Şimdi Ara

lys edebiyat önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • günaydın, arkadaşlar umarım bugün sizin için güzel bir gün olur.
    önce kendimden bahsedeyim. geçen sene bilkentte yerleştim ancak ygsden sonra ameliyat olduğum için lys çalışamadım ve pek yüksek derece yapamadım ancak üniversite bırakıp tekrar girdiğim için(obp kesilmedi) mecbur tercih yaptım. şuan siyasetteyim ama bölümümü değiştirmek için bu sene tekrar sınava girdim ygs 150 bindeyim hedefim 30 bin civarına çekmek matematik yaklaşık 30 civarı geliyor geo 8 ancak yükselir tabi ki ancak hedefim edb. edebiyatta cumhuriyet bitmek üzere ama tanzimattan başladım. şu zamana kadar çalıştığım konuların hepsi tamam testlerini çözdüm kitaplardan fakat yeni kitaplar görmek istiyorum ve tanzimattan öncesi için ne önerirsiniz? deneme olarak ne önerirsiniz? tanzimat öncesi için neye ağırlık vermeliyim sizce +50 net için. şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar. bilkent hakkında sorularınız varsa çekinmeden mesaj atabilirsiniz.

• Obpn kırık olduğu için mi 30k hedefliyosun ? Cok rahat 15k çekilir çünkü normalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen kardeşim ya obp kırık. 30k bana yeterli fazlasında gözüm yok siz kardeşlerim yerleşin :)
  • bilkent siyaset te misiniz?

edebiyat için bir limit el kitabı yada yayındenizi konu anlatımı al her gün oku sb olarakta yayındenizi limit gene güzeldir fem denge ve yayındenizi denemeleri gene en iyileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi del ray -- 1 Mayıs 2016; 9:53:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilkent siyaseti bırakıp 30K ile nereye yerleşeceksin ki? Para durumu falan mı yoksa okulla ilgili mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • komodoejderi kullanıcısına yanıt
    ikisi de değil bilkent işletmeye geçecem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadecetalay

ikisi de değil bilkent işletmeye geçecem :)

Bende düşünüyorum yarı burslu 44k sanırım sen neden 30K istiyorsun tam burslusuyada yetmiyor da

• komodoejderi kullanıcısına yanıt
    ikinci bir ihtimal daha var hani seçim yapmam gerekirse o da garanti olsun diye :)
  • Ulan 150 bunden cok rahat 15kya cekmek nedir ne rahati adamin gece gunsuz calismasi lazim bosunuza kendiniz kandirip durmayin

• gececiler için up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.