Şimdi Ara

Snapchat'in günlük video izlenme sayısı 10 Milyarı aştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Snapchat'in günlük video izlenme sayısı 10 Milyarı aştı 
    Kullanmayanlar için, Snapchat anlık görüntülerin veya en fazla 10 saniye uzunluğunda videoların paylaşıldığı bir sosyal ağ. Bu platformun asıl ilginç özelliği ise paylaşılan görüntülerin 24 saat sonra silinmesi. Özel olarak kişiye gönderdiğiniz gönderiler ise bir kez izlendikten sonra tarihe karışıyor. Uygulamanın son zamanlardaki filtre seçenekleri ise popülerliğini önemli ölçüde arttırmış durumda.

Yaklaşık 2 ay önce günlük video izlenme sayısını 8 Milyar olarak açıklayan platform, bugün ise sayının %25 seviyesinde arttığını ve 10 Milyarı aştığını açıkladı. Bu rakam aynı zamanda Kasım ayından bu yana %67 , geçen yılın yaz aylarından bu yana ise iki katlık bir artış olduğunu gösteriyor. 

Şirketin yöneticisi geçtiğimiz dönemlerde bir söyleşi sırasında Snapchat'in günlük kullanıcı sayısının 100 Milyon seviyesine yükseldiğini söylemişti. Şubat ayındaki verilere göre ise bu kullanıcılar günde ortalama 25-30 dakikasını Snapchat'te geçiriyor. Kullanıcıların %60'lık bir kısmı ise uygulama üzerinden fotoğraf veya video kaydediyor.

Bu verilere bakarak uygulamanın çıkışını sürdürdüğünü söyleyebiliriz, şirket değeri de aynı şekilde yükselmeye devam ediyor ancak ivmelenmesi biraz azalmış durumda. 3 yıl önce 800 Milyon dolar değer biçilen Snapchat'in bugünkü değeri ise 16 Milyar Dolar seviyesinde.

• Daha denemiş değilim ama sonu Vine gibi olur eminim.

• =dünyadaki işsiz sayısı

• Sisiriyorlar sonra dönüp kimse bakmıyor..

• Boşa harcanan zamana bak be, millet kafayı yemiş

• Rootlu telefon Snapchat'e login olmuyor... Nedir çözümü?

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Rootlu telefon Snapchat'e login olmuyor... Nedir çözümü?

Rootdan değil, Xposed'dan kaynaklanıyor o sorun. Xposed'ı kaldırırsanız giriş yapacaktır.
  • Bu vidyo izleme seylerinin topunun Allah belasini versin. Su para pul mevzularindan sonra iyice suyu cikti herseyin. Uc bes video izleyeyim diyorum. Yok scorp yok periskop falan. Ortalik fuzuli bos beles adam dolu. Hele su scorp vidyolari yok mu?? En tepede olacam vallahi kapattiririm su sacma sapan programlara girisi. Millet iyice embesil oldu yahu. Ya da bu vidyolar sayesinde mi ortaya çıktılar bilemiyorum... Boyle olmamali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızların uygulaması bence bu

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Rootdan değil, Xposed'dan kaynaklanıyor o sorun. Xposed'ı kaldırırsanız giriş yapacaktır.

Cevap için sağolun, fakat Xposed'den vazgeçemem... Bir sürü mod var ve hepsinden de memnunum. Xposed'siz bir hayat düşünülemez. Bu sorunu Xposed'i kaldırmadan çözmenin bir yolu yok mudur?
  • quote:

quote:

quote:

Cevap için sağolun, fakat Xposed'den vazgeçemem... Bir sürü mod var ve hepsinden de memnunum. Xposed'siz bir hayat düşünülemez. Bu sorunu Xposed'i kaldırmadan çözmenin bir yolu yok mudur?

Xposed'ı kaldırıp Snapchat'e giriş yapın, sonra tekrar Xposed'ı kurun. Ben böyle yapıyorum

• Yarısının Türk ve saçma sapan videolar olduğuna kalınımı basarım kerimcan durmaz gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Xposed'ı kaldırıp Snapchat'e giriş yapın, sonra tekrar Xposed'ı kurun. Ben böyle yapıyorum

Hahah çok iyi ya! Sağolun

• Ergen kızların bu ara favori uygulaması.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.