Şimdi Ara

Diego neden yuhlanıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gökhan gönül ile yaşadığı olay yüzünden mi ?

Yoksa 2 yıldır fenerbahçede hiçbir varlığının olmaması en önemli kilit rolde oynamasına rağmen çok boş bir oyuncu olmasından dolayı mı? Eğer böyleyse ozan tufan ve nani de çok ciddi bir şekilde yuhlanmalı çünkü diegoya çok ciddi bir protesto var

• farkeder mi
  • Galatasaray maçında boş kaleye golü yapmayıp sonra da maç sonunda gsnin hocasına sarılması...
  • sonuna kadar hak ediyor defolup gidecek sezon sonu
  • Taraftar baktı ki başımızdaki td bozuntusu Diego ne kadar kötü oynarsa oynasın illa her maçta süre verecek, ıslıklarla tepkisini koydu. Umarım Diego'nun bu takımda yeri olmadıgını anlamıstır.
  • iyi yapıyorlar diego o formayı haketmiyor kadroya bile girememesi lazım
  • Nani canı istedi mi takır takır oynuyor. Diego'nun iki yıldır ne mok yediği belli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakediyor çünkü.
  • Birileri okul açıktaki gfb'lileri güzelce yemlemiş gene. Adam ne kadar kötü olursa olsun bu durumda yuhalanmaz.

• Aslında fenerbahçe bu yuhlama ve ıslıklama olayını çok geç yaptı yapsaydı rvp nani ve dieogya sezon başı bakalım diego bu kadar rahat mıydı şimdi tutuştu hata yapmak bile istemiyo diego
  • 2 gol 5 asisti var,

stoper yalçın ayhan bile 6 gol 3 asist ile oynuyor.

git bir sosa'ya oğuzhan'a bak birde bu yeteneksiz adama bak.
  • Ya diego kim abi Allah aşkına ?

Kesinlikle Fenerbahçe oyuncusu değil, gözümde ozan tufan'dan hiç bir fazlası yok.
  • Iyı yaptılar,
    Bır de vıtoru ıslıklamaları lazım.

• mevlana gibi dönmekten başka bir şey yaptığı yok hak ediyor.
  • Diego bu takıma gelen en kötü yabancılardan bir tanesi. Bunca Zaman yuhalanmaması mucize. Defolsun gitsin.

• Defolsun gitsin.

• son iki sezonumuzu mahvedip üstüne kamyonla para aldığı son olarak da kaptanımıza çirkeflik yaptığı için
  • Diego'nun en büyük şanssızlığı Alex'ten sonra o formayı alması.

Aslında taraftarın kini Diego'ya değil, Alex'i gönderip yerine o formaya Diego'yu layık görenlere olması gerekirken şuursuz işler peşinde koşuyorlar.

Yahu bu neyin tatavası 15 gün önce tepkini verdin, oyuncular da almaları gerekeni aldılar.

Şampiyonluk şansın hala daha %50'yken bu anlamsız tepkinin sebebinin başka şeyler olduğunu düşünüyorum.

Aziz Yıldırım tepkisi, maçlara bu şekilde yansımamalı, bu işi yapan adamlar yanlış yoldalar.
  • Önce kızmıştım ama açıklama yapıp daha ne yapayım iyi oynuyorum diyince haketti bu dedim. Sen ne oynadın ki ben iyiyim diyorsun
  • Ne umutlarla almıştık bir de şu adamı. Alex'ten sonra düştüğümüz oyuncuya bak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.