Şimdi Ara

Bruma neden sevilmiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• (Mesaj değiştiremedim ya. Her neyse). Adam genç ve yetenekli. gençlere yatırım diyorsunuz sonra adamı hemen çöpe atıyorsunuz. İnşallah 7.5a satılmaz
  • Son tercihleri nedeniyle tabiki. Sinan Gümüş neden seviliyor? Son tercihleri nedeniyle. Son önemli işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Son tercihleri nedeniyle tabiki. Sinan Gümüş neden seviliyor? Son tercihleri nedeniyle. Son önemli işte.

haklısın da daha genç yani. tecrübe lazım son kararları için
  • 13 milyon euro bir çöe yatırılırsa o çöp elbette sevilmez.. hasılı kelam çöpler sevilmez..
  • Ben seviyorum. Kara çocuk adamdır.

Ama iyi futbolcu değil. Hıza bakıyorsun Barry Allen, son vuruşlara bakıyorsun Umut Bulut. Bu sene onun için bir fırsattı, kalsa pek çok maçta ilk 11'de izlerdik. Ama Hamza saolsun gönderdi, sağ kanatta Sabriyi izletti.

Lucescu, Favre falan gelirse adam ederler Brumayı. Yoksa zor.

Edit: Artık iyi futbolcu. Boynuma dolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sir balık -- 29 Ocak 2017; 22:29:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Ben seviyorum. Kara çocuk adamdır.

Ama iyi futbolcu değil. Hıza bakıyorsun Barry Allen, son vuruşlara bakıyorsun Umut Bulut. Bu sene onun için bir fırsattı, kalsa pek çok maçta ilk 11'de izlerdik. Ama Hamza saolsun gönderdi, sağ kanatta Sabriyi izletti.

Lucescu, Favre falan gelirse adam ederler Brumayı. Yoksa zor.

bary den daha hızlı aslında da son vuruş olmadımı hızın anlamı kalmıyor son vuruşları iyi olsa sociedad bırakmaz zaten
  • Bruma o sakatlığı olmasa bir ihtimal ödediğimiz bonservisin hakkını verebilirdi, ama şu anki haliyle çok kötü.
  • Bruma'yı sevmeyenler yüzünden kulüp bu halde.
  • Ona verilen parayla riski olmayan cok iyi topcu alinirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bruma gayet yetenekli bir topçu ancak ondan beklenen yükselmeyi bir türlü yapamıyor.
  • sakatlık sonrası patatese döndüğü için, öncesi a milli takıma çağırılırken sonrası u21 e çağırılmamıştı
    r.sociedad kira olayı aşırı saçmaydı, bu çocuk 433 sol kanat forveti hollanda liginde akıp gideceği tabela yapacağı bir takıma kiraya verilmeliydi,bak city enes i yarım sezon belçikaya yolladı forma bulamayınca hollanda 2.lige gönderdi kendine güveni gelsin diye hemen her maç golü var
    sanki r. sociedad gelen 1.9m kira zengin etti bizi bruma zerre gelişmedi zaten son 10 maçın çoğunda yedek 11 oladuğunda da çıkan isim
  • Çocuk iyi çocuk ama buraya gelince özgüven felan kalmadı adamda. Geçen sene stadyum da maçı izliyorum Selçuk inan ve umut, brumayi azarliyordu pas at felan diye :D bize gelmeden önce uçuyordu çocuk,hatta ilk maçlarında akıp gidiyordu işte ama özgüven kaybetti,kizacaklar diye. Geri gelir umarım ihtiyacımız var,kaliteli futbolcu.

• inşallah geri döner
  • quote:

Orijinalden alıntı: Watford Dynamite

quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Son tercihleri nedeniyle tabiki. Sinan Gümüş neden seviliyor? Son tercihleri nedeniyle. Son önemli işte.

haklısın da daha genç yani. tecrübe lazım son kararları için

Seni hoca kadroya dahil ettiyse çıkıp takım oyununa katkıda bulunacaksın, öyle yanındaki adam bomboş dururken amale gibi vurup da topu dağlara taşlara gönderirsen geçen gün Podolski nin Yasin e sövdüğü gibi sövdürürsün kendine.

Gençtir, toydur dedik eyvallah da bu Bruma ikinci kez aynı şeyi yapınca Hamzaoğlu bi daha da kadroya almadı.

Gittiği takımda da kadro dışı kaldı, demek ki hala beynini kullanmasını öğrenemedi. Bi de bu çocuk güya Portekiz fabrikasının ürünü, Akçakocaspor un kanat oyuncusundan hiç bi farkı yoksa beynini kullanmakta daha çok kiralık gider.

Bu arada daha genç dediğin adam gelecek sezon 22 yaşında olacak. Arda 22 yaşında GS nin kaptanlığna getirilmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

inşallah geri döner

Dün satın alma opsiyonu için son günmüş kullanmadılar.
  • Sociedad maçlarına denk geldiğimde izliyorum gayet iyi oynuyor. Bu sene kalsaydı bi çok maçta oynardı etkilide olurdu. Oyuncu gelişiminde hocanında etkisi çok başka örnek vermek gerekirse şenol hocayla oğuzhan seviye atladı mesela. Bruma hala yıldız adayı,iyi bi hocayla çalışırsa beklenen patlamayı yapar diye düşünüyorum.

• Bruma dan bi cacık olmaz ; boş hayaller...
  • Artık 22 yaşıında ve bu sezon da bir gelişme yok galiba, çok takip etmedim. 15 maç ilk 11 çıkmış.
  • 7.5a satip napicaz peki? Bruma gibi hizli, iniesta gibi zeki, ronaldo gibi bitirici kanat mi alicaz?

Bruma tam bizim ligin oyuncusu. Alir topu tasir rakip kaleye kadar sen zaten bir sekilde o topu gol yaparsin.

Bu sene top tasiyan 1(bir) oyuncumuz bile yok. Cok nadir yasin ve podolski deniyor o kadar.

Kesinlikle satilmamali 30yasina kadar oynamali bizde. 26-27 yasinda ligdeki en iyi kanat olur.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.