Şimdi Ara

iOS 9.3 sürümündeki açık, klasörleri yuvarlak hale getiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 9.3 sürümündeki açık, klasörleri yuvarlak hale getiriyor

iOS 9.3 kullanıma sunulduğundan bu yana pek çok hata ve eksiklik ile karşılaşıldı. Apple’ın üst üste güncellemeler ile gidermeye çalıştığı bu hataların yanında, ilginç de bir açık yer alıyor. Bu açık ile, uygulama klasörlerini yuvarlak hale getirmek mümkün.

iOS 9.3 yüklü cihazınızda herhangi bir siteden oldukça küçük bir resim indirerek arka plan yapmanız gerekiyor. Bu linkteki siteye cihazınızdan girdiğinizde, herhangi bir rengi üzerine uzun basarak galeriye kaydedebilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Rafadan Tayfa artık mobilde

Ardından galerideki bu resmi bulup, arka plan olarak atamanız gerekiyor. Bu esnada perspektif değil sabit seçimini tercih ediyorsunuz. Arka plan atandıktan sonra ana ekrana döndüğünüzde, uygulama klasörlerinin yuvarlak tasarıma döndüğünü göreceksiniz. Bu yöntem, sadece ekranın alt bölümlerinde kalan klasörleri yuvarlak hale getiriyor. Üst kısımlar dörtgen şeklinde kalıyor.

Henüz bu açık ile ilgili Apple tarafından bir açıklama gelmedi ancak yeni bir iOS sürümünde, bu açığın giderileceği tahmin ediliyor. Bu bakımdan eğer yöntem hoşunuza gittiyse iOS 9.3 sürümünde kalmanız gerekebilir. 

• Klasör şeklini yuvarlak yapmak bile işkence la sisteme bak :D bide gidip kuyruk bekleyip 3 bin lira dolananlar var :D

• Yooooookkkkkkk arttttiiiikkkkkk. Aciga bak.

Iphone u satmaya karar verdim almak isteyen varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açığa gel :D

• quote:

Orijinalden alıntı: LGSalesB

Klasör şeklini yuvarlak yapmak bile işkence la sisteme bak :D bide gidip kuyruk bekleyip 3 bin lira dolananlar var :D

Yav bi saçma sapan yorum yapmayın ya. Klasör görünümü değiştirince uzaya mı çıkıyorsun? Başın göğe mi eriyor?
    Ayrıca dünyadaki herkesin geliri ve isteği aynı değil. İster 3000 TL bir telefona verir isterse 250 TL verir. Bu kimseyi ilgilendirmez.

• Stabildirr o

• Bu açığı keşfeden kör olmuş olmalı.

• Yuvarlak klasörü Apple buldu.

• Açık yerine hata demek daha doğru. Bundan herhangi bir yarar sağlanmıyor ki açık sayılsın.
  • Bende olmadi ios 9.3.1 ip6.gerci iphone android gibi özellestirmeler gelse iphone ı terkederim .örn.bir status bar ı degistirdim android de telefon resmen bayıldı silince kendine geldi hele tema dan symbian dan kalma eski bir özellik tam bıktıgım bir özellik,launcher bırakmadım hıcbiride telefonu rahat calıstırmıyor.zaten işten kafa yorgun eve dinlenmek için gelince bide icon uymus temasıymıs yazı tipiymis hic ugrasacagım yok kafam cok rahat ios ta.bide hangi uygulamayı indirirsem stabilmi degilmi şubu asla tereddut etmiyorum android de oldugu gibi acaba iyi calısırmı pili cok yakarmı vs demiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 2 Mayıs 2016; 0:32:05 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlarda açık denmiş androidde nerdeyse her telefonda var :)) İphonecu'lar alışkın değil tabi...

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Klasör şeklini yuvarlak yapmak bile işkence la sisteme bak :D bide gidip kuyruk bekleyip 3 bin lira dolananlar var :D

Yav bi saçma sapan yorum yapmayın ya. Klasör görünümü değiştirince uzaya mı çıkıyorsun? Başın göğe mi eriyor?
    Ayrıca dünyadaki herkesin geliri ve isteği aynı değil. İster 3000 TL bir telefona verir isterse 250 TL verir. Bu kimseyi ilgilendirmez.

G5 V10 Z5 - Premium - S7 - Edge vs varken verilir evet verilir 64 e yükseltmek içinde 400 tl verilir ekstra ama opol donmoyo Şu G5 ten aldığım hazzın zerresini iphone dan almadım.. İp5 5s 6 plus kullandım neyse ben müzik odaklı takılacaksam Bang&olufsen normal takılacaksam kendi alt kısmını takar g5 imi kullanırım aman sisteme bişey olmasın teknoloji cahilleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGSalesB -- 1 Mayıs 2016; 2:14:07 >

• quote:

quote:

quote:

G5 V10 Z5 - Premium - S7 - Edge vs varken verilir evet verilir 64 e yükseltmek içinde 400 tl verilir ekstra ama opol donmoyo Şu G5 ten aldığım hazzın zerresini iphone dan almadım.. İp5 5s 6 plus kullandım neyse ben müzik odaklı takılacaksam Bang&olufsen normal takılacaksam kendi alt kısmını takar g5 imi kullanırım aman sisteme bişey olmasın teknoloji cahilleri

Kaç yaşındasın ?

• Adamlar ozellestirme kavramindan o kadar uzaklar ki bu tarz seyler acik oluyor

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma da berbat bir şey yapmışsın. Doğru düzgün okunmuyor bile. Bunu mu övüyorsun?
    Özelleştirme çocukların işi.
    Biz telefonu kullanırız siz telefonla oynarsınız.
  • quote:

quote:

Kusura bakma da berbat bir şey yapmışsın. Doğru düzgün okunmuyor bile. Bunu mu övüyorsun?

Omo on oyo gorofok boromo opplodoo diyip oyun performansını öven tayfadan değilsin anladım da yazı fontunu ZEVKİNE göre değiştirip kullanıp özelleştirmek oyun mu oldu? Ayrıca oyun olsada sanane? 2 3 bin tl verip her şeyini değiştirebiliyor en azından elma mahkumu seni

Keşke foruma üye olurken yaş sınırı koyup Türkçe biliyor mu diye test etseler
    Test etmediklerinden hayatımda gördüğüm en saçma en çocuksu mesajları okuyorum
    Ne güldüm ya

@***Leopard*** Bence yazı fontu değiştirmek, ikon değiştirmek, UI değiştirmek çocuksu bir oyun, android telefonlar da oyuncak. Bir telefon alırken "özelleştirebilme" olayı tercih sebebimi hiçbir şekilde değiştirmez. Herkesin tercih sebebi farklıdır ama UI özelleştirme gibi bir kıstas tam bir saçmalık olur.
    Ayrıca iOS cahili olduğunu bangır bangır bağırıp kulaklarımı tırmalama lütfen
    İzle bebeğim dibin düşsün @***Leopard***:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 1 Mayıs 2016; 3:28:42 >

• quote:

quote:

quote:

Omo on oyo gorofok boromo opplodoo diyip oyun performansını öven tayfadan değilsin anladım da yazı fontunu ZEVKİNE göre değiştirip kullanıp özelleştirmek oyun mu oldu? Ayrıca oyun olsada sanane? 2 3 bin tl verip her şeyini değiştirebiliyor en azından elma mahkumu seni

Keşke foruma üye olurken yaş sınırı koyup Türkçe biliyor mu diye test etseler
    Test etmediklerinden hayatımda gördüğüm en saçma en çocuksu mesajları okuyorum
    Ne güldüm ya

@***Leopard*** Bence yazı fontu değiştirmek, ikon değiştirmek, UI değiştirmek çocuksu bir oyun, android telefonlar da oyuncak. Bir telefon alırken "özelleştirebilme" olayı tercih sebebimi hiçbir şekilde değiştirmez. Herkesin tercih sebebi farklıdır ama UI özelleştirme gibi bir kıstas tam bir saçmalık olur.
    Ayrıca iOS cahili olduğunu bangır bangır bağırıp kulaklarımı tırmalama lütfen
    İzle bebeğim dibin düşsün @***Leopard***:

İconların köşeleştirilip flu efekti eklenerek bakın yeni sürüm çıkardık diye ios 7 den beri iteledikleri sistem ne hikmetse yeni model çıkınca kasıyor. İnsanlar sövünce kötü geri dönüş atınca bi update hazcık hızlandırıyor apple size ileri vitesi iteliyor AYRICA Görsel 5S kullandığım zamanlar Jailbreak ile anasını ağlatıyodum ama yanlış bi tweak bi kitliyodu telefonu elma simgesinden öteye geçmiyodu kaç kere restore ettim ben saymadım yani.. ayrıca benim kullandığım yazı fontuda bu arkadaşın kullandığı gibiymiş zamanla alışkanlıklar değişiyor tabi ama jb atıp garanti dışı bırakıp yada bi wallpaper indirip ooo klosör yuvarlak oldu diye sevinmek acizliktir neyse SANA ELMA İLE MUTLULUKLAR
    Bu mesaja eklenen görseller:

iOS 9.3 sürümündeki açık, klasörleri yuvarlak hale getiriyoriOS 9.3 sürümündeki açık, klasörleri yuvarlak hale getiriyoriOS 9.3 sürümündeki açık, klasörleri yuvarlak hale getiriyor

• LGSalesB kullanıcısına yanıt
    Kıvır Dostum sen çok yanlış meslek seçmişsin.
    iOS'ta ki özelleştime Dandroidte bile yok. Hani özelleştirme yoktu? İşin gücün demagoji, yalan.
  • quote:

Kıvır Dostum sen çok yanlış meslek seçmişsin.
    iOS'ta ki özelleştime Dandroidte bile yok. Hani özelleştirme yoktu? İşin gücün demagoji, yalan.

Kıvırmak mı? Jailbreak ile özelleştirebilirildiğini biliyorum ama tweak deposu bul buldun onlar bile ücretli işe yarar olanlar android de bir şeyi denemek istiyorsan para vermeyip.. Apk kur dene sonra satın al, almayan kitlede var tabi.. Ama neyse yaşasın elma android çıktığında acemiydi şimdi andorid 6.0 ios 9.3 ten daha üstün yıllardır ikonları flat yapıp dayatan apple candır ama

• LGSalesB kullanıcısına yanıt
    Biz hiç değilse hırsızlık yapmıyoruz bebeğim Emeğin karşılığını veriyoruz.
    Yemedik ama apk yükleyen birisi silip paralısını alıyorsa helal olsun valla Ayrıca bu iş için Lite sürümler var, ücret karşılığı pro olan uygulamalar var.
    Şimdi sen sanatçıların şarkılarını da ÜCRET VERMEDEN dinliyorsundur.

Birde iOS dünyasında iOS 7'nin UI'ı istemeyip iOS 6'yı özleyenlerin sayısı çoğunluktaydı. Allah'tan her yıl bir orayı bir burayı değiştirip durmuyorlar
    Gerçi siz android arayüzünü översiniz ama hemen ÖZELLEŞTİRİRSİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 1 Mayıs 2016; 4:21:30 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.