Şimdi Ara

Real Sociedad | Nihat'lı Kovacevic'li Günlere | Sezon 1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başarılar

Kadromuz

Açık Olan Ligler

İspanya İkinci Lig B
    Arjantin Premier Lig
    Brezilya Birinci Lig
    Hollanda Eredivisie
    İtalya Serie A
    Almanya Birinci Lig
    İngiltere Premier Lig
    + Norveç'teki Norveç'li oyuncular

Daha önce forumda bir kariyer paylaşmak istemiş fakat oyundan aldığım hatayla paylaşamamıştım. Şimdi yeni bir kariyere başlıyorum. 2003'ten beri her seriyi oynadım ve belki en zevk aldığım takım 2012'de Real Sociedad'tı. Tekrardan aynı takımla kariyere başlıyoruz.

Hedeflerimiz neler? Nihat'lı, Kovacevic'li Westerveld'li, Alonso'lu, Tayfun'lu kadroyu diriltmek. Real Madrid, Barça ve Atletico'nun hegemonyasında Sevilla, Valencia, Villarreal, Bilbao gibi takımlara kafa tutarak La Liga şampiyonu olmak. Bunu yapmak uzun zaman alabilir ama hedef bu. Diğer hedefimiz ise mümkünse UEFA Avrupa Ligi ile birlikte UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonu olabilmek. Ben kariyeri orta zorlukta görüyorum.

Her ay bir güncelleme yapacağız. Özellikle transfer dönemlerinde sizden gelen tavsiyelerle transferler gerçekleşecek. Oyun şu an 10 Temmuz 2015 ile başladı. Umarım hep beraber zevkli bir kariyere şahit oluruz.

• Çok güzel kadrosu var Sociedad'ın. Başarılar, takipteyim Rulli'nin sözleşmesini uzatmayı unutma
  • Real Sociedad 1. Sezon 1. Bölüm | 1 Ağustos 2015

Sene sonu sözleşmesi bitecek olan Rulli ile yıllık 2.55 M €'ya sözleşmemizi 2020 yılına kadar uzattık. Markel, Gaztanga, Iker H., Hervias ve Yuri'nin takımda kalıp kalmayacağına ara transfer döneminde karar vereceğiz.

Asistanımız olarak da yıllarca Hollanda liginde hocalık yapmış Jan Wouters ile anlaştık.

Kariyeri takip etmeye karar verenler için gelin hep beraber genç oyuncularımıza göz atalım.

Eneko Capilla

Alain Oyarzun

Igor Zubeldia

Srdjan Babic

David Concha

Jon Bautista

Iker Hernandez

Pablo Hervias

Yaptığımız transferlere geçersek gözlemci ekibimizle Norveç'e yolculuk yaptık. Yeni Martin Odegaard'ı bulmak için kulüpleri bol bol gözlemledik takip ettik. Gelen raporlar doğrultusunda iki isimle anlaştık.

Kullanacağımız taktik gereği kalabalık bir ortasaha ihtiyacımız olduğundan Ullern takımından 3.4 bin €'ya Felix Horn Myhre ve Norveç'in köklü kulübü Rosenborg'dan 17 yaşındaki John Hou Sæter ile 750 bin €'ya anlaştık.

Felix Horn Myhre

John Hou Sæter

İç transferde de De La Bella'ya oldukça ilgi var. İyi bir sol bek olmasına rağmen 29 yaşında olduğu için iyi bir teklif alırsak satabiliriz.

Norveç'ten dönüşte teknik ekip ve oyuncularla Fransa'da kamp yaptık. Burada dört hazırlık maçımız oldu. Diğerlerine göre daha ciddi olan Stade de Reims'i adeta ezdik. Çektikleri 1 şutla kaleyi bulamazlarken biz 15 kaleyi bulan şutun 5'ini gol yaptık. Sonraki 3 maçta yine bariz üstünlük sağlasak da skorlar iç açıcı değildi.

Stade de Reims - Real Sociedad 0 - 5

Red Star - Real Sociedad : 2 - 2

FC Chambly-Thelle - Real Sociedad : 0 - 1

Paris FC - Real Sociedad : 1 - 1

Sonraki Bölüm

Kalan iki hazırlık maçımızda Yunanlıları ağırlayacak ve kaptanımız Xabi Prieto'ya jübile düzenleyeceğiz. Ardından lig Deportivo deplasmanı ve Sporting Gijon maçlarıyla başlayacak.

@Plexicroma

Umarım hoş bir kariyer olur hocam sağolun kadro transfere ihtiyaç duymayacak kadar iyi. Oyunu başlatıp daha başkanla konuşmadan Rulli'yle masaya oturduk

• Sociedad ispanyada en sevdigim kuluptur. Benimde oyunun en basinda Sociedad ile bir sezonluk maceram olmustu.

Son macta Valencia ile 1-1 berabere kalmasam sampiyondum.

Tuttugum bu takimin konusu buyuk bir zevkle takip edecegim

Basarilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip hocam, başarılar
  • Real Sociedad 1. Sezon 2. Bölüm | 1 Eylül 2015

De la Bella 8 M €'ya Everton'la Agirretxe ise 13 M €'ya Leicester'la anlaştı fakat gitmelerine izin vermedik. De la Bella yerine Emmanuel Mas, Agirretxe yerine de Gustavo Bou ya da Marcus Berg düşündüm lakin ilk sezon mümkün olduğunca kadroyu bozmak istemedim.

Barcelona İspanya Süper Kupasını aldı.

Real Sociedad - AEK : 1 - 0

Real Sociedad - Olympiakos : 3 - 2

Deportivo La Coruna - Real Sociedad : 2 - 2

Biz pozisyona girerken rakip kontra ile golü buldu. Ardından durumu eşitledik. İlk yarının başında kaptan takımı sırtladı. Ardından kullandığımız kornerden ikinci kez kontra ve gol yedik. 78'de 2. sarıdan Illaramendi bizi 10 kişi bıraktı. Oynayan biz olsak da lige beraberlikle başladık. Ortasahayı domine eden Pardo da 8.9 ile göz doldurdu.

Sporting Gijon - Real Sociedad : 4 - 2

Illaramendi'nin yokluğunda Markel'i kullandık. Maça henüz 18. saniyede attığımız golle 1-0 önde başladık. Ardından Agirretxe takımının ve kendisinin 2. golüne imza attı. 2 tane sağ tarafımızdan yan toplarla gol yesek de yine 2 tane duran topla bulduğumuz gol bize galibiyeti getirdi.

Ayın Oyuncusu

2 resmi maça çıktığımız ilk ayda Carlos Vela 8.15 ortalamayla ayın oyuncusu oldu. 2 maçta 3 gol atan Agirettxe ve 2 gol atan kaptan Prieto ile birlikte Granero ve Pardo da çok formda başladı lige.

Sonraki Bölüm

@LaMorel

Teşekkürler hocam

@-Deadpool-

Şeytan kulağına kurşun hocam kalp dayanmaz o duruma Biz ilk sene şampiyonluğa oynar mıyız bilmiyorum aslında hedefim ŞL'ine gitmek.

Transferin son günündeyiz ve yığınla teklif aldık. İlerlemeden fikir alayım dedim ne dersiniz?

Sergio Canales - Man Utd nakit 23 M €
    Zaldua - Chelsea nakit 15 M €

Agirretxe, Vela, Prieto, Yuri, Pardo ve Inigo'ya çok düşük teklifler geldi reddettim. Zaldua'yı satsam elimde tek sağ bek Carlos Martinez kalıyor fakat devre arasına kadar idare edebilirim. Stoperlerden biri de sağ bek oynayabiliyor. Canales'i kanat düşünüyordum taktiğimde AMC yok gitse çok sıkıntı olmaz yedek zaten. İkisini de satarsam devre arasında elimde 38 M € oluyor.

• Gijon maçını yanlış yazmışsın müdür

Canales için 23 milyon orta bir fiyat. Eğer çok acil paraya ihtiyacın yoksa ve kadroda o mevki için şişik ise satabilirsin. Ama Vela ile Canales takımın en iyi yaratıcı oyuncuları. Bunu göz ardı etme.
    Ve Canales'i 30 milyondan daha iyi bir fiyata satabilirsin 1 sezon sonunda.

Zaldua bek için iyi bir oyuncu fakat teklif bence çok iyi. Satıp o parayla çok daha iyi bir bek alabilirsin aslında, karar senin.

Ben Sociedad ile yaptığım kariyerde Agirretxe'yi ve Granero'yu satmıştım. Diğerleriyle yola devam etmiştim.

Yalnız dikkat etmeni söyleyeceğim isim kesinlikle Markel. Çok sakatlanıyor. Benim kariyerde 1 vardı 3 yoktu.

Bunun dışında a2 takımından Babic'i yedek olarak takıma alabilirsin. Yada yedeğin varsa mutlaka kiraya gönder.

Son olarak mutlaka ama mutlaka bir Santrafor almalısın. Remy Chelsea'de ilk sezon için yarı fiyatına satılık durumda. Alabiliyorsan mutlaka al. 12 milyon euroya bırakıyorlar. 3 milyon peşin verip 15 milyonu 48 taksitle öner havada karada gelir

Bu oyuncularda işine çok yarayabilir bence bir göz at; Eran Zahavi, Lucas Pratto ve Junior Moraes

• Başarılar takip.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.