Şimdi Ara

▓Carrefoursa Chippara(25/200) Kampanyası (30 Nisan - 28 Mayıs)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
6
Favori
1.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carrefoursa'da Axess ile Bahar Şenliği! 30 Nisan - 28 Mayıs 2016 tarihleri arasında tüm CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com adresi üzerinden Axess ile farklı günlerde yapılacak toplam 200 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL chip-para hediye! Kampanyaya katılmak için “MAYIS” yazıp 4566’ya SMS ile gönderin.

Kampanya detayları:

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarasından bir kez “MAYIS" yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
    30 Nisan - 28 Mayıs 2016 tarihleri arasında tüm CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com adresi üzerinden toplam 200 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL chip-para hediye edilecektir.
    Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir.
    Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en çok 25 TL chip-para kazanabilir.
    Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir. 25 TL chip-para hediyesi, ftoplam 200 TL ve üzeri işlem sonrasında anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 08 Haziran 2016 tarihine kadar tüm CarrefourSA’lardan yapılacak olan bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 09 Haziran 2016 tarihinde silinecektir.
    Kampanyadan Axess, Wings, Neo, exi26, Free, sahipleri faydalanabilir.
    Kampanyaya Bank o'card Axess ve Business kartlar dahil değildir. Taksitli alışverişlerde geçerli değildir.

• Ben anlamadım şimdi. Tek sefer de mi yoksa parça parça alışveriş toplamı 200 TL mi :)
    parça parça toplamı 200 TL diye düşünüyorum yazılana göre.
  • Tek sefer sinirim Yoksa 100x2 derdi

Avantajix %4,5
    Axess 200/25 mayis kamp.
    Axess bkm 150/30 kamp.
    Carregour 20 tl puan yuklu kart toplamda 82 tl super combo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romio_1001 -- 30 Nisan 2016; 12:47:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplamda 200 tl ama aynı gün 50 ve 70 yaptınız sadece 50 sayılır
  • farklı günler diyorlar arkadaşlar
  • Tek seferde 200 patlatsak olurmu acaba?

• Birde daha önce bkm kampanyasından faydalanmıştım yeni bir carrefour üyelkle faydalanılır mı deneyen var mı

• Farkli gun demiyor saddce kamp kaydin olsun cak 200 u gec

• romio_1001 kullanıcısına yanıt
    Hocam dikkatli okumadın galiba. İlk mesajın 2. satırına iyi bak. Axess sayfasında da okudum.
    Toplam 200 ifadesi kullandığı için bana da mantıksız geldi ama farklı günlerde diyor.
  • Evet arkadaslar 230 tl alisveris sonucunda bkm dustu -20 tl kart gelecek - puan gelmeyecek sanirim simdi bizzat anlamis bulunuyorum bilginize

• woodgate kullanıcısına yanıt
    Ben denedim, sorun yok. Carrefour üyeliği farklı (20 TL yeni üye hediye için) , BKM üyeliği aynı alışveriş yaptım.
    150 TL üzeri alışverişte BKM ödemesini seçince 30 TL indirim Carrefour sayfasında anında düşüyor.
  • Neo kartimla 200 tl lik sigara aldim.
    hafta sonu %10 ve Carfour 200/25 kampanyalarindan toplam 25+20 45 CP anında yattı.

• Siteden katılım kaldırıldı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kubilayturk

Neo kartimla 200 tl lik sigara aldim.
    hafta sonu %10 ve Carfour 200/25 kampanyalarindan toplam 25+20 45 CP anında yattı.

hocam 200/25 için mesaj mı geldi
    ben internet sitesinden 200 tl lik alışveriş yaptım yüklenmedi görünüyor
  • solanj23 S kullanıcısına yanıt
    Sigara internetten alınamaz dolayısıyşa gidip almış arkadaş?doğal olarak bkm den de faydalanmamış

• Cippara ile yapilan alisveriste cippara kazanma durumu olur mu? Deneyen var mi daha once?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muitobom kullanıcısına yanıt
    İstenen nakit veya taksitli tutarın aştına düşmezsen sıkıntı olmaz

• teşekkürler.
  • ben netten yaptım 25 tl gelmedi şuanda müşt.hizmetleri gün içinde yatacak dedi bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muitobom

Cippara ile yapilan alisveriste cippara kazanma durumu olur mu? Deneyen var mi daha once?

bugün markette 27 tl chip para kullandım, fişin altında Csa CP ciro durumunda kullandığım chip para kadar harcama yaptığım görünüyor. Chip para kullanımı dahil gibi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.