydim. Ama mumkun degil.

Amerikadaki gercekler Turkiyede hayal oluyor. En azindan cogunu surdum, sahipte oldum. Insallah bir gun sizlerde sahip
    Olursunuz.

hocam amerika'da nerdesin, ne iş yapıyorsun ve neden dönüyorsun

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.