Şimdi Ara

Hepsiburada Toshiba laptoplarda geçerli 200tl hediye Çeki tanımlamış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepsiburada Toshiba laptoplarda geçerli 200tl hediye Çeki tanımlamış isterseniz bir kontrol edin hesaplarınızı hatta bir arkadaşıma daha gelmiş belki sizlerede gelmiş olabilir.

• hepsindemi alt limit varmı
  • lnsurgent kullanıcısına yanıt
    alt limit yok hocam bütün dizüstü makinelerde geçerli sadece satıcının hepsiburada olması gerekiyor.
  •  Hepsiburada Toshiba laptoplarda geçerli 200tl hediye Çeki tanımlamış
    Hayırlı olsun hocam bir arkadaşada gelince konusunu açayım dedim belki görmeyen falan olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

Hepsiburada Toshiba laptoplarda geçerli 200tl hediye Çeki tanımlamış

pentium bilgisayarı 1500 e sat sonra 200 tl indirim yapıyorum de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1500 liraya penyium satmaya calisan bir firmadan bahsediyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @umut3513

Hocam almadım, buz gibi, laptopu görmüyormusunuz

@7nbitirdin

Biz yemeyiz
    cihaz kötü fiyatı yüksek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut3513

Arkadaşlar hepsiburada Toshiba laptoplarda geçerli 200tl hediye Çeki tanımlamış isterseniz bir kontrol edin hesaplarınızı hatta bir arkadaşıma daha gelmiş belki sizlerede gelmiş olabilir.

Bilgisayar kategorisnde geçerli çek kampanyası vardı ve bugün çekler aktive olacaktı.O kampanya olmasın.Arkadaşın o tarihlerde farkına varmadan alışveriş yapmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: umut3513

Arkadaşlar hepsiburada Toshiba laptoplarda geçerli 200tl hediye Çeki tanımlamış isterseniz bir kontrol edin hesaplarınızı hatta bir arkadaşıma daha gelmiş belki sizlerede gelmiş olabilir.

Bilgisayar kategorisnde geçerli çek kampanyası vardı ve bugün çekler aktive olacaktı.O kampanya olmasın.Arkadaşın o tarihlerde farkına varmadan alışveriş yapmıştır.

yok hocam bana gelenin aynısı toshibalarda geçerli 200 tl inirim çeki :)
  • benim hesaba da tanımlanmış..
  • Bu nasıl 150 tl çek verecek. 200 tl çek düşecek.
    150 tlde wp puan verecek.
    Qiosmo baktım ama yokmuş

Toshiba Satellite L50-C-1N3 Intel Core i7 5500U 2.4GHz/3.0GHz 8GB 1TB 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar
    http://www.hepsiburada.com/toshiba-satellite-l50-c-1n3-intel-core-i7-5500u-24ghz30ghz-8gb-1tb-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-BD602022

• Toshiba da bitti artık . Çekiliyor piyasadan kalan ürünleri bitirmeye çalışıyorlar ama hala tok satıcı TNB . Adamlar bitti ama yinede yüksek kar peşindeler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    150 TL verilecek çek sanırım dün biten kampanyaya ait :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Bu nasıl 150 tl çek verecek. 200 tl çek düşecek.
    Qiosmo baktım ama yokmuş

Toshiba Satellite L50-C-1N3 Intel Core i7 5500U 2.4GHz/3.0GHz 8GB 1TB 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar
    http://www.hepsiburada.com/toshiba-satellite-l50-c-1n3-intel-core-i7-5500u-24ghz30ghz-8gb-1tb-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-BD602022

o paraya değmez hocam he marka dersen onu bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

quote:

Qiosmo baktım ama yokmuş

Yok asıl qoismo arıyorum ama bulamadım vatanda vardı kdv kadar çek verecekti oda kalmamış.
    X70-a-13n arıyorum. Ggde var bir tane outlet ama %10 bekliyorum ondada.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan70

Toshiba da bitti artık . Çekiliyor piyasadan kalan ürünleri bitirmeye çalışıyorlar ama hala tok satıcı TNB . Adamlar bitti ama yinede yüksek kar peşindeler

Evet bugün vatan bilgisayar daki elemandan duydum bende çekiliyormuş toshiba. Stok eritmek için sürekli kampanya yapıyorlar ama genede yüksek fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

quote:

Qiosmo baktım ama yokmuş

Hocam nickiniz dikkatimi çekti Lagari Hasan Çelebi' nin hayatını daha bu sabah okumuştum :)

• Toshiba'nın Türkiye bilgisayar pazarından çekiliyor oluşuna gram üzülmedim. O kadar yüksek fiyattan bilgisayar satmaya çalış satamayınca ülke pazarından çekil stokları eritirken yine yüksekten satmaya çalış
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.