Şimdi Ara

Mat 2 icin tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilfenle fem bitti nerdeyse simdi soru Bankasi alip cilami ceksem yoksa full denememi gidiyim dengeden 2 tane cozdum bide palme cozuyorum deneme olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç net geliyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabahlar olmasın S kullanıcısına yanıt
    40 civari geziyorum

• 40 baya iyi bence ful deneme git fakat yanlislarin hep ayni konudansa o konuya 1 hafta boyunca yogunlas vs..

• Hedef neresi
    Edebiyat ne durumda
    Ygs kaç k

• Sabahlar olmasın S kullanıcısına yanıt
    Hedef selcuk hukuk veya anadolu
    Ygs 100k
    Edebiyat iyi

• Çok daha iyi yere çekersin hocam netlerin çok güzel başarılar

• deneme aban dayı çekersin 15e şimdiden hayırlı olsun
  • Hepinize cok tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin deneme gidecegim heralde herkesin gonlune gore olsun

• Mat netleri 15-20 civarı gezen ve hedefi 4 k olan bu arkadaşınız için ne önerebilirsiniz ? Gereken her şeyi yapmaya hazırım bir çalışma istemi hazırlamamda yardımcı olacak bir arkadaş var mı acaba??

• 2 soru bankası bitirdiysen çok seri soru çözüyor olmalısın.karekök lys al günde 7-8 test çöz 1 aya biter. sonra piyasada çözülmedik deneme bırakma
  • Up

• Deneme gir ama yandan limit türev integral sağlam tut hocam aman diyim dengeye benzemez tabi denge de kaliteli sorular yok mu? Var ama sınavda daha başka oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacquess7

Deneme gir ama yandan limit türev integral sağlam tut hocam aman diyim dengeye benzemez tabi denge de kaliteli sorular yok mu? Var ama sınavda daha başka oluyor

Limitden kacirmamda turevle integralden 1 soru kaciyor ne alip cozmemi istersin kardes

• Hocam hedef 4 k ise fkb iyi diye dusunuyorum ?
    Onlar iyiyse mat 2 icin hemen gidip karekok lys mat al netlerin biraz kotu yani hedefin icin dusuk suan ama daha cok zamanin var bnce suan limit turev integrali calis br olsa super olur ordan 2-3 hafta boyunca full bu konulari calis ardindan karekoktekileri bitir otf vb konulari hallet o arada onlari da karekokten coz yani bence limit turev integrali adam gibi ogrenirsen netler 25-30 a cikar hatta belki biraz daha fazla ama cok iyi ogrenmelisin

• Tmci dayi kullanıcısına yanıt
    Apotemi iyidir

• Açıkçası kimya da biraz sıkıntı yaşıyorum 15-20 arasında gidip geliyor ve fizikteki şu kuvvet hareket konularından dolayı netler 23-24 ten yukarı çıkmıyor istediğim mühendislikte te mf4 olduğu için fiziğe asılmam gerekiyor, matematikten 25-30 netin bana yeteceğini zannetmiyorum, elimden geldiğince zorlayacağım.

• Yukarı

• quote:

Orijinalden alıntı: Tmci dayi

Bilfenle fem bitti nerdeyse simdi soru Bankasi alip cilami ceksem yoksa full denememi gidiyim dengeden 2 tane cozdum bide palme cozuyorum deneme olarak

çözdüğün 2 dengenin netlerini söyler misin?
  • borni101 B kullanıcısına yanıt
    1 38 integral bitmemisti
    2. 42

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.