Şimdi Ara

Marea aldım...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, daha önce içine hiç binmedigim hatta yolda bile gördüğümü hatırlamadigim ismini hiç duymadığım bir araçtı. 1 ay önce araba araştırırken birden ilgimi çekti. 2 hafta sahibi ile görüştükten sonra arabaya bakmaya gittim. Bu arada internette de baya araştırma yaptım. Genel olarak marea ile ilgili olumsuz yorum yok.

Bütçem 14 bindi. 14 bine araba bulmakta çok zor oldu. Adamlar Şahin e doğana o parayı istiyorlar..

Bende arabayı gördüm biraz sürdüm anlayan kişilere gösterdim ve almaya karar verdim. 12,750 tl ye anlaştik ve devrini aldım.
    1600 tl ye Anadolu sigortadan sigortasını yaptırdım.

Araba hoş güzel, konforlu. Lakin birkaç sıkıntı yaşıyorum. Ve araştırdıgim kadarıyla bu sıkıntılar marea nın kronik sıkıntıları.

Yaşadığım sıkıntılar

- 1 2 ve 3.viteste araba sallama yapıyor. Rolanti düştüğü içinmi yapıyor bunu bilmiyorum.

- araba iki haftadır bende. Bu süre zarfında iki defa sabah çalışmamazlik yaptı. Nedenini anlayamadım. Ve vurdurarak çalıştırmak zorunda kaldım.

- iki hafta içinde ateşleme bobinini ve şarj dinamosunu değiştirdim.

İnşallah baska sıkıntılar yaşamam. Bu aldığım ikinci araba hayatım da. İlk arabam doğandi. Doğana göre çok üst düzey bir araç.

Şimdi aramızda marea kullanan varsa bu yaşadığım sıkıntılari nasıl çözebilirim? Ustalar da sağolsunlar pek anlamıyorlar bu arabadan.

Doğan kullanırken yolda bir sıkıntı olduğunda inanın yoldan geçen 5 kişiden 2 si doğan dan anlıyorlardi. Ustaya gitmeye bile gerek yoktu. Bi ara ufak kaza geçirip ön tamponu nu kırmıştım gittim internet ten sipariş verdim gelen tamponu da kendim taktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam 12,750 ye alınan marea nın kusura bakmayın ama büyük bir olasılıkla hoşafı çıkmıştır.
    biraz masraf etmeniz gerekecektir diye düşünüyorum
    ancak temizi denk gelirse güzel araçlardır
  • ARKADAŞLAR ANKARADAN YAZIYORUM 1.6 ELX FIAT BRAVA (5 KAPI)ALMAYI DUSUNUYORUM ARAÇ FUL 2001 MODEL KM 187 BIN de SADECE SANRUF YOK ALINIRMI SÜREKLİ ARIZA YAPIYORMU KRONIKLESMIS ARIZALARI VARMI SANAYIYE UZAK DURMAK ISTIYORUM UFAK TEFEK ARIZA PROBLEM DEGIL LÜTFEN UZUN SURELI KULLANAN ARKADAŞLAR MSJ ATSIN YORUM YAPSIN
    ÜCRET (16.000) Fiyatı nasıl kasa çok düzgün motor baktirmadim satan kişi bende arıza çıkmadı bugüne kadar dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crepis C kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığım araba o kadarda hırpalanmış bir araba değil doğrusu. Aldığımdan bu yana yaşadığım sıkıntıları adam akıllı bir ustaya göstermediğimden dolayı sıkıntıları gideremedim.

Yoksa arabadan memnunum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.