Şimdi Ara

LG G5 kutusundan çıkıyor; 360 Cam ve 360 VR gözlük de mercek altında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG'nin merakla beklenen yeni nesil süper telefonu G5 elimize ulaştı ve bu videoda hem cihaza hem de kutu içeriğine bakıyoruz. Üstelik sadece G5 de değil, 360 Cam ve 360 VR gözlük akasesuarlarına da yakından bakıyoruz.

• Öncelikle inceleme için teşekkür ederim.

Fakat Erdi hocam, arka müziği özellikle birde kendini tekrarladığında gerçekten çok kötü oluyor. Incelemenizi hızlı hızlı geçiştirdim bu yüzden.

Daha sade, belki az basslı arka plan müziği seçilebilinir diye dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytacFx -- 29 Nisan 2016; 21:35:26 >
  • arkadaşları diyende ufuk bey

• Arkadaşlar birşey merak ettim bilen birisi varsa cevaplasın lütfen. Şimdi biz bu cihaza yedek batarya aldık diyelim o bataryayı şarj etmek için telefona takmamız illaki gerekli midir. Kafama takıldı şimdi usb portu bataryanın üzerinde yani bataryayı çıkarıp telefonda diğeri takılı iken boşta duran pili şarj edebilir miyiz. Edebiliyorsak bu güzel bir artı olur diye düşünüyorum.

• 6 ay sonra ithalatçı garantili 1400-1500 lira olur

• 16 mb hızda şu videoyu izleyemediğim için ttneti öpüyorum..

• Şuan G5 kullanıyorum cihaz Türkiye'ye geç geldi ama iyi geldi be!

• evet beyler birkaç ay sabredin. Malum siteden çekle puanla kombo ile 1500 e alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: LGSalesB

Şuan G5 kullanıyorum cihaz Türkiye'ye geç geldi ama iyi geldi be!

G4 ten büyük bir farkı varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneye 1.200 TL.

Samsung'a laf edilirdi fiyatı hemen düşüyor diye maaşallah LG geçti Samsung'u.

Kasası aliminyum veya çelik gibi bir malzeme değil. Bildiğimiz plastik.

Neyse son kullanıcı için iyidir iyi.

Bu arada şu çıkartılabilir kamera deklanşörü vs boş iş. Zamanında Nokia ve Sony Ericsson denemişti. Ne oldu ? Fos oldu tabi. Kaldı ki bu aparatların LG G6 çıkınca kullanılabileceğinin garantisini vermiyor LG. Telefonu değiştirirsen çöp oluyor.

• Telefon:2800TL
    LG cam plus:240TL
    B&O:455TL

İki modülü de almak isteyene 3495tl gibi bir fiyat çıkıyor, neyse kutusu güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

LG şimdiye çıkarmış olduğu en şık telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: LGSalesB

Şuan G5 kullanıyorum cihaz Türkiye'ye geç geldi ama iyi geldi be!

G4 ten büyük bir farkı varmı?

6 ay g3 2 hafta g4 kullandım lg de çalıştığım dönemde ciddi söylüyorum beni markaya ısındırak tek şey donma kasma yapmamasıydı g5 te ne gibi fark var dersen arkaplanda bu web sitesi yani chrome açık kalsın arka planda video müzik oyun falan oynıyım 1 2 saat tekrar internete geçince yeniden yüklemiyor g3 ve g4 te 2 uygulamadan sonra pertti

• 6 ay önce arkadaşa lg4 aldık değişimden 4 tane yeni telefon geldi "4 tane diyorum bakın" LG'de kalite kontrol diye birşey yok sanırım. En sonunda para iadesi istedik onun için çırpınıyoruz tavsiye etmiyorum kimseye LG.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

16 mb hızda şu videoyu izleyemediğim için ttneti öpüyorum..

O da birşey mi ben 24mbit hızında izleyemiyorum

• Fiyatı 2000 tl seviyesine ne kadar erken vakitte düşerse LG için iyi olacak. Modüllerle beraber uygun fiyata gelmiş olur.

LG nin arayüzü samsung ve sony'den daha hızlıdır. G2 kullanan biri olarak ne zaman samsung ve sony telefonlarını elime alsam bir hantallık hissederim. Bu HTC için geçerli degil tabikide. Performans arayan kesinlikle arkasına bakmaz bu telefonla birlikte. Sadece ufak tefek detaylara takılırlar her zaman olduğu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 30 Nisan 2016; 0:16:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G4'de 5+ aydan sonra boot loop gibi kapandığında açılmayan bir kronik problem mevcut, LG G3 de sararma LG G2'de de sanırım kasa açıklığı vardı. Eminim bu telefonda da birşey çıkacaktır, hiç kimseye önermem...
  • Şu an 2400 lerde bir ay a kalmaz 2100 civarı olur. Paralel ithalat gelince de 1800

• yazılım ve donanım sorunu olmayan 1300 ile 1500 tl arası satılan meizu mx5 pro varken ve pili 3100 mah iken 2 misli fiyat verip bunu almanın neresi doğru bilinmez türkiyede 2 nci el telefon değeri en çok düşen marka lg serileri 2500 tl ye alınan g4 modelleri 6 ay sonra 1500 tl ye satamıyorsun ama samsung iphone veya kaliteli çin telefonlarını satarken çok fazla zarar etmiyorsun bunu kimse göze almıyor bu işi bilen kişi eğer garanti takıntısı yok ise böyle uçuk fiyatlı telefon alacağına donanım ve yazılımı sağlam çin telefonu alıp yoluna devam eder her türlü karlı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

quote:

Orijinalden alıntı: 400716 mb hızda şu videoyu izleyemediğim için ttneti öpüyorum..
    O da birşey mi ben 24mbit hızında izleyemiyorum

o zaman ben ölim 50mbs ekranda loading yazıyor ikide bir ttnete sevgiler

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.