Şimdi Ara

BU ADAMIN BAŞARDIĞI BAŞARMAK İÇİN NE KADAR ÇALIIŞMAM LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://tr.linkedin.com/in/muratozatay?trk=pub-pbmap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi araftakinsan -- 30 Nisan 2016; 15:56:59 >

• upp beyler yok mu bi fikri olan
  • Cevap beklememelisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan bu adamın gittiği üniversiteye girmek için millet ... yırtıyo hem 4/4 le okulu bitircen ... güldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacquess7

Lan bu adamın gittiği üniversiteye girmek için millet ... yırtıyo hem 4/4 le okulu bitircen ... güldüm

odtü yü 4/4 bitirsin Harvard Stanford Princeton falan kolay ordaki profların kendi kontejyanları var heleki odtü elektrikte Stanford için hocanın 2-3 kontejyanı olduğunu duymustum bunu söylüyen 4/4 le biteren marvelde tasarım mühendisi olan odtülü
  • vay anasını ve adam o ünileri nasıl bitirmişlan o ortalamalarla, bence bu zeka
  • hocam bende ondan bahsediyorum 4 ortalama yapmam için hayatımı adamam mı lazım ygs de bu yıl 1871. yim
  • 4/4 ne lan amına koyuyum böyle dünyanın adamlar zeki abi dağılın
  • zeka+emek
  • Jacquess7 J kullanıcısına yanıt
    kardeş hedefini büyük tutucan
  • Önce Türkçeden başlamalısın zannımca.

• Zeka + Azim + Çalışma + Şans ın örneği.Universiteyi 4.0 ile bitirmek çok zor.Dersinize ters bir hoca gelir sınavı zor yapar,kalırsın.Biraz şans lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepMind -- 30 Nisan 2016; 19:10:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışmakla olmaz sadece. Bu adamda inanılmaz bir kafa vardır. Cumhuriyet tarihinde çok az vardır hatta. 5 yıl önce ODTÜ EEye girip 8 dönem 4.00 yapmayı falan da planladığını sanmıyorum büyük deha.

• Ilgi alaniniz elektrik elektronik degilse yapamazsin. Su adamin yaptigi projelere,stajlara bakin allah askina bir de 4.0 ortalama yapmis manyak herif.

• Paraylada okuyabiliyorsun ABD de ki ünilerde. Bilal oğlan nasıl Harvard mezunu sanıyorsun.

• Babam tayyip degil

• 4 gpa nedir ya istemsiz güldüm helal olsun büyük ihtimal bölüme,mesleğe çok ilgili bir arkadaş. eğer sende okuyacağın yere ilgiliysen kendini bu işe adarsan olur hatta daha iyisi de olur.
  • Gunluk 150 saat calissan bide ulke degistirirsen olur gibi zor degil ama imkansiz

• Saolun hocam benim için önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepMind

Zeka + Azim + Çalışma + Şans ın örneği.Universiteyi 4.0 ile bitirmek çok zor.Dersinize ters bir hoca gelir sınavı zor yapar,kalırsın.Biraz şans lazım.

Reis senin ort kaç??

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.