Şimdi Ara

Decathlon Sırt Çantası 14.99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
3
Favori
5.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim gibi sırt çantasını sürekli yanınızda taşıyorsanız ya da spora giderken, yürüyüşlerde, bisiklet kullanırken vesaire bu tür durumlar için değerlendirilebilir. 2 adet sipariş verdim ben. İhtiyacı olan varsa aşağıdaki linkten bakabilir sıcak fırsat gibi duruyor bence

Buraya Tıklayarak Bakabilirsiniz

Decathlon Sırt Çantası 14.99 TL Decathlon Sırt Çantası 14.99 TL Decathlon Sırt Çantası 14.99 TL Decathlon Sırt Çantası 14.99 TL Decathlon Sırt Çantası 14.99 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ateşle Barut -- 30 Nisan 2016; 13:23:47 >

• Link açılmıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldım gayet başarılı. Bebek çantası olarak kullanıyorum

• link düzeltildi
  • Laptop vs sığar mı? Motosiklet kullanırken lazım olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

Laptop vs sığar mı? Motosiklet kullanırken lazım olacak

macbook air 11" sığar

• laptop vs sığmaz ipad vs sığar ancak. benim gibi bisiklet sürerken kullanmak isteyen varsa sırta ter yapıyor bilginiz olsun.
  • Kargo ücreti var

• Geçen hafta arkadaşıma almıştık, çokta kullanışlı bi ürün. Görsel olarakta güzel.
  • Bu çanta hep ayni para

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Valla hocam önceki fiyatları nedir ne değildir bilemiyorum, ayakkabı bakarken önüme çıktı ben de ihtiyacı olan varsa fiyatı zaten uygun diye paylaşayım istedim
  • brandium avm'de ilk açılışında 9 tl'ye satıldı, sonra her 7-8 ay'da bir fiyata 1 tl eklediler. o günden bu güne 6 tl zamlanmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/defacto-sirt-cantasi-p-AYKDEFF7431PA1STD

hepsiburada kargo ücretsiiz 20 tl daha büyüğü. bende almayı düşünüyorum ya bunu alacam yada spor tarzı bu görüntülü konudakini
  • Decathlon Turkiye'ye girdiginden beri bu cantanin fiyati boyle. 9 TL'yi gordugu de oldu. Forumda da yilda 1-2 kez kesfedilip baslik aciliyor. Canta cok basit ama pratik durumlarda is gorecek bir sey. Kolayca kivrilip katlanabiliyor da. Bisiklet, yuruyus vs. icin alinabilir. Cocuklar icin hobi cantasi olarak da uygun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı buydu zaten indirim yok

• Mağazada 13 lira almayani dövüyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Mağazada 13 lira almayani dövüyorlar

Mağazada da 15 olmuş, 1 ay önce 13tü bu çanta. Kullanışlı birşey, sokakta cevrenize baksanız görebilirsiniz. Baya kişide var ve evet 2 ayda bir biri yeniden keşfedip konu açıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ateşle Barut

Valla hocam önceki fiyatları nedir ne değildir bilemiyorum, ayakkabı bakarken önüme çıktı ben de ihtiyacı olan varsa fiyatı zaten uygun diye paylaşayım istedim

Tabi siz yeni farketmiş olabilirsiniz, ilginiz için de bizi de düşündüğünüz için teşekkürler.

• 1 lira daha verip bunu alın bence.http://www.decathlon.com.tr/abeona-100-sirt-cantasi-17l-id_8281571.html

Konusu açılan çanta zamanında 12 küsurdu. Ben Abeona 100'ü kullanıyorum gayet kullanışlı. 17 litre ise günlük ihtiyacınız için yeterli. İki pantolon 3 tişört sığdırırsınız.

Decathlon Sırt Çantası 14.99 TL Decathlon Sırt Çantası 14.99 TL  Decathlon Sırt Çantası 14.99 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noctis in dies -- 30 Nisan 2016; 14:34:12 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.