Şimdi Ara

Bu aralar hepimiz böyleyiz galiba!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
62
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskiden o çok konuştuğumuz gece kulüpleri, gece hayatı falan artık hiç etkileyici gelmiyor değil mi sizlere de? o neydi öyle ya? gece kulüplerine giderdik, bir kız için maymun olurdu insanlar falan ben olmazdım hiç yakıştırmadım kendime zaten o tarz şeyleri. ama hakikatten o neydi yahu? çok saçma sapan şeylere, kafayı takardık. Bu aralar sadece bende değil gözlemlediğim bir çok insan sanki çok düşünceli gibi! çok yanlış yaptık dostlar çok. telafi etme vakti!

• Sen kekoların gece clubüne gitmişsin herhalde bu kadar içerledğine göre gece clubüne arasıra gidersin kafa dağıtma kız arkadaşlarla vs party ler olur 50 yaşıma gelsem yine giderim makedonyada güzel partyler var asıl yerler oralar lasvegas ada ülkeler kanada, sende böyle pişmanlık uyandırması ilginç geldi öyle bir konuşmuşsinki 60 yaşına gelmiş elvis binayı terketmiş ailesiyle zaman geçirmemiş gibi konuşmuşsun oflayıp püfleyeceğine yeni şeylere odaklan rafting dağ yürüyüşler vs birde telafi edelim demişsin nasıl telafi edebilirsin onu anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.