Şimdi Ara

Gol ve Asist yapti diye Degil Rvp oldugu icin .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda bir cok arkadas var bu adamın hata yapmasını bekleyen yada basarisizligini , Bu adam seni basından beri sistemli bir sekilde oynatılsaydi Sampiyonduk bunuda acık soyleyeyim, asist ve ya gol atması degil olay bu adam RVP, benzeri veya taklidi de degil ta kendisi bunu idrak edemedik cogumuz(ben dahil) yazık:( Salak bir adam yuzunden asıl forvetini belirleyememis veya egolarına yenik dusmus bir adam yuzunden su anda gomez le karsilastiriliyor :D Ah Fenerim nelere kadirsin :(

• Rvp yanı bu adam.
    Bu adamın sahada durdugu her dakıka bıze avantaj,
    89 dakıka sahada gorunmez 90da bır cakar, sampıyon olursun.
    Bu adam rvp, superstar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün ilk defa rvp gibi oynuyor. Bide kupada mersin maço vardı.

• bazi şeylere karşiyim.

asla anti rvpci biri olmadim ama rvp fani biri de olmadim. gol atti sevindim gol kacirdi sovdum. ama koru korune rvp destekcisi arkadaslara anlam veremiyorum.

mesela 3. goldeki asisti rvp yapsaydi bu sefer golu degil asisti konusacaktiniz. Yanlis anlasilmasin ama rvp de herkes gibi bu takimin bir parcasi. Bu takimin baska parcalarida var ama rvp yuzunden bazi kisiler takimi tek rvpden olusuyor saniyor.

• gomez ile karşılaştırılıyor diyor. Gomez'in başarı listesi rvpninkinden daha kabarık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spoderman

bazi şeylere karşiyim.

asla anti rvpci biri olmadim ama rvp fani biri de olmadim. gol atti sevindim gol kacirdi sovdum. ama koru korune rvp destekcisi arkadaslara anlam veremiyorum.

mesela 3. goldeki asisti rvp yapsaydi bu sefer golu degil asisti konusacaktiniz. Yanlis anlasilmasin ama rvp de herkes gibi bu takimin bir parcasi. Bu takimin baska parcalarida var ama rvp yuzunden bazi kisiler takimi tek rvpden olusuyor saniyor.

Simdi seni gercekten anlıyorum ama asist ve goller degil olay ben baska birseyden bahsettim . Bu takımda Rvp varsa rvp oynar ligin ilk yarisi komple kayip tmm Fernandao yada helal olsun elinde geleni yapti yapmadi fakat sistem Rvp uzerine olmalıydı bundan bahsettim . Eger bence olsaydi lig su anda cok daha degisik olurdu Fiorentinanın kiralık golculeriyle kıyaslanmaz idi ROBIN VAN PERSIE ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Iniesta

gomez ile karşılaştırılıyor diyor. Gomez'in başarı listesi rvpninkinden daha kabarık

Bundesligadamı kardes bayern munich'in el koydugu ligdemi ?
  • quote:

gomez ile karşılaştırılıyor diyor. Gomez'in başarı listesi rvpninkinden daha kabarık

Bız hıc karsılastırmadık,
    Genelde bjklıler karsılastırdı,
    Cunku bız rvpye hakaret etmek ıstemedık.

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

quote:

gomez > rvp
  • scription S kullanıcısına yanıt
    hocam ben zaten rvp varsa takimda o oynar diye baslim acmistim. ama formsuz oldugunda suan formsuz fernandaoda oynasa olur demeyi bildik. forumda ferdi gol atti diye kufur edenler vardi benim laflarim onlara. o da takimin bir oyuncusu degil mi ?

not : rvp > ferdi. ama formdaysa

• quote:

quote:

quote:

gomez > rvp

Hadı gulum

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    bu nasıl bir cevap Aman Allah'ım
  • quote:

quote:

quote:

gomez > rvp

Bunu gecin ciddi soyluyorum Sampiyonluk sa sampiyon olun ama bu olay tam bir bomba, Rvp yi gomezle kıyaslamak futbola ihanettir .
  • Ya oyunu okuması pas dağıtması mukemmel ligdeki açık ara en iyi pas veren oyun görüşü olan tekniği olan forvet ama vp kullanamadı sezon başı küstürdü vs.Şu 4-5 maçtır adam full 90 dk oynuyo oyundan çıkmayacağını biliyo ve mukemmele yakın oynuyo
  • Erman Toroglu : Rvp nin ilk golundeki hareketi Fernandao olene kadar yapamaz :D
  • quote:

Bayernde ben de oynasam her türlü kupa alırım zaten Emenikeyi koy bayernin forvete,ligde en az 25 golü var garanti.Gomez son vuruş adamı,önüne getirsin atarsa atar.Çıkıp da şapkadan tavşan çıkaramaz.Almeidanın biraz düzgünü işte amma da abarttınız
  • Yuksek ihtimalle rvpnin bu macta attigi ilk gole gomez kalkissa ya topla disari cikardi ya da sezonu kapatirdi.

Gol atmak ayri bir durum. Goze hos gelen isler yapmasi apayri. Senkn takimdan gomezi cikar cenki koy o da 30 atar. Bizde forvete fernandaoyu koydunmu 6-7 puan geri duseriZ. Rvp oynadimi kendisi degil takimda etkili olur. Sunu bir anlayinda. Sidik anca burda yarostirirsin. Disarida herhangi birine soylesen bunu kiciyla guler sana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RVP Düşmanlarını Yeneceğiz!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen Eskiye Dön , Biz Deliye Dönelim ....................
    Oooooooooo Robin Van Persie Oooooooooo
  • Niye rvp gomez diye birbirinizi yiyorsunuzki ? İkiside ust düzey gecmisleri başarı dolu adamlar izleyin zevk alın. Hele kıyaslamak ihanettir falan bunlar tamamen fanatik yorumlar gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.