Şimdi Ara

HepsiBurada.com Toshiba Notebook 200TL Hediye Çeki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  HepsiBurada.com Toshiba Notebook 200TL Hediye Çeki

ihtiyacı olan varsa kullansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blacka -- 1 Mayıs 2016; 21:46:17 >

• banada gelmiş
  • Bölüme anlık heyecanlarla dalmak yerine açılan konulara göz gezdirin biraz. Külüstür parça almak isteyenler için güzel fırsat. =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Bölüme anlık heyecanlarla dalmak yerine açılan konulara göz gezdirin biraz. Külüstür parça almak isteyenler için güzel fırsat. =)

Sana ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhen -- 1 Mayıs 2016; 23:03:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhen

quote:

Bölüme anlık heyecanlarla dalmak yerine açılan konulara göz gezdirin biraz. Külüstür parça almak isteyenler için güzel fırsat. =)

Sana ne?

"Sana ne" kelimesi benim hiç bir cümleme cevap olarak yazılamaz burada. Sana ne, bana ne diyerek kavga etmek istiyorsanız ana okuluna gidip doya doya tadına varabilirsiniz ayna falan dersiniz sonra cevap olarak. Şaka maka komiksin bayağı. =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 1 Mayıs 2016; 23:09:49 >
  • Forumda amma gereksiz adam türemiş yahu. Sözlük gibi takiliyorlar. Neyse kişisel görüşüm toshiba fiyatını haketmeyen pcler üreten bir firma bence 200 tl çek ile iyi fiyata denk gelen olursa değerlendirebilir

• 500 lük çek ancak yeter o pc lere. Hem distribütörü kötü hem de fiyatlar kazık. Çek yükledik diye bana da sms geldi girdim baktım toshiba çekiymiş....
  • Cek satis takas bolumunde 100tl'ye satan bile gordum. Ne ac gozluler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=116523786

• Çek No. AOSC412411

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsteyen olursa çek verebilirim.

• Aynı konfigürasyonda Asus, Acer, Lenovo,Dell, Hp modelleri 600-800 daha uygun bulursunuz.
    2799 TL'ye i5 4gb 500 gb cihaz indirimle 2600'e geliyor yersen. Aynı ürün Bimekste 2500 TL. O bile yüksek. 1400_1500e diğer markalardan alınır. Ya da o fiyata uygun oldukça yüksek performans veren marka model alınır. Atom işlemci cihazı 1600 şaka gibi.

• telefona mesaj gelince bende heyecanlanmıştım ,lakin heyecanım uzun sürmedi :))
  • toshiba bitmiş
  • merhaba, ihtiyaci olan kullansin ;

TNFK667931
  • ihtiyacı olan olursa pm atsın atayım kupon kodunu
  • kullanmak isteyen için kod: KGKP446142
  • Kazanmis oldugunuz KOQG847961 kodlu 200 TL'lik hediye cekiniz aktif hale getirilmistir.

• Kazanmis oldugunuz VTQH249554 kodlu 200 TL'lik hediye cekiniz aktif hale getirilmistir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhen

quote:

Sana ne?

"Sana ne" kelimesi benim hiç bir cümleme cevap olarak yazılamaz burada. Sana ne, bana ne diyerek kavga etmek istiyorsanız ana okuluna gidip doya doya tadına varabilirsiniz ayna falan dersiniz sonra cevap olarak. Şaka maka komiksin bayağı. =)

troll olmayan calisiyon ama onu bile beceremiyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.