Şimdi Ara

Arkadaşlar SPY lazım, Varmı elinde olan :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayar derslerinde karşılaşılabilen sorunlar karşısında çocuklara neler yapılabileceğini anlatıyorum.

Bugünlerde internet explorer açılış sayfasını değiştirememe sorununa nasıl çözüm bulacaklarından bahsedeceğim

ama makinalarımızda böyle bir problem yok

okulda spy bulaştırmak için sağda solda heryere giriş yapmak pek hoş olmaz ve bişeyler bulaşsın diyoruz ya bu seferde bizde bu şans varken ya bulaşmaz ya da acayip bişey bulaşır

ve zaten meb internet filtresi sebebi ile heyere girilemniyor

sorum ise
    ------------

İnternet explorer başlangıç sayfasını değiştirememe sorununu nasıl oluşturabilirim?

• Bu problemi oluşturmak için bir yol yok mu?
  • teknik yardım da @serji nickli arkadaşı bul..o bu işleri çözmede uzmandır ama sanırım sana yardımcı olur
  • geldim

baslat - calistir - regedit yazip entera bas.

suralraa git:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Group Policy Objects\LocalUser\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel
    HomePage adli degeri cift tikla ve deger olark 1 gir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serji

geldim

suralraa git:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Group Policy Objects\LocalUser\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel

HIZIR MAŞALLAH
    kolay gelsin serji
  • quote:

Orjinalden alıntı: serji

geldim

suralraa git:

Teşekkürler dostum

hemen deniyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: soryy
    HIZIR MAŞALLAH
    kolay gelsin serji

tskler dostm sanada kolay gelsn

quote:

Orjinalden alıntı: frezmb
    Teşekkürler dostum
    hemen deniyorum

rica ederim dostm sonucu bildirirsen diger arklarda bilgilenmis olurlar
  • dostum malesef başaramadım

kayıt defterinde bahsettiğin anahtarları bulamadım

resim koydum bi tane, fikir verirsen sevinirim

örneğin : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frezmb -- 22 Ocak 2007; 9:26:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.