Şimdi Ara

Bu iki monitörden hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki monitör arasında kaldım.Hangisini önerirsiniz ? Bir de bu iki monitörün panelleri kaç bit buna ilişkin bilgi bulamadım.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vc279h-full-hd-hdmi-ips-monitor.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-27-ls27e390hs-uf-genis-ekran-monitor.html

edit: linkler kırıkmış düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdm6 -- 30 Nisan 2016; 21:59:42 >

• Ne amaçla kullanacaksınız hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam genelde dizi film amaçlı o yüzden ipslere yöneldim.Yeni sistem toplayıncada işten geldikten sonra 1-2 saat oyun oynarım o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdm6 -- 30 Nisan 2016; 23:28:10 >
  • Bugün vatan bilgisayara gittim iki monitörü de gördüm kararsızlığım dahada arttı.Almadan geri döndüm.
  • Anladım hocam. İkisi de birbirine yakın monitörler o yüzden bence hiç takılmadan görüntüsü, duruşu hoşunuza gidenini alın. Aralarında fazla bir fark olmadığı için daha ucuz olanını almanız da bütçenizi rahatlatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkayp -- 1 Mayıs 2016; 23:57:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdm6 kullanıcısına yanıt
    merhaba benim tasviyem VC279H kontrast oranı çok iyi. ips panel gerçekçi net görüntüleri veriyor. 27" hdmi dahili hoparlör, mavi ışık teknolojosi var gözler yormayan bi sistem, bence güzel olmuş. ekranda ki görüntü önemli diyorsanız gerçek görüntü ,ç,n ips panel lazım. Bu cihaz da ips teknolojisinin en iyi örneklerinden.
  • erman.77 E kullanıcısına yanıt
    İki monitörüde canlı gördükden sonra asusa biraz daha kanım ısındı.Duvara asılması ve çerçevesiz tasarımı gerçekten fark yaratıyor.Bu hafta içi bi aksilik olmazsa gidip alacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.