Şimdi Ara

Uykuyu aşırı derece abarttım :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençler hayaller hedefler falan düşünüp motivve oluyordum artık olmuyor oda kesmiyor hep uyumak istiyorum malum fende eksik fazla tamamlamam lazım şu iki hafta içerisinde böyle giderse olmayacak gibi önerisi olan varmı ?napayım ne edeyim

• Bende aynı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gugklusaat

Bende aynı hocam

Mezun olmama rağmen yetmiyor zaman önceden 6 saat uyuyordum bazen 5 şimdi 10 a çıktı
  • tekhedefhho kullanıcısına yanıt
    Aynıyız hocam en az 10 saat uyku bu arada sizin Ygs kaç

• quote:

Orijinalden alıntı: gugklusaat

Aynıyız hocam en az 10 saat uyku bu arada sizin Ygs kaç

ygs berbat hocam hiç konusu bile açılmaya değmez lys tek güvencimizde böyle de olmuyo işte
  • Up

• bugün ben 11 saat uyumuşum uyandığımda kafayı yiyecektim
  • zaman az dayanın arkadaşlar

• Zihinsel yorgunluk bedeni de olumsuz etkiliyor. Ben de sürekli uyuyorum. Ama uykunuz geldiğinde fazla zorlamayın bence, vücut ihtiyaç duyuyor demekki. Olmazsa olmaz ben bu saçma sınav için sağlığımı riske atmam. Uyumayınca zombi gibi oluyorum kendime zarar verdiğimi hissediyorum

• kendimi bildim bileli gündüzleri hiç uyumayan ben öğlen yorgunluktan düşüp kalıyorum, sabahları uyanamıyorum havadan mı işsizlikten mi anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir insan 2 günde ortalama 12 saat uyumalıdır.12 saatten eksik olan her süre beyinde kaydediliyor.buna uyku borcu deniyor sonra bir şekilde çıkıyor ve paso uyutuyor bir süre
  • Gecen 5 dk mola veriyim dedim 5 saat olmuş Allah affetsin

• hangi saatler arasının uyuyarak geçirildiği de önemli. 1-2 de yattığımda saati kurmazsam 10-11 e kadar uyurum. ama mesela dün saat 22:30 da yattım bugün 5 te kendiliğimden uyandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezun60

hangi saatler arasının uyuyarak geçirildiği de önemli. 1-2 de yattığımda saati kurmazsam 10-11 e kadar uyurum. ama mesela dün saat 22:30 da yattım bugün 5 te kendiliğimden uyandım.

bugün biraz toparlanma gibi oldu spor falanda yapıyorum (gerekli çünkü) dün 12de yattım bugün 6 da alarmsız kalktım uzun zaman sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: OpethciVeled

Zihinsel yorgunluk bedeni de olumsuz etkiliyor. Ben de sürekli uyuyorum. Ama uykunuz geldiğinde fazla zorlamayın bence, vücut ihtiyaç duyuyor demekki. Olmazsa olmaz ben bu saçma sınav için sağlığımı riske atmam. Uyumayınca zombi gibi oluyorum kendime zarar verdiğimi hissediyorum

çok haklısında evdeki aile bireyleri erken yatınca suratları aynen şu şekil oluyor

• Valla aynısı bendede var okula giderken mecbur 6:30 da kalkıyozda perşembe den beri gitmiyorum okula 6-7 saat uykum 9 saate kadar çıktı.

• oda biseymi ben 12 saatten aşağı uykusuz kalmiyorum tabi ise gitmedigim zamanlar. Ama bunu azaltmak için ne yapılır bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.