Şimdi Ara

Samsung Galaxy J5 ve J7 2016 satışa çıkıyor, ama bir farkla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy J5 ve J7 2016 satışa çıkıyor, ama bir farkla

Samsung’un Mart ayı sonlarında Çin pazarı için lanse ettiği Galaxy J5 2016 ve Galaxy J7 2016 modelleri, memleketi Güney Kore’de satışa çıkıyor. Galaxy J7 2016 Çin’den sonra bir hayli değişmiş gibi görünüyor.

Galaxy J7 2016 modelinde normalde 5.5 inçlik Full HD Super AMOLED ve 3GB RAM yer alıyordu. Güney Kore sürümünde ise 720p ekran ve 2GB RAM bulunuyor. Özellikler biraz düşse de performansta büyük değişiklik yaşanmayacaktır. Muhtemelen global sürümde de bu düşük özellikler kullanılacak.

Galaxy J7 2016 modeline Exynos 7870 olduğu düşünülen yonga seti güç veriyor. Yonga setinde, 8 adet Cortex-A53 çekirdeği ve Mali-T830 grafik birimi yer alıyor. Cihazda 16GB artırılabilir depolama kapasitesi, LTE, NFC, 3300mAH kapasiteli batarya, 7.8mm kalınlık, 5MP çözünürlükte LED flaşlı ön kamera, 13MP çözünürlüğünde LED flaşlı arka kamera şeklinde diğer özellikler mevcut.  

Ayrıca Bkz.Samsung, son iki yıldaki en yüksek mobil gelirlere ulaştı

Galaxy J5 2016 modelinde ise mütevazi donanım konsepti devam ediyor. 5.2 inçlik HD Super AMOLED ekran, 1.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 410 yonga seti, 2GB RAM, 3100mAh kapasiteli batarya, 16GB artırılabilir kapasite, 5MP çözünürlükte LED flaşlı ön kamera, 13MP çözünürlüğünde LED flaşlı arka kamera, LTE, NFC gibi özellikler sayılabilir. Her iki cihazda da metal alaşımlı kasa bulunuyor.  

Korea Telekom tarafından satışa sunulacak Galaxy J5 2016 modelinin fiyatı 254$ civarında. Galaxy J7 2016 fiyatı ise 318$’a tekabül ediyor. Ülkemizde de kurlar ve vergiler düşünüldüğünde 1100TL-1300TL şeklinde bir fiyatlandırma görebiliriz. 

• Lg G4 bu fiyatlara bulunurken kim alıp ne yapsın bunu

• epicinfrared E kullanıcısına yanıt
    G4'te bootloop sorunu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg g serisi kesinlikle alinmaz alanin elinde patliyor :) tek duzgun telefonlari v10

• quote:

Orijinalden alıntı: Milky Way

G4te bootloop sorunu var.

Genel bir sorun değil.

• Adamların en ciddi sıkıntısı Yavaşlama olayı onun dışında hakkaten sağlam parçalar kullanıyorlar abartısız 5 sene bana mısın demez.

• 1100 tl'ye sd410 inanamiyorum

Hic bu kadar duygulanmamistim.

Allah'im intihar etmek istiyorum.N'olur affet beni

• samsung dan kullan at telefonları.

• git note 4 al daha iyi :S

• 1200'e C5 ultra ve M5 varken marka fanatiklerinden ve donanım cahillerinden başka kimse almaz.
  • hani j7 2016 4300 batarya ile gelecekti? yalan oldu
  • lg g4 te herkes bataryadan şikayetçi bu telefonda batarya önde ki lg4 hepsi burada 1250 lere forumda millet sorun kısımlarını bir kenara koyalım görsellik ve yer kaplama oldukça fazla olduğu için m5 alınırmı veya benzeri başka marka modeller ? neden başka marka sorup duruyorlar lg lere bir bakın allaşkına hepsi nerdeyse kare tasarım. diğerleri uzunken diğerinin 5,5 inç modeline lg 5,2 yeni enli model satıyor lg her yere sığmaz...

• a2016 serisi daha mantıklı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.