Şimdi Ara

BSC Özel Röportaj: Master of Orion

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1993'te başlayıp strateji türünün oluşmasında önemli rol oynayan sıra tabanlı uzay stratejisi Master of Orion bu sene Reboot ile geri dönüyor. Yapım ekibinin başı ile oyun hakkında konuşuyoruz.

• Bu yaz indirime girerse kesin alacağım bir oyun, Endless Space gibi ama görsel yönü daha kuvvetli, o yüzden daha çok hoşuma gitti.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Adamı çok sevdim la çok mülayim bi tipi var

• quote:

Orjinalden alıntı: Fornicras

Bu yaz indirime girerse kesin alacağım bir oyun, Endless Space gibi ama görsel yönü daha kuvvetli, o yüzden daha çok hoşuma gitti.

Stellaris de çok sağlam geliyor. Ancak yapımcısından mütevellit, baya bir DLC görecektir.

• Yeni çıkan bir oyunu direk almam normalde ama bu oyun alınır, Türkçe desteği veren oyunlar desteklenmeli kanaatimce.

• Alın oynayın oynatın. Erken erişim olmasına rağmen güzel oyun. Ayrıca yapımcı firma geri dönüşlere çok önem veriyor, gördüğünüz hataları, eksikleri olmasını istediğiniz özellikeri yazın.
  • bari türkçe dil desteği versinlerde alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

quote:

Bu yaz indirime girerse kesin alacağım bir oyun, Endless Space gibi ama görsel yönü daha kuvvetli, o yüzden daha çok hoşuma gitti.

Stellaris de çok sağlam geliyor. Ancak yapımcısından mütevellit, baya bir DLC görecektir.

EU4 yüzünden ben de Stellaris'i takibe aldım, şuan için pek hoş gelmedi ama bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

quote:

EU4 yüzünden ben de Stellaris'i takibe aldım, şuan için pek hoş gelmedi ama bana.

Bana sorarsan ben de MO derim ancak EU'daki detay seviyesiyle bir uzay oyunu nasıl olur gerçekten merak ediyorum, heyecan veriyor. MO'nun arayüzü aşırı temiz ve eminim çok daha az DLC görecektir. Bu yüzden ilk tercih MO olacak ama Stellaris de takipte.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3mra2

bari türkçe dil desteği versinlerde alalım

Türkçe dil desteği şu anda zaten mevcut. Dublaj yok ama maalesef ama diğer tüm veriler Türkçe. Çeviri çok çok iyi olmasa da böyle detaylı oyunlara Türkçe desteği verilmesi güzel.
  • İstek listeme attım bakalım aklımda kalsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.