Şimdi Ara

Jan Olde Riekerink kalsın mı sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar düzeyli bir tartışma olması dileğiyle.

ben bu adamın önümüzdeki avrupasız ve toparlanma yılında pahalı ve iddiasız transferler yapılmaması gereken sezonda takımın başında kalması gerektiğini düşünüyorum.takım son iki sezondur ilk defa son 3-4 maçtır yetersiz oyunculara rağmen daha derli toplu ve bir sistemle oynamaya çalışıyor.bu adamın oyuncu portföyünde mutlaka düşük maliyetli 3-5 yetenekli genç vardır tanıdığı.önümüzdeki yıl alacağı bu gençlerle daha başarılı olacağını en azından şampiyonluğa oynayacak takım yaratacağını düşünüyorum.yeni bir yabancı hoca yerine takımı az çok tanıyan bu adamla devam edilmeli bence.

siz ne düşünürsünüz?

• kendisi de sezon sonu takımın başında olmayacağını biliyor.
    geçiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onun görevi daha önemli alt yapının başına geçip orada bizim geleceğimiz olan yapıyı kuracak. Favre'yi ya da bir Alman hoca alsınlar bence.
  • Tarık Çamdal'ı kurtarıcı olarak alan hoca kalsın mı sizce diye okudum.
  • Kalmasını isteseniz de kalamaz zaten. Gs gibi kulübe Td olabilecek biri değil. İki ay içinde yabancı bir hocayla anlaşırsınız.
  • Kalsın. Altyapı direktörü olarak. Asıl mesleği o. Salın adamı da işini yapsın yahu
  • BENCE GALATASARAY ABDULLAH AVCIYI GETİRMELİ...2-3 SENE TOPARLANMA SÜRECİ İLE TOPARLARSINIZ SİSTEM ADAMI SİSTEM OTURTUR...AMA SİSTEM OTURTTUĞU BAŞAKŞEHİRDEN AYRILMAZ BENCE.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Tarık Çamdal'ı kurtarıcı olarak alan hoca kalsın mı sizce diye okudum.

yılmazcığım kimi alsaydı sence suarezi mi?yoksa levandowskiyi mi?kun agueroyu da tercih edebilir di ama tarık ı tercih etti hoca.umarım bir daha ki maçta tarık ı değil bunlardan birini alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

quote:

yılmazcığım kimi alsaydı sence suarezi mi?yoksa levandowskiyi mi?kun agueroyu da tercih edebilir di ama tarık ı tercih etti hoca.umarım bir daha ki maçta tarık ı değil bunlardan birini alır

Bilal Kısa.
  • quote:

quote:

Saydıklarından öte Linnes'i alsaydı kafiydi . Tarık Çamdal'ın da altında kalıyorsa bu Linnes (Ki bence 10 tane Tarık eder .) takımda tutmayın gönderin yazık günah.
  • Ya Nasu kalabiliki ya o floryaya gelmesin bu gece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gün merkez orta sahada bilal yerine olcanı oynatmasıyla benim gözümde hoca olmadığını ispatladı.

bence kalsın.
  • Kalmasın ama şu belli oldu çare yabancı hoca.

Yerli Hoca filan demeyin.

GS tarihinde 20 şampiyonluğun 11i yabancı hoca 9u Türk hocalar ile. bu 9un 6sı zaten Fatih Terim... Diğer biri Cevat Güler ki onda 28 hafta Feldkamp vardı.
  • Kendisine önerilen milyonları reddeden ve bana altyapı da ne kadar veriyorduysanız o kadar vermeye devam edin diyen kaliteli adam mı ? Tabi ki. Sormanız ayıp. Ama ülke olarak herkesten fedakarlık bekleyen ancak tersine asla kadir kıymet bilmeyen, hiçbir şeyden anlamayan, başarı isteğiyle yanıp tutuşan insanları tespit edemeyen tespit etse bile onlara şans vermeyen bunlar ve bunlar gibi daha zibilyon tane olumsuz yöne sahip bir halk olduğumuzdan dolayı bu kaliteli insana şans TABİ Kİ verilmeyecek. Sene sonu yollar kesilir. Şu ülke şu halk beni ayda yılda bir kez yanıltsında şu adama 1 sezoncuk da olsa şans versin be arkadaş. Allah aşkına bir kez şa anı.
  • Galatasaray futbol kulübünün başına daha önce kendini kanıtlamış bir teknik heyet geçmeli. Adı sanı olan, bilindik tanındık kişiler olmalı bunlar.

Yani bu sadece format atmasını bilen birinden, bigisayarın genel arıza tespitini yapıp tamir etmesini beklemek gibi bi şey.

GS nin bi kriteri olmalı hoca seçerken. Zeytinburnuspor değiliz kardeş biz GALATASARAY ız. Ya tutarsa diye iş yaptığımızda her seferinde istinasız o işten hayır gelmediğini bile bile ısrarla aynı yanlışı sürdüren normal değildir.
  • 20-22 yaş altı en az 1 Avrupalı topçu transfer ederiz bu sezon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takıma olumlu ya da olumsuz bir etkisi yok,seneye kalması hata olur,altyapıda ki görevine devam etmesi ve a takima alman bir hoca getirilmesi sizin adınıza en doğru tercih olur

• bilal diyenler bilali nereden alacaktı onu da yazsınlar bari?evinden mi?maç kadrosundan haberiniz yok
  • quote:

bilal diyenler bilali nereden alacaktı onu da yazsınlar bari?evinden mi?maç kadrosundan haberiniz yok

maç kadrosuna dahi almamışsa direk istifası istenmeli bence. gs de beni tek heycanlandıran futbolcu bilal. sniejder bile sürünüyo yerlerde bu yıl.
  • daha önce yazmıştım eğer ceza 2 yıla çıkacaksa hiç 2m 3m yıllık verip hoca getirmeye gerek yok,devam etsin
    bu arada kadroyuda diğer eleman yapıyor çok net,takılsınlar amaçsız sezonda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.