Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 10 Haziran 2018; 17:15:1 >

• hocam telefon piyasası eskisi gibi değil. şimdi 2000 tlye aldığın telefonu 3 sene sonra 2. elden 400 liraya satarsın. "3 sene idare etsin" biraz zor. eskiden nokia 7610 alır 4 sene kullanırdık şimdi öyle değil ki. yılda biri geçtim ayda bir telefon çıkarmaya başlayacaklar nerdeyse. apple bu konuda iyiydi o da bozdu sürekli seri çıkarma peşinde artık. benim sana önerim 2 yıl gibi kısa sürede sana en iyi zevki yaşatacak, keşke diğerini alsaydım demeyeceğin bir telefonu seçmen. şahsi görüşüm samsung tercih etmemen. arayüzü zamanla bataryanın ömrünün tükenmesine ve ısınmaya yol açıyor. note 5 te bunun önüne geçtiler mi bilmiyorum. LG G4 için kullanan akrabam var oyun oynamıyor ancak kamerayı ve interneti çok aktif kullanıyor ve sıkıntı yaşamadı şu ana kadar. z5 ile z5 premium bu durumda iyi tercih olabilir senin için, eğer lg g4 te sorun olduğunu okuduysan..

ısınma ile ilgili olarak şu siteye bakabilirsin.

http://www.cnnturk.com/teknoloji/xperia-z5-ailesi-icin-isinma-testi-yapildi

• Çok paran varsa, nazik kullanırsan note5. Ekonomik ve savruk kullanırsan LG g4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence lg alma alanlardan duyduğum kadarıyla pişmanlar sana o telefonlar arasından note4 ve note5 arasında kalmanı tavsiye ederim ama içinden lg geçiyorsa bişey diyemem. Bence note5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçe sınırsızsa s7 edge al niye note5 bakıyorsun
  • Telefon piyasası karısık surekli yarıs var not 4 al 2 seneye not 7 gelir 1000 tl dahi satamazsın 2,el Not6 bekle 6gb ramli olacak galiba
    -Lg alsan G4 degil G5 e bak 2 seneye G7 gelmez zannedersem
    -asus-Huawei-Lenova uzun vadeli guncelleme destek bulamazsın
    en mantıklısı iphone 2700tl iphone 6 veya 6s al iphone 8 hemen gelmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜR EDERİM NOTE 4 ALACAĞIM :)
  • Widget55 kullanıcısına yanıt
    SAOL HOCAM NOTE 4 ALACAĞIM :)
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    NOTE 4 EN MANTIKLI SECİM BENCE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.