Şimdi Ara

60-70 Milyar Civarina Bmw 5.20d Almak Ne Kadar Mantikli ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-yetkili-peugeot-bayisinden-2007-bmw-520d-premium-291472506/detay

Örnegin bunun gibi 200bin kmnin altinda 2005-2009 arasi bmw almak ne kadar mantikli sizce ?

+ si olarak vergisi dusuk, Cok masraf cikarirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yengec1907 -- 1 Mayıs 2016; 16:53:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam tamamen sızın ekonomık durumunuza bağlı.Her ay cıkartacagı ekstra 300-500 tl masraf benı yormaz uğraşırım dersenız alınır nıye alınmasın
  • Mantık, sanmıyorum hocam.Hastası olmak be gözün gerçekleri görmemesi lazım ancak.

• Temiz bulursan al geç. Ama sıkıntılı alırsan yürütmesi zor araç

• Bir kere milyar değil bin yazılır öğrenelim artık şunu. 2. Olarak o km deki araca 70 bin to vermek parayı sokağa atmaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bunu alsan sen değil o sana biner ahı gitmiş vahı kalmış
  • Bakımları nasıl o önemli. Full servis bakımlı yipranmamis ise neden alınmasın. Km dusurulmemis arac ise o km ler normal. Bu aracı kullanan bir insan gidip sifir km c sinifina başka arac bakmaz. Ancak masrafları biraz pahalı özellikle agir bakımları.

• Avrupa ülkelerinde 5bin$ etmeyecek araçlara bizde istenen fiyatlara bak

• Halamin oglu aldi 2006 520d 163hp olan modelinden. Araba kazaliydi aldi kendi yapti motorunu indirdi, kapagini mi ne degistirmisti. Arabayi kullandim 1 kez. Motoru oyle gucu hissettirmiyor tabi yipranmis arac haliyle. Arac 260 bin km civariydi aldigi para 53 bin lira.
    Yani isin ustasi adam alir tamir eder biner. Bizlere gelince yurutmesi pahali oldugu icin degmez kanaatindeyim.
    Saygilarimla

• 180 bin km ne ki arkadaş bmw için , hatta düzgünbakılmış çoğu araba için , alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: malaustası

bunu alsan sen değil o sana biner ahı gitmiş vahı kalmış

Hocam sadece model paket olarak ornek olsun diye koydum o link i yoksa bu araci dusundugumden degil

• 3.20 d vardi 2006 model bizde 230 bin kmde almistik agir bi sorunu yoktu ama ufak tefek sorunlarinin maliyeti normal arabalarin agir sorunlariyla esdeğerdi tadi damağimda kaldi 5.20d ise 3 e göre çok çok daha iyi o kasada bana göre bende aldirmak istiyorum bir e60 ama peder bey birdaha bmw ye binermi bilemem :D

• quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

180 bin km ne ki arkadaş bmw için , hatta düzgünbakılmış çoğu araba için , alınır

Bizim ulkemizde 100bin km nin ustu dizel araba pert demek oyle demeyin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Yengec1907

quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

180 bin km ne ki arkadaş bmw için , hatta düzgünbakılmış çoğu araba için , alınır

Bizim ulkemizde 100bin km nin ustu dizel araba pert demek oyle demeyin hocam

Pert demek değil sağlam risk demek hele bu bmw ise.

• Piyasada 150 bin km üzeri binlerce dizel fiat,Renault,hyundai vs araçlar mevcut(bu markaları kötülediğim içim söylemiyorum). Hiçbirisi öyle sürekli tamir vs gerektirmiyorken bmw neden arıza çıkartıp masraflı olsun ki. Periyodik bakımları haricinde masraf çıkmaması lazım sonuçta bmw diyoruz bir ton para veriliyor o araçlara. Çok çok yaşlı da değil üstelik.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimeltem

Piyasada 150 bin km üzeri binlerce dizel fiat,Renault,hyundai vs araçlar mevcut(bu markaları kötülediğim içim söylemiyorum). Hiçbirisi öyle sürekli tamir vs gerektirmiyorken bmw neden arıza çıkartıp masraflı olsun ki. Periyodik bakımları haricinde masraf çıkmaması lazım sonuçta bmw diyoruz bir ton para veriliyor o araçlara. Çok çok yaşlı da değil üstelik.

Evet hocam bende onu anlamiyorum bmw mercedes alin motor seni uzmez 500 bin 1 milyona kadar falan derler 200 binde bmw goruncede alinmaz masraf cikarir derler mantiga bakin

• Çok fazla el değiştirmemiş bakımları aksatılmamış buyuk kazası olmayan bir araba bulup alabilirseniz üzmez sizi. Sanıldığı gibi her ay her hafta arıza yapan bir araç değildir Bmw ler. Ha şöyle bir araç olursa 10 kere el değiştirmiş hepsi eşek niyetine binmiş büyük kaza geçirmiş bakımsız araç olursa haliyle arabada sorunlu olur bunuda markaya bağlamaya gerek yok hangi araba olursa olsun sorun yaşatır. Ortağımda iki yildir var 2006 520d bakimlari haricinde hiç bir şey yaptirmadi araç 200bin km de şuan. İstanbul içi yakıtı 8-9 litre kullaniminiza bağlı olarak.

Makyajlı joystick vitesliler 177 beygir ve 7 ileri şanzımanlı, zincir probleminden bahsedilir hep ama boyle problem aslında yok. Zincirin belirli bir km de değişmesi gerekiyor haliyle, zincir motorun arka kisminda değişim için motorun inmesi gerekiyor. Biraz işçiliği maliyetli olduğu için problemli diyorlar. Gerçekten o paralara binilebilecek f/p arabası E60 lar. Hem konfor hem ekonomik. Teneke kutusu polo satiyorlar o fiyata.

• Bmwlerin 150-250 bin Km arasındaki meşhur, zincir motor kitlenmesi arızasına yakalanma olasılığına maruz kalacağınız garanti, o yüzden araç artı bi 30bin motor parası ayırın köşeye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.