Şimdi Ara

55-60bin civarı ikinci el araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

50-60bin TL arası ikinci el araç önerileriniz nelerdir? Sıfır 60-70bin arası önerilerinizi de yazabilirsiniz. Otomatik vites veya dizel seçeneklerinden minimum bir tanesini sağlarsa iyi olur. Dizel ve otomatik aynı anda olursa en iyisi olur tabi.

Şimdiden teşekkürler :)

• aynı bütçeyle bende araştırma içindeyim aylardır. Şuan kafama uyan araç egea hb 1.3 urban.araç mayısta satışa sunulacak. Bagajı sedan kadar(440lt) kendi hb. fiyatı sunduğu donanıma göre iyi. tabi cazip taraflarından biri de sıfır faizli kredi imkanı. bir araştır bence bu arabayı.
  • Araçtan beklenti? Performans? Konfor? Genişlik?

Yıllık yapılacak km?

Segment?

Ben C segment yıllık 15.000 km ve aile tarzı için 1.2 TSI 110 hp Skoda Octavia tercih ettim. Ortalama yakıtım 6.6 lt, öneririm...
  • NafirKeyh kullanıcısına yanıt
    Araçtan beklenti: Konfor + performans

Yıllık km: 10bin-15bin

Segmen: C

Civic Dizel olsa keşke hiç kaçırmayacağım ama maalesef. 2016 modeline de para yetmez şimdi Civic'in.

Octavia'nın 1.2 TSI motor performansı nasıl hocam peki?
  • m.tunga M kullanıcısına yanıt
    Fiat olunca pek yanaşmıyorum hocam, daha güçlü ve gösterişli bir araba arıyorum teşekkürler öneriniz için
  •  55-60bin civarı ikinci el araç tavsiyesi
  • fimi kullanıcısına yanıt
    Konfor konusunda araç d segmentler gibi, kastettiğim genişlik ve alan. Amortisörler Golften sert ama astradan yumuşak. Yol tutuş golfün aynısı, şasileri aynı çünkü MQB şasi.

Aracı almadan C segment tüm araçları denedim.

Şimdi bu söylediğime kızanlar olacak ama 1.2 TSI Oct,i 1.6 corolladan daha atik bir araç. Tüm C araç denemelerimde en berbat olarak coralla geldi. Lpg'li civic sürdüm. Fena değil ama konforda Octavia ile yarışalamaz, performansta beraber kalkarlar ama sonra civic alır, eğer 4000+ devir seviyorsanız. Bana golf çok küçük geliyor, sevmiyorum. Astra bu fiyatla zor, ki eski bir astracıyım, megane da bir seçenek ama renaulta karşı eski arabamdan yana ön yargım var, denemek lazım.

Dediğim gibi ortalamam 6.6 oldu, 3 haftadır şehir içindeyim, yoksa uzun yolda 5.3 yaktı.

Size kolaylıklar dilerim, sorunuz olsa başım üstüne...

• kullanıcı iseniz mazda 3 tercih edilebilir veya kaliteli bişey olsun derseniz c180 olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.