Şimdi Ara

Yasin ufak takım futbolcusu olduğunu gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse bana buraya istatistik filan koymasın ne olur. Podolski dövse yeriydi onu o anda. Bomboş Podolskiye vermek yerine, ters ayağı ile şut attı?

Neden? Kahraman olma çabaları.

Zaten tripleri inanılmaz. Ben olmasam GS biter modunda her maç.

Karakter olarakda GSye yakışmayan bir futbolcu. Umarım gidecekler listesindedir.

• Az akıllı olsa 3 1 di skor şu an. Şu berbat Bursayı elimşzden kaçırmamızın 1 numaralı sebebidir kendisi. İkincisi ise Emre. Yaptığı yanlış pas tercihleri bitirdi bizi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sözleşmesini uzatıp birde zam yapsınlar Yasin'in mümkünse. Artık bu sezondan sonra bu yönetim veya bundan sonra gelecekler, artık her şeye kulak tıkamalı. Hayatında top oynamamış kalkmış burada futbol bilgini kesiliyorlar başımıza.
  • Elimizdeki maçı berabere bitirdik şaka gibi. Bursa maç boyu 2-3 kere gelebildi. Gollerinden önce el vardı zaten. Hakem + becerisizlik yüzünden bi galibiyet daha gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Podolski pozisyonunda hatalı tercih yapsa da maçın açık ara en iyisiydi.
  • Yetenek var, beyin yok. İkisi de olsa zaten Galatasaray değil Dortmundda oynuyor olurdu.
  • ulan bu adam da olmasa selçuk ve adamları kendi yarı sahamızda top çevirip duracak.takımdaki çalım aıp adam geçen tek oyuncu.podolski ile birlikte dikine giden 2 oyuncudan biri.ne istiyorsunuz?son pas tercihlerini doğru yapsa zaten g.saray da değil dortmunda kariyerine devam ederdi.sahanın en iyisiydi,diğer kanattan ne geldi maç boyunca?göbekliler almış takımı gidiyor hala yasin diyorsunuz.sanki hoca takımda robben,ribery,douglas costa yı kesmişte yasin oynatmış havasındasınız.
  • Yasin geçen sezon Muslera ile birlikte size şampiyonluğu getiren kişi.
  • Olay gayet açık aslında, neticesi ensesinden yukarıya çıkana Florya'nın 5 kapısının yerini gösteren bir harita vereceksin. Sonra sen sağ ben selamet.
  • takımı ileri taşıyabilen tek tük oyuncudan birisidir yasin.
    sıra ona gelene kadar gönderilmesi gereken çok kişi var takımda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Sözleşmesini uzatıp birde zam yapsınlar Yasin'in mümkünse. Artık bu sezondan sonra bu yönetim veya bundan sonra gelecekler, artık her şeye kulak tıkamalı. Hayatında top oynamamış kalkmış burada futbol bilgini kesiliyorlar başımıza.

Senin saçma yorumların futbol bilgisizliği buna ne dicez?

Hayatında futbol oynamamış sen ise tabi futbol da izlemediğin için bi halttan haberin yok. Al Yasin ile eğlen sen. Bol Şans Bank Asyada.
  • arkadaşlar kayseri erciyesde top koşturuyordu.daha yeni mi anladınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

ulan bu adam da olmasa selçuk ve adamları kendi yarı sahamızda top çevirip duracak.takımdaki çalım aıp adam geçen tek oyuncu.podolski ile birlikte dikine giden 2 oyuncudan biri.ne istiyorsunuz?son pas tercihlerini doğru yapsa zaten g.saray da değil dortmunda kariyerine devam ederdi.sahanın en iyisiydi,diğer kanattan ne geldi maç boyunca?göbekliler almış takımı gidiyor hala yasin diyorsunuz.sanki hoca takımda robben,ribery,douglas costa yı kesmişte yasin oynatmış havasındasınız.

Abi şu laflarada bitiyorum ha

"Son pas tercihini doğru yapsa zaten GSde oynamaz"

Ha yapamıyo o yüzden GSde oynasın. Harika mantık. Tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pathenon

Yasin geçen sezon Muslera ile birlikte size şampiyonluğu getiren kişi.

Sonuç?

İyi oynamak onun görevi. Bu yüzden para alıyor.

2ye 1 giderken boşta adama pas vermeyip galibiyetten bizi etsin diye para almıyor.

Benfica maçı filan da var.

neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

ulan bu adam da olmasa selçuk ve adamları kendi yarı sahamızda top çevirip duracak.takımdaki çalım aıp adam geçen tek oyuncu.podolski ile birlikte dikine giden 2 oyuncudan biri.ne istiyorsunuz?son pas tercihlerini doğru yapsa zaten g.saray da değil dortmunda kariyerine devam ederdi.sahanın en iyisiydi,diğer kanattan ne geldi maç boyunca?göbekliler almış takımı gidiyor hala yasin diyorsunuz.sanki hoca takımda robben,ribery,douglas costa yı kesmişte yasin oynatmış havasındasınız.

kardeş takımında yasinden daha iyi bir kanat oyuncusu varsa yasini kes onu oynat.yoksa ''ne kadar ekmek o kadar köfte''.heralde ki 1.sınıf oyuncular 1.sınıf takımlarda oynar,ptt 1.ligi seviyesindeki oyuncular orada oynar.yasin seviyesindekilerde g.saray da oynar.bu kadar basit bir ekonomik gerçek bu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

kardeş takımında yasinden daha iyi bir kanat oyuncusu varsa yasini kes onu oynat.yoksa ''ne kadar ekmek o kadar köfte''.heralde ki 1.sınıf oyuncular 1.sınıf takımlarda oynar,ptt 1.ligi seviyesindeki oyuncular orada oynar.yasin seviyesindekilerde g.saray da oynar.bu kadar basit bir ekonomik gerçek bu.

Ha bak amenna. Takımdaki tek kanat adamı o. Fakat onun iyi kanat oyuncusu olduğunu göstermez bu.

Sağ ve sola adam alınıp Yasin Bey'e bye bye denilecek.

Yasin asla ve asla GS seviyesi adamı değil.

Onu şu an savunanlar 2 sene önce Umut'u savunanlarla aynı kafada. 2 sene daha kalsın Yasin GSde tek bir taraftar onu savunamaz.

• Yasin bencil bir futbolcu ve butur pozisyonlarda ilk tercihi hep sut oluyor. Bu da takima zarar veriyor. Emreye cok benzetiyorum yetenek var ama aklini yetenegiyle birlestiremeyen tipik bir Türk futbolcu örneği o da.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Yasin bencil bir futbolcu ve butur pozisyonlarda ilk tercihi hep sut oluyor. Bu da takima zarar veriyor. Emreye cok benzetiyorum yetenek var ama aklini yetenegiyle birlestiremeyen tipik bir Türk futbolcu örneği o da.

Aynen. Kendisi için oynayan birisi. Takım için değil. Takım için oynasa bu kadar bencil olmaz. Ibrahimovic bencil ama o bile bu kadar değil.
  • Her maçtan sonra bir günah keçisi gerekiyor demi sonuçta. Bugün de Yasin'di, bakalım gelecek maç kim olacak? Bu arada merak etme Yasin bu formuyla 1-2 sene daha burada kalacak umarım. O yüzden izlemeyi bırakmanı tavsiye ederim.
  • Bal yapmayan arı gibi yasin.50m ileri top surer,45m geri.bitiricilik zaten sıfır her mac bunu kanıtladıgı gibi bu macada imzasını attı tekrar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.