Şimdi Ara

LİNKTEKİ ARAC HK..YORUM ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar..linkteki araç için yorum alabilir miyim.aracı düşünme sebebimiz artık yüksek bir araç istememizdir.su an otomatik civic var 99 model arabaya 2 kişi oturdumu çukur ve tümsek ler problem oluyor.onun için yüksek bir otomatik araç bakıyorum.. Linkteki veya başka araç tavsiyeside olabilir..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-hatasiz-degisensiz-orjinel-honda-en-cok-tutula-modeli-otomatik-294538800/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanim -- 2 Mayıs 2016; 16:36:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Link?

• mobilden atamadım..
    düzenledım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanim -- 1 Mayıs 2016; 9:09:58 >
  • Merhaba araç gayet temiz duruyor.Herşey açıkca yazılmış, plaka-şase sorgusu yapılıp, sigortacıdanda plaka-şase no ile pert, hasar kaydı var mı tekrar baktırın daha sonra hondadan anlayan özel serviste motor, şanzuman, yürüre baktırıp birde kaportacıdan teyit aldıktan sonra güzel bir pazarlık atıp alınır.İsteklerinizide karşılıyorsanırım daha ne olsun.
    Bu arada başlığıda bir düzenleyin size zahmet. :)
  • bence crv nin en güzel kasası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlarınız için teşekkürler..şu an iletişim halindeyiz..kalırsa hafta sonu aracı bakmaya gideceğiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanim

yorumlarınız için teşekkürler..şu an iletişim halindeyiz..kalırsa hafta sonu aracı bakmaya gideceğiz..

Kalmamış galiba Araç alacağınız zaman, eğer arabayı beğendiyseniz vakit kaybetmeyin hemen almaya bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspento

quote:

Orijinalden alıntı: kaanim

yorumlarınız için teşekkürler..şu an iletişim halindeyiz..kalırsa hafta sonu aracı bakmaya gideceğiz..

Kalmamış galiba Araç alacağınız zaman, eğer arabayı beğendiyseniz vakit kaybetmeyin hemen almaya bakın.

..vardır her işte bir hayir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.