Şimdi Ara

Yeni Iphone 6s için kılıf ne önerirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şimdilik beni 6 ay 1 sene kadar götürecek, elde kaymayan ve çizilmeye dayanıklı kılıf arıyorum. ön camı için ekran koruyucu taktırdım ama arka taraaf boşta duruyor. telefon space gray. telefonun rengini kapatmayacak ama koruyacak hangi kılıfı almalıyım. yarın akşama kadar internetten siparişi vereyim de bir an önce gelsin diyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Türk Telekoma falan git 10 liraya silikon almıştım şeffaf.O seni götürür bayağı.Sonra denk gelince alırsın bi yerden.iPhone 6 benimki de.
  • çok para vermene gerek yok 5-10 tl'lik şefaf kılıf al o idare eder seni
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/spigen-iphone-6-6s-kilif-air-skin-ultra-ince-0-3-215538353?urvid=50689048

bu modeli aldım. telefonum da space gray zaten. kötü bir seçim olmamış demi. kötü bi seçimse hemen iptal edeyim.
  • Hocam ayni paraymis ben senin yerinde olsam 360 kaplamayi tercih ederdim telefonun heryerini kapliyor ve soyle birsey var ne kayiyor ne bise kendim yaptim telefonuma on numara oldu bu kadar para verion bari heryerini korusun telefonun :) tabi benim dusuncem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliriza81 kullanıcısına yanıt
    İstanbul'daysan Sirkeci'de Mimar Kemaletin Caddesi'nde 2 tane aksesuarcı var, oradan daha ucuza bulursun.
  • Spigenin yan sanayisi cok zaten ama kilif diosan ilke arkadasn dedigi gibi yap yok kilif segil kplama alcm diosan bunu tavsiye ederim hatta hocam satica mesaj at daha dusugede birakio bn oyle yaptim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • walla o linkdeki kaplamadan bende almayı düşünüyorum note 5 e de yapabilirmiyim acaba satıcıya mesaj attım cevap bekliyorum kendim yapabilirmiyim nasıl yapılıyor diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: manuell

Hocam ayni paraymis ben senin yerinde olsam 360 kaplamayi tercih ederdim telefonun heryerini kapliyor ve soyle birsey var ne kayiyor ne bise kendim yaptim telefonuma on numara oldu bu kadar para verion bari heryerini korusun telefonun :) tabi benim dusuncem

Hocam ben ön tarafına zaten sağlam bi cam koruma almıştım o yüzden ön tarafını kaplamayı düşünmedim. bu spigen kılıf umarım işime yarar. en önemlisi de umarım elden kayan bişey değildir.
  • Anladim hocam ama bn sahibindende 49 tl gormustum o urunu :) sn cok para verme diye soledim vermisken de kaliteli urun kullan diye bilgilendirdim bn gittim kirilmaz cam dediler aldm 60 tl verdim ilk dusmede o kirildi snra gittim bu urunu aldm skntisiz smdi ohh keske basta yapsaymisim :)

• quote:

Anladim hocam ama bn sahibindende 49 tl gormustum o urunu :) sn cok para verme diye soledim vermisken de kaliteli urun kullan diye bilgilendirdim bn gittim kirilmaz cam dediler aldm 60 tl verdim ilk dusmede o kirildi snra gittim bu urunu aldm skntisiz smdi ohh keske basta yapsaymisim :)

Hocam gittigidiyordaki satıcıya mesaj attım ürünü iptal ettim diye. o bahsettiğin ürünü gittigidiyordan nasıl alabilirim. bir de benim iphone zaten bir cam koruma takıldı, 360 derece kılıf da takarsam dokunmatik hassasiyeti kaybolur mu.
  • plus icin:http://www.spigen.com.tr/iPhone-6-Plus6s-Plus-Kilif-Spigen-Air-Skin-03-mm-Ultra-ince-Gray,PR-798.html
    normal icin:http://www.spigen.com.tr/iPhone-66s-Kilif-Spigen-Air-Skin-Ultra-Ince-Gray,PR-634.html

ayni urun 38tl ucretsiz kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blattodea -- 1 Mayıs 2016; 15:31:59 >

• Orjinalligini kontrol ettirin derim ustad ama bn yine soyluyorum bunlara para vercegine daha şık birsey 360 kaplamasi

• Spigen capsule ile liquid armor arasındaki fark nedir bilen var mı acaba

• Hocam hayirli olsun umarim pisman olmassn :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence iyi seçim ben de hep bu tarz kılıflar kullanıyorum
  • quote:

Orjinalligini kontrol ettirin derim ustad ama bn yine soyluyorum bunlara para vercegine daha şık birsey 360 kaplamasi

hocam arkayı da koruyor mu telefonun apple logo olan yeri. kılıfsız kullanmak istiyorum bu uygunmudur?

• Koruyor hocam ama slim modelini iste saticidan super oluyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.